نکات مهم در مورد حمل و نقل جهیزیه نو عروسان

Rate this post

نکات مهم در مورد حمل و نقل جهیزیه نو عروسان

یکی از سنت های ما ایرانی ها این است ، تهیه وسایل زندگی برای فرزندانمان تا زندگی خود را شروع کنند. در این شرایط ناپایدار اقتصادی دانستن نکات طلایی در مورد حمل جهیزیه عروس می تواند کمک زیادی به عزیزان در جابجایی این وسایل بدون آسیب رساندن به آنها کند. در این مقاله با ما همراه باشید.

پرسنل باربری خونه بار با انجام کلیه کارهای مربوط به بسته بندی ، حمل و نقل و چیدمان جهیزیه با استفاده از نیروی کار مجرب تمامی نگرانی و دغدغه های شما را در مورد جابجایی جهیزیه از بین می برند و با خیالی راحت تمامی لوازم شما را در صحت و سلامت جابجا می کنند.

حمل و نقل جهیزیه نو عروسان

خدمات حمل و نقل جهیزیه نو عروسان در باربری خونه بار

اسباب کشی و حمل جهیزیه یکی از خدمات تخصصی بابری خونه بار می باشد که به صورت ویژه و با شرایط ویژه و تخفیف های بزرگ به تازه عروسان ارائه می شود.

خدمات حمل و نقل جهیزیه عروس در این باربری شامل بسته بندی دقیق کلیه اقلام جهیزیه، جابجایی با کامیون های مخصوص، بارگیری و تخلیه با نهایت دقت توسط کارگران ماهر و چیدمان جهیزیه می باشد.

کارگران این اتو بار با ظاهری آراسته و با مهارت و تجربه کافی کلیه وسایل جهیزیه را در روز جابجایی جهیزیه که یکی از حساس ترین و مهم ترین روزها برای هر تازه عروس می باشد با دقت و سرعت بالایی انجام می دهند.

خدمات حمل و نقل جهیزیه نو عروسان در باربری خونه بار

بسته بندی حرفه ای جهیزیه توسط کادر آموزش دیده

بسته بندی جهیزیه عروس یکی از مسائل مهم در جابجایی و حمل جهیزیه است. توصیه می کنیم اگر برای جابجایی جهیزیه از باربرها کمک می گیرید، تمامی لوازم را در جعبه های مخصوص خود نگهداری کنید و از بازکردن آن خودداری کنید.

باربری خونه بار به اهمیت رسیدن ایمن جهیزیه به منزل زوج جوان کاملاً واقف هستند و می دانند که در این روز مهم زوج جوان به شدت نگران رسیدن سالم وسایل خود هستند لذا بسته بندی حرفه ای جهیزیه توسط کادری آموزش دیده و مجرب انجام می شود.

بسته بندی لوازم برقی مانند LED و تجهیزات سمعی و بصری بسیار حساس است. زیرا کوچکترین ضربه باعث از کار افتادن آنها می شود. باربری خونه بار به مشتریان خود تعهد می دهد که تمامی جهیزیه زوج های جوان را در سلامت و امنیت کامل به مقصد برساند.

پرسنل بسته بندی جهیزیه باربری خونه بار با استفاده از کارتن های چند لایه مخصوص، نایلون حباب دار، انواع فوم و یونیلیت برای بسته بندی اثاثیه و سایر اقلام شکننده ایمنی کامل آنها را تضمین می کند.

بسته بندی حرفه ای جهیزیه توسط کادر آموزش دیده

بیمه وسایل جهیزیه

بیمه باربری یکی از مهم ترین اقدامات برای هر باربری  قابل اعتمادی است. البته برای تهیه جهیزیه هزینه زیادی پرداخت کرده اید و نمی خواهید در روند جابجایی جهیزیه آسیبی به وسایل شما وارد شود. با بیمه وسایل جهیزیه خود در حین جابجایی می توانید از هر گونه خسارت و ضرر در اوایل زندگی جلوگیری کنید. یکی از خدمات ویژه باربری خونه بار ارائه بیمه نامه معتبر جابجایی جهیزیه است که سهولت در رسیدن زوجین و در نهایت از جبران خسارت برایشان راحت می کند.

نکات ضروری در رابطه با حمل و نقل جهیزیه نو عروسان

پیشنهاد ما برای حمل ایمن جهیزیه کمک گرفتن از پرسنل اتوبار است. اما اگر می خواهید حمل و نقل جهیزیه را خودتان انجام دهید و فقط از اتوبارها ماشین بخواهید. نکات ضروری در رابطه با حمل و نقل جهیزیه نو عروسان وجود دارد که باید رعایت کنید تا وسایلتان سالم به دستتان برسد.

   در انتخاب ماشین بسیار دقت کنید و برای جابجایی جهیزیه خود از ماشین های سرپوشیده استفاده کنید.

با توجه به اینکه همه افراد فامیل تمایل دارند در حمل و نقل وسایل کمک کنند هر گونه سهل انگاری در این امر ممکن است خسارات جبران ناپذیری را برایتان برجای بگذارد . پس سعی کنید افراد خاصی را برای این کار مشخص کنید.

 بهتر است مواظب افراد کم سن و سال و بچه ها باشید و شخصی را برای کنترل کردن آن ها در نظر بگیرید تا هنگام حمل جهیزیه در جلوی دست پا نباشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *