نکاتی برای اسباب کشی در زمستان

Rate this post

نکاتی برای اسباب کشی در زمستان

اگر تصمیم گرفته اید در ماه های سرد سال جابجا شوید، نکاتی برای جابجایی در فصل زمستان وجود دارد که باید رعایت کنید تا دچار مشکل نشوید.

بسیاری از خانواده ها برای ایمنی بیشتر ترجیح می دهند در تابستان اسباب و اثاثیه را جابجا کنند، اما گاهی اوقات این اتفاق در زمستان نیز می افتد.

اسباب کشی به طور کلی کار سخت و خسته کننده ای است. اگر به برف و سرمای زمستان عادت ندارید، حرکت می تواند دشوارتر باشد. برای اینکه بتوانید در روزهای سرد و برفی زمستانی به آرامی حرکت کنید نکاتی وجود دارد که در این مطلب سعی کرده ایم آنها را بیان کنیم.

اسباب کشی در زمستان

قبل از اسباب کشی وسایل خود را جمع کنید.

در حالی که هوای زمستان عمدتاً غیرقابل پیش بینی است، کارهایی وجود دارد که می توانید برای آماده سازی انجام دهید. اگر مسیر پرسنل حمل و نقل پوشیده از برف و یخ است، آن راتمیز کنید تا لیز نخورد.

توصیه می شود حداقل دو کیسه نمک یا شن در وسیله نقلیه خود حمل کنید. نمک و شن و ماسه به شما در جاده ها و سطوح لغزنده کمک می کند، به خصوص زمانی که در برف گیر کرده اید.

قبل از اسباب کشی برای هوای سرد زمستان آماده شوید.

بهترین راه برای آماده شدن برای هر آب و هوای زمستانی، دریافت آخرین پیش بینی آب و هوای محلی برای بارش های آینده است. هرچه زودتر از آب و هوای بد مطلع شوید، زودتر می توانید برای آن آماده شوید. ممکن است لازم باشد برنامه جابجایی خود را تنظیم کنید.

به برنامه های آب و هوا در رادیو یا تلویزیون خود گوش دهید یا برنامه ای را در تلفن خود بارگیری کنید که به روز رسانی های مداوم را به شما ارائه می دهد. همیشه آماده باشید که اگر نشانه هایی از آب و هوای بد وجود دارد که می تواند شما را در معرض خطر قرار دهد، روز حرکت را به تعویق بیندازید. هیچ اسباب کشی ارزش زندگی شما را ندارد.

قبل از اسباب کشی ماشین خود را سرویس کنید.

قبل از اسباب کشی ماشین خود را سرویس کنید.

قبل از حرکت ماشین خود را برای زمستان آماده کنید. این آماده سازی شامل:

*وضعیت ترمزهای خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کنند و در جاده های لغزنده یا یخ زده فاصله کافی را رعایت کنید.
*سطح ضد یخ را بررسی و کنترل کنید. در زمستان برای جلوگیری از یخ زدگی و اکسید شدن باید مخلوطی از آب و ضد یخ را در رادیاتور خود به نسبت 50/50 داشته باشید.
*اگر در شرایط بد جاده با یخ و برف زیاد رانندگی می کنید، از لاستیک های استاندارد استفاده کنید. اگر سفر شما شامل گذرهای کوهستانی و جاده های یخ زده است، بهتر است زنجیر چرخ همراه داشته باشید تا از لیز خوردن جلوگیری کنید.
*لاستیک ها همیشه باید به درستی باد شوند. فشار تایر در هوای سرد خیلی سریعتر از هوای گرم کاهش می یابد.
*برف پاک کن های خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کنند یا اگر درست نیستند، یک جفت جدید بخرید.
*شیوه های رانندگی ایمن مانند ماندن در زیر حد مجاز سرعت، ترمزگیری و شتاب آهسته و حفظ فاصله ایمن از وسیله نقلیه باید همیشه رعایت شود.

در حین اسباب کشی خود را گرم نگه دارید.

این باید اولین اولویت شما باشد زیرا مهمترین کاری است که باید در طول هر فعالیتی که در فضای باز در زمستان انجام می دهید. لباس گرم همیشه بهترین راه برای حفظ دمای بدن در جایی است که لازم است.

*لباس های گرم را از وسایل خود خارج کنید. در صورت نیاز به بسته بندی باید به راحتی در دسترس باشند. همیشه از دستکش، روسری، چکمه و کلاه اضافی استفاده کنید.
*فراموش نکنید که یک کیت کوچک از وسایل مراقبت شخصی مانند لوسیون دست و مرطوب کننده صورت را نیز به همراه داشته باشید. با جابجایی جعبه ها در هوای سرد پوست شما بسیار خشک می شود.
*در حین اسباب کشی هستید، قهوه یا شکلات داغ درست کنید تا اعضای خانواده و هر کس دیگری که در حرکت به شما کمک می کند گرم شود.

برای اسباب کشی در زمستان مراقب حرکات خود باشید.

جابجایی در هوای سرد در زمستان بسیار دشوارتر از تابستان است، بنابراین بهتر است افراد حرفه ای را برای اجاره و بارگیری وسایل خود استخدام کنید. آنها در زمستان تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، بنابراین برای مقابله با چالش ها مجهزتر خواهند بود.

باربری خونه بار دارای تجهیزات مدرن و امکانات جدید می باشد. لازم به ذکر است کارکنان این اتوبار آموزش های لازم را در زمینه اسباب کشی در زمستان و روزهای سرد و برفی دیده اند و از مشکلات احتمالی در این زمینه آگاه هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *