نکات مهم مربوط به بسته بندی مناسب کفش ها هنگام اسباب کشی

Rate this post

نکات مهم مربوط به بسته بندی مناسب کفش ها هنگام اسباب کشی

در مقاله زیر شما را با روش ها و نکات مهم مربوط به بسته بندی مناسب کفش در حین جابجایی آشنا می کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر متن زیر را با دقت مطالعه کنید.

همه افراد به خصوص خانم ها عاشق کفش های خود هستند. خرید کفش برای برخی افراد گران و دشوار است. بسیاری از مردم نمی دانند که اگر کفش ها در حین جابجایی به درستی بسته بندی نشده باشند، باعث ساییدگی و پارگی کفش آنها می شود. با این نکات مفید در بسته بندی کفش، لازم نیست نگران آسیب دیدن کفش های مورد علاقه خود در حین اسباب کشی باشید.

بسته بندی مناسب کفش ها

دسته بندی کفش ها قبل از انجام بسته بندی آن ها

قبل از بسته بندی کفش هایتان، آنها را مرتب کنید تا صندل ها، چکمه ها، کفش های کتانی و کفش های مهمانی شما جداگانه دسته بندی شوند. کفش‌هایی را که دیگر به آن‌ها نیاز ندارید، به کسانی که نیاز دارند اهدا کنید تا کفش‌های کمتری برای بسته‌بندی داشته باشید. کفش های نیاز به تعمیر را به کفاشی ها بسپارید و برای راحتی خود می توانید پس از اسباب کشی آن ها را از  کفاشی تحویل بگیرید.

دسته بندی کفش ها قبل از انجام بسته بندی آن ها

تمیز کردن کفش ها قبل از بسته بندی

نکته مهمی که قبل از بسته بندی صحیح کفش باید به آن توجه کرد تمیز کردن کفش است. برای اینکه در حین جابجایی به کفش هایتان آسیب نرسد، بهتر است آن ها را خوب تمیز کنید و بگذارید خوب خشک شوند، زیرا بسته بندی کفش های خیس یا مرطوب باعث ایجاد قارچ و کپک در کفش و ایجاد بوی نامطبوع در آن می شود به طوری که شاید بعداً اصلا قابل استفاده نباشند.

نحوه بسته بندی مناسب کفش ها در اسباب کشی

مشاوران حرفه ای ما پیشنهاد می کنند یک جفت جوراب را جمع کنید و داخل کفش قرار دهید تا کفش خوش فرم باشد. یک کفش آماده کنید،یک لنگه کفش را داخل کارتن قرار دهید و روی آن روزنامه یا کاغذ بکشید. سپس لنگه دوم را مقابل اولی قرار دهید و یک کاغذ دیگر را روی آن قرار دهید. 

این فرآیند را برای همه کفش‌هایتان تکرار کنید، از سنگین‌ترین کفش‌ها شروع کنید و تا سبک‌ترین کفش‌ها ادامه دهید تا کفش‌های سبک‌ترتان له نشوند. این روش پیشنهادی برای بسته بندی کفش شما ممکن است زمان زیادی را ببرد، اما بهترین راه برای حفظ وضعیت خوب کفش است. رعایت این نکات بسته بندی به حفظ وضعیت کفش در حین جابجایی کمک می کند.

نحوه بسته بندی مناسب کفش ها در اسباب کشی

استفاده از جعبه ی خود کفش برای بسته بندی

برای بسته بندی مناسب کفش ها بهتر است از جعبه های مقوایی محکم و بادوام استفاده کنید. سعی کنید جعبه های کفش خود را ذخیره کنید. برای اینکه کفش های خود را در حین جابجایی ایمن نگه دارید، بهتر است آن ها را در جعبه ای که هنگام خرید در آن قرار داشتند، قرار دهید و سپس در کارتن های سایز متوسط ​​قرار دهید.

اگر کارتن های کفش گران قیمت خود را نگه نداشته اید، می توانید به فروشگاه های کفش مراجعه کنید، آنها قطعا می توانند به شما در تهیه کارتن مناسب برای کفش هایتان کمک کنند.

اگر نمی توانید کارتن های مناسبی برای کفش خود تهیه کنید، می توانید یک کارتن بزرگ محکم و بادوام تهیه کنید و هر کفش را جداگانه در روزنامه بپیچید یا در کیسه های پلاستیکی قرار دهید و سپس به ترتیب در کارتن بزرگ بچینید. حالا که کفش های شما بسته شده است، کارتن ها را به خوبی با چسب ببندید و از برچسب ها برای برچسب زدن کارتن ها استفاده کنید.

استفاده از جعبه ی خود کفش برای بسته بندی

بسته بندی مناسب کفش های ورزشی و کفش مخصوص سالن

 کفش ورزشی برای ورزشکاران از اهمیت ویژه ای برخوردار است و قطعا هیچ ورزشکاری دوست ندارد هنگام اسباب کشی برای کفش هایش اتفاقی بیفتد. بهتر است کفش های ورزشی خود را قبل از بسته بندی به خوبی تمیز کنید. توصیه می شود برای شستن کفش های ورزشی از مواد شوینده استفاده نکنید، می توانید از آب برای رفع گرد و غبار کفش استفاده کنید.

پس از تمیز کردن کفش های ورزشی، آن ها را با جوراب یا روزنامه پر کنید تا از تغییر شکل آن جلوگیری کنید. سپس کفش ها را در جعبه یا کارتن قرار دهید و با کاغذ بسته بندی پر کنید.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *