باربری آبادان

4.9/5 - (125 امتیاز)

اسباب کشی  و باربری آبادان یکی از درگیری هایی است که هر ساله بسیاری از افراد و خانواده ها با آن روبرو هستند و در اکثر مواقع ممکن است به یک معضل تبدیل شود.

البته در صورتی که با شرکت خدمات حمل و نقل وسایل خانه با بهترین امکانات آشنا نباشند! دلهره سالم رسیدن وسیله ها به مقصد و بوجود نیامدن مشکلی در این میان و مهمتر از همه جمع آوری وسایل، از مهمترین دغدغه های افراد در یک اسباب کشی خواهد بود.

اگر در شرف اسباب کشی آبادان هستید، و به دنبال شرکت مطمئن باربری در آبادان با خدماتی مناسب می گردید، ما را همراهی کنید.

نکاتی که باید در ارتباط با اسباب کشی وسایل و هر جابه‌جایی در نظر داشته باشید

اسباب کشی یکی از استرس زا ترین اتفاقات در بین افراد یک خانواده می تواند باشد. اینکه همه وسایلتان را تمام و کمال بسته بندی کنید و بدون اینکه کوچکترین آسیبی ببینند و یا مفقود شوند، به مقصد برسند؛ کاری وقت گیر، خسته کننده و انرژی بر خواهد بود.

البته در این میان باید دو نوع اسباب کشی را در نظر داشته باشیم. اسباب کشی که در داخل یک شهر صورت می گیرد و یا اسباب کشی بین دو شهرستان.اگر قرار است اسباب کشی را خودتان یا یک شرکت معتبر باربری انجام دهید باید بعضی مسائل را حتما در نظر بگیرید.

مثلا اگر اسباب کشی را خودتان انجام دهید به طور حتم هزینه کمتری را متقبل خواهید شد و کنترل بیشتری بر روی اوضاع خواهید داشت. اما کار و صرف نیروی جسمانی زیاد، به هم ریختگی برنامه های دیگر از معایب آن خواهد بود.

اما از طرف دیگر با وجود اینکه هزینه ها با سپردن کار به شرکت های باربری بیشتر خواهد شد اما مسئولیت کمتر، مطمئن بودن در ارتباط با جابه‌جا کردن اسباب بزرگ و سنگین، مهارت بالای افراد در این باربری ها و…از مزایای استفاده از این روش می باشد.

فرقی ندارد در خود شهرستان آبادان یا به قصد جا به جایی به مناطق دیگر، احتیاج به باربری آبادان را داشته باشید، ما می توانیم با خاطری آسوده تمام وسیله های شما را به مکان جدید منتقل کنیم.

اگر شما کار را به یک شرکت کاربلد بسپرید می توانید از بسته بندی مطمئن و حرفه ای، عدم آسیب رسیدن به بدن تان، بیمه کردن وسایل تان و … استفاده کنید. در قسمت بعد به شما خواهیم گفت که برای اطمینان از یک شرکت باربری باید چه مواردی را در نظر داشته باشید.

(مخصوصا برای ساکنین آبادان که هدف ما در این مقاله هستند می خواهیم شرایط یک شرکت خوب باربری در آبادان را با هم مرور کنیم)

باربری آبادان

سوالات مهمی که باید از یک شرکت باربری حرفه ای بپرسید

شما با طرح چند پرسش اساسی می توانید متوجه شوید که شرکت باربری خونه بار مدنظرتان مطمئن و حرفه ای است یا خیر. حتما در مورد سابقه شرکت، مجوز فعالیت، هزینه های حمل و نقل، تضمین سلامتی اسباب و وسایل در حین جابه‌جایی، بیمه جبران خسارت، تعداد کارگران و سابقه آنها در این کار، سوالات لازم را بپرسید.

کارهایی که برای اسباب کشی باید انجام دهید

اگر قصد اسباب کشی را دارید و قرار نیست با کمک نیروهای شرکتی، بسته بندی اثاثیه منزل در آبادان را انجام دهید، بهتر است بعضی کارها را لیست کنید تا بهتر بتوانید از پس کارهای اسباب کشی بربیایید:

 • برای بهتر انجام شدن کارها و صرفه جویی در زمان، تمام کارها را یادداشت کنید تا چیزی از قلم نیفتد.
 • برای بسته بندی نیاز به جعبه های بسیار مقاوم، چسب، طناب ضخیم و … به اندازه کافی دارید.
 • بهتر است لوازمی مانند ظروف را قبل از جابه جایی بشویید تا در محل جدید کار کمتری داشته باشید.
 • حتما قبل از قرار دادن وسایل مخصوصا شکستنی ها، در جعبه ها، آنها را امتحان کنید تا مقاومت کافی داشته باشند.
 • دور تمام جعبه ها را سعی کنید با طناب ضخیم، محکم ببندید تا استحکام و مقاومت آنها بالاتر برود.
 • تعداد نهایی جعبه ها را بشمارید و در جایی یادداشت کنید تا چیزی از قلم نیفتد.
 • روی جعبه ها را لیبل گذاری کنید تا برای پیدا کردن و چیدن وسایل، دچار سردرگمی نشوید.
 • بهتر است وسایل گوشه دار و نوک تیز چوبی را که ممکن است بر اثر جا به جایی دچار آسیب و پریدگی شوند، را با پلاستیک حباب دار یا مقوا و فوم بپوشانید تا دچار آسیب نشوند.
 • بهتر است مبل ها را با پوششی بپوشانید تا رویه پارچه ای آنها کثیف و لکه دار نشوند.
 •  اجناس گرانقیمت خود مانند طلا را با وسیله شخصی خود جا به جا کنید.
 • در حین اسباب کشی و جا به جایی مراقب باشید تا حشرات موذی را به همراه جعبه های وسایل جا به جا نکنید.

البته اگر بسته بندی اثاثیه منزل در آبادان را به باربری ما بسپارید، تمام این کارها بدون زحمت و البته با دقتی بسیار زیاد و کیفیتی مثال زدنی، برای شما انجام خواهد شد و شما می توانید آنها را در مقصد سالم و بی نقص و در بهترین شرایط تحویل بگیرید.

اتوبار آبادان

ویژگی های ما در زمینه باربری آبادان:

 • کیفیت بسته بندی اسباب و اثاثیه که توسط شرکت صورت می گیرد، به شکلی کاملا ایمن و اصولی می‌باشد.( با کمک وسایلی همچون، کارتن های چند لایه مخصوص، پلاستیک های حباب دار و غیره)
 •  پاسخگویی کامل در مورد هر نوع سوالی که شما داشته باشید.
 • کارگران حرفه ای برای جا به جایی وسایل بزرگ و جعبه ها
 • انواع خودروهای متناسب با حجم وسایل شما برای حمل و نقل وسایل
 • زمان سرویس دهی به شما در اکثر روزهای هفته و ماههای سال
 • جلب رضایت همه جانبه شما از خدمات ما

برای داشتن یک اسباب کشی خوب نیاز نیست که حتما خودتان و خانواده دست به کار شوید و از دیگر کارهای روزمره عقب بیفتید و در نهایت با بدنی رنجور و آسیب دیده وارد محل جدید شوید. کار را به کاردان بسپارید تا به بهترین شکل و کمترین خسارت، اسباب کشی داشته باشید.

اهالی محترم شهرستان آبادان، می توانند حمل و اسباب کشی را به شرکت باربری آبادان ما محول کنند. پیج اینستارگرام ما را دنبال کنید

حمل بار آبادان

                                        ✍️برای دانلود همین مقاله با فرمت PDF روی لینک زیر کلیک کنید✍️👇

آیا این باربری بهترین باربری آبادان است؟

بله، این باربری بهترین باربری آبادان است و کاملا اصولی و تضمینی کار می کند.

آیا این باربری وسایل منزل را بیمه می کند؟

بله، تمام وسایل منزل را با بیمه دولتی و رایگان انجام می دهد.

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *