بسته بندی اثاثیه منزل اهواز

5/5 - (118 امتیاز)

💗 بسته بندی اثاثیه منزل اهواز💗

بسته بندی اثاثیه منزل اهواز به صورت حرفه توسط شرکت خونه بار انجام می شود ، این شرکت تمام ظرف و ظروف آشپزخانه را دونه دونه دور آن ها ضربه گیر حبابدار می پوشاند و داخل کارتن محکم و مخصوص بسته بندی جای می دهد .

بقیه اقلام بزرگ مثل یخچال،لباسشویی، ظرفشویی،مبلمان، میزنهارخوری، تلویزیون ،تابلو، بوفه کمد اینها کامل دور تا دور آن ها ضربه گیر حبابدار و سلفون کشیده می شوند.

لازم به ذکر است تخت خواب ها و پرده ها توسط این شرکت باز و پک می شوند و همچنین لباس ها و و رختخواب ها توسط تیم جمع آوری و پک خواهند شد.

نمونه 📦بسته بندی اثاثیه منزل اهواز📦👇

پک و بسته بندی مبل اهواز بعد
پک و بسته بندی مبلمان اهواز قبل
بسته بندی لوازم منزل در اهواز جدید بعد
نمونه بسته بندی اثاثیه منزل اهواز قبل
بعد
روش بسته بندی میز عسلی قبل
بعد
پک و بسته بندی بوفه اهواز قبل

برای بسته بندی اثاثیه منزل اهواز به چه مواردی باید بیشتر دقت کنیم؟ نرخ بسته بندی اثاثیه منزل در اهواز چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟ بهترین باربری در اهواز چه ویژگی هایی دارد؟ و بسیاری موارد دیگر در مورد بسته بندی اثاثیه منزل در اهواز که در ادامه با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

اگر شما نیز برای اسباب کشی در اهواز به دنبال نیروی حرفه ای و با تجربه می باشید حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید. ما همیشه به دنبال آن هستیم که بهترین گزینه را به شما معرفی کنیم. پس برای داشتن یک اسباب کشی بدون دردسر و شیرین با ما همراه باشید.

بسته بندی لوازم منزل اهواز

چیدمان وسایل منزل اهواز چگونه انجام می شود؟

چیدمان وسایل منزل اهواز بعد از مرحله اسباب کشی  است که شرکت خونه بار این کار را برای مشتریان خود ارائه می دهد و مشتریان دیگر نیاز نیست وسایل خود را از کارتن ها در بیاورند این کار به خونه بار بسپارید.

شما در نظر بگیرید که ما کارتن های ظرف و ظروف آشپزخانه را باز کرده و دونه دونه ظروف را از ضربه گیر در اورده و داخل کابینت جدید جیدمان می کنیم

اقلام بزرگ که بسته بندی شده را پک آن ها را باز کرده و چیدمان درست با شرایط خونه جدید چیدمان می شوند و دیگر حس جابجایی و سختی آن را احساس نخواهید کرد

تخت خواب ها و پرده ها هم در منزل جدید توسط باربری خونه بار نصب خواهند شد ، شما فقط با یک شرکت تمامی کارهای خود را بسپارید.

📦📦📦📦📦📦📦📦📦📦📦

شیرینی اسباب کشی در اهواز

ترک خانه قدیمی و رفتن به خانه جدید همیشه تلخی و شیرینی های خاص خود را دارد. دل کندن از خاطرات شیرین گذشته همیشه دشوار است. اما با ما می توانید شیرینی اثاث کشی را حس کنید. شما می توانید با ما اسباب کشی راحتی را تجربه کنید. در صورتی که شما نیز می خواهید از خانه قدیمی خود خداحافظی کنید و به منزل جدید اسباب کشی کنید دردسرهای خاص خود را خواهید داشت. اما ما به شما یاد می دهیم که یک اسباب کشی شیرین و بدون دردسر را تجربه کنید.

📦📦📦📦📦📦📦📦📦📦📦

برای این که بتوانید اسباب کشی شیرینی را تجربه کنید دو راه بیشتر ندارید! یا باید آنقدر کار بسته بندی را انجام داده باشید تا در این کار حرفه ای شده باشید. که گمان نمی کنم کسی تا این حد تجربه بسته بندی اثاثیه منزل اهواز را داشته باشد! یا در گزینه ای دیگر باید از یک فرد یا شرکت با تجربه در این زمینه کمک بگیرید! که ما گزینه دوم که راحت ترین و بدون دردسر ترین گزینه است را به شما پیشنهاد می کنیم.

📦📦📦📦📦📦📦📦📦📦📦

 بسته بندی اثاثیه منزل اهواز ترفندهای خاص خود را دارد. اینکه ابتدا کدام وسایل را بسته بندی کنید. یا چگونه کار بسته بندی را انجام دهید و هزاران موضوع دیگر که در ادامه مقاله به برخی از این موارد اشاره می کنیم. گمان نکنید که کار بسته بندی اثاثیه منزل اهواز کار ساده ای باشد. اگر یکبار اثاث کشی را تجربه کرده باشید با من موافق هستید که کارهایی مانند بسته بندی و اسباب کشی نیاز به تجربه و حرفه ای بودن دارد. با ما همراه باشید تا با چالش های این موضوع بیشتر آشنا شوید.

بسته بندی اثاثیه منزل در اهواز

ترفندهای بسته بندی اثاثیه منزل اهواز

برای این که بتوانید یک بسته بندی حرفه ای را تجربه کنید باید یک سری نکات را حتما در نظر داشته باشید. یا اینکه شما می توانید از شخصی که کار بسته بندی را برای شما انجام می دهد بخواهید این موارد را برای شما انجام دهد و آن ها را رعایت کند. این نکات به شرح زیر می باشد:

 • اولویت بندی: قبل از هر چیز در نظر داشته باشید ابتدا وسایل یک مکان از خانه را بسته بندی کنید سپس به سراغ بخش دیگری از خانه بروید. بهتر است ابتدا از لوازم آشپزخانه و کالاهای بزرگ شروع کنید.
 • نشانه گذاری: بر روی هر کدام از بسته بندی ها حتما علامت گذاری کنید. زمانی که تعداد کارتون ها زیاد می شود شما با بی نهایت کارتون یک شکل و یک اندازه مواجه می شوید و پیدا کردن وسایل هر اتاق و یا بخشی از خانه کار بسیار دشواری می شود. همچنین برای وسایل شکستی نیز علامت مشخصی را در نظر بگیرید. در زمان باربری نیز حتما به افراد گوشزد کنید که مثلا علامت ضربدر قرمز رنگ مربوط به وسایل شکستنی می باشد تا با احتیاط بیشتری حمل شود.
 • نام گذاری را فراموش نکنید: علاوه بر اینکه کارتون ها را نشانه گذاری می کنید از اشخاصی که کار باربری شما را انجام می دهند بخواهید وسایل هر اتاق را در همان اتاق قرار دهند. در هنگام بسته بندی مشخص کنید که کدام کارتون مربوط به کدام اتاق می باشد. اینگونه کار باز کردن بسته بندی ها نیز راحت تر خواهد بود.
 • بسته بندی اصولی: حتما کارتون ها را با چسب های محکم بچسبانید. همچنین بعد از چسباندن برای احتیاط بیشتر با بندهای محکم کارتون ها را محکم ببندید. به این ترتیب احتمال پاره شده کارتون های سنگین از بین می رود. همچنین به یاد داشته باشید از باربری بخواهید که از ته کارتون ها آن ها را حمل کنند. تا احیانا آسیبی به کالاهای گران قیمت و شکستنی شما وارد نشود.

تا به اینجای کار متوجه شدید که کار بسته بندی و اثاث کشی یک کار حرفه ای و اصولی است. بنابراین برای این کار حتما از حرفه ای ها کمک بگیرید. مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد تنها بخشی از مواردی است که باید در هنگام بسته بندی اثاثیه منزل اهواز در نظر داشته باشید. اگر شما نیز به دنبال شخص با تجربه ای برای بسته بندی اثاثیه منزل اهواز شما در اهواز می باشید می توانید با شماره های درج شده در همین سایت تماس حاصل فرمایید. ما همیشه بهترین ها و حرفه ای ترین ها را برای شما اعزام می کنیم.

📦📦📦📦📦📦📦📦📦📦📦

ثبت درخواست بسته بندی اثاثیه منزل در اهواز:

برای اینکه بتوانید درخواست بسته بندی اثاثیه منزل در اهواز خود را ثبت نمایید. کافی است با شماره های درج شده در همین سایت تماس بگیرید. ما بهترین و حرفه ای ترین افراد را برای شما اعزام می کنیم. ما همیشه در پی آن هستیم که کاری با کیفیت و مرغوب و همچنین در کوتاه ترین زمان ممکن به شما ارائه دهیم. شما می توانید اثاثیه گران قیمت خود را با خیال آسوده به تیم حرفه ای ما بسپارید.

📦📦📦📦📦📦📦📦📦📦📦

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در اهواز چقدر است؟

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل اهواز به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر در نحوه قیمت گذاری باربری در اهواز می توان به میزان اثاثیه، تعداد طبقات مبدا و مقصد، میزان سنگین بودن اثاثیه، اجازه استفاده از آسانسور و … بستگی دارد. شما می توانید با تماس مستقیم با شرکت از هزینه ها و نحوه برآورد هزینه باربری و بسته بندی اثاثیه مطلع شوید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید

آیا این باربری بهترین خدمات بسته بندی را ارائه میدهد؟

 بله، این باربری با داشتن تجربه کاری زیاد و پیشرفته ترین ابزار روز، توانسته است بهترین شرکت در زمینه پک و بسته بندی در کشور شود.

اثاثیه منزلم خانم یا آقا بسته بندی می کند؟

ما یک اکیپ مجرب آقا و خانم ارسال میکنیم

هزینه بسته بدی چقدر است؟

بهتر است با ما تماس بگیرید تا بهتر برای شما توضیح دهیم

از چند روز قبل هماهنگی کنم؟

به دلیل ترافیک بالا حتما باید از3روز الی یک هفته قبل با ما هماهنگی کرده باشید، که برای شما یک وقت در نظر بگیریم

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

8 دیدگاه

 • باسلام بنده تعریف شما رو خیلی شنیدم ، فکر نمیکردم بسته بندی در منزل اهواز هم وجود داشته باشه وقتی شمارو پیدا کردم خیلی خوشحال شدم .
  من تا 2ماه دیگه میخوام از خدمات شما استفاده کنم از چند روز قبل با شما هماهنگ کنم؟

 • این شرکت بسته بندی اهواز یک ماه پیش اومدن برام کل وسایل منزل منو بسته بندی کردن خیلی حرفه ای بود من فکر کردن فقط تهران از این شرکت ها وجود داره خدارو شکر اهواز پیدا شد.

  • سلام
   بله، جمع آوری وسایل منزل در اهواز و سراسر کشور انجام می دهیم.
   جمع آوری وسایل به اینشکل انجام میشه که دور تادور تمام ظروف آشپزخانه ضربه گیر و داخل کارتن قرار میدهیم و همچنین اقلام بزرگ مثل: یخچال، تلویزیون، لباسشویی ، ظرفشویی و مبلمان دور آن ها ضبربه گیر چسب و سلفون گرفته می شوید.
   همچنین تخت خواب ها هم باز و پک می شوند

   جهت مشاوره رایگان به شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *