راه های اسباب کشی راحت با وجود کودکان

5/5 - (1 امتیاز)

راه های اسباب کشی راحت با وجود کودکان

در این مقاله سعی داریم راه های آسان اسباب کشی با کودکان را برای شما شرح دهیم تا بتوانید در تمام مراحل اسباب کشی با خیال راحت کار خود را انجام دهید.

همه والدین اهمیت مراقبت از کودک را در شرایط عادی درک می‌کنند و می‌دانند که به توجه زیادی نیاز دارند، بنابراین زمانی که مجبور هستید با یک نوزاد اسباب کشی کنید، زندگی می‌تواند فوق‌العاده استرس‌زا باشد. جابجایی و اسباب کشی برای کودکانی که به این محیط عادت کرده اند می تواند ناخوشایند باشد و با ناراحتی آنها مواجه شوید.

در این مطلب نکاتی را برای اسباب کشی با کودکان ذکر می کنیم تا با وجود آن ها جابه جایی راحت و دلنشینی داشته باشید. این نکات می تواند به شما کمک کند استرس را کاهش دهید، کودک را راحت نگه دارید و به یک اسباب کشی امن برای همه اعضای خانواده برسید.

اسباب کشی راحت با وجود کودکان

انجام کارهای روزمره کودک خود را ادامه دهید.

در حین انجام کارهای مربوط به اسباب کشی باید همیشه مراقب کارهای روزانه فرزندتان باشید و آنها را به تعویق نیندازید زیرا با این کار باعث می شوید کودک در محیط خود احساس اضطراب نداشته باشد و بهانه های او را از بین ببرید و بتوانید وظایف خود را بهتر انجام دهید.

کودک شما ممکن است به طور تصادفی در طول شب از خواب بیدار شود و بخواهد در ساعات غیرمنتظره ای در طول روز شیر بخورد، او هنوز نیاز دارد که تمام کارهای روزمره خود را طبق معمول انجام دهد. باید زمان منظم و مشخصی برای غذا دادن به آنها داشته باشید، مثل قبل هر روز به آنها توجه کنید و نیازهای آنها را تامین کنید و هر شب در ساعت مشخصی آنها را بخوابانید.

انجام کارهای روزمره کودک خود را ادامه دهید.

وسایل خود را در زمان های مشخص بسته بندی کنید.

با این حال، خانواده‌هایی که دارای فرزند هستند، نمی‌توانند هر زمان که بخواهند شروع به بسته‌بندی اثاثیه کنند، اما باید وسایل را در زمان‌های خاص بسته‌بندی کنند.

اگر قصد دارید تمام وسایل خود را به یکباره بسته بندی کنید، باید کارهای روزانه و همچنین مراقبت از کودک را به تعویق بیندازید که مشکل بزرگ تری برای شما ایجاد می کند.

اگر کودک شما کوچک است و نمی تواند در جمع آوری وسایل به شما کمک کند، بهتر است در طول روز که کودک شما خواب است یا شب ها که دیگر به شما نیازی ندارد، وسایل منزل را بسته بندی کنید.

اگر فرزندانتان می توانند در بسته بندی اسباب و اثاثیه به شما کمک کنند، می توانید از آنها بخواهید که به شما در جمع آوری اثاثیه اتاقتان کمک کنند یا وسایل را در روزنامه بپیچند با این کار هم نیروی کمکی برای خود فراهم کرده اید و هم آن ها را سرگرم می کنید.

وسایل خود را در زمان های مشخص بسته بندی کنید.

سوابق پزشکی کودک خود را آماده کنید.

قبل از حرکت سوابق پزشکی فرزندتان را آماده کنید. اگر در حال جابجایی هستید و به پزشک اطفال خود نزدیک هستید، لازم نیست. اگر از محل سکونت قبلی خود دور می شوید، قبل از نقل مکان با پزشک اطفال خود صحبت کنید و یک کپی از سوابق پزشکی کودک خود دریافت کنید. پس از نقل مکان به مکان جدید، آنها را به پزشک جدید فرزندتان بدهید.

یک کیف مخصوص لوازم ضروری برای فرزند خود آماده کنید.

هنگامی که همه وسایل خود را بسته بندی کردید و آماده حرکت شدید، یک کیف برای وسایل ضروری کودک خود آماده کنید. این کیف باید حاوی پوشک، دستمال مرطوب، غذای کودک، اسباب بازی، پتو، پستانک، پودر بچه و … باشد. این کیف باید در ماشین شما باشد و در دسترس باشد و نباید در کامیون در حال حرکت همراه با وسایل دیگر قرار گیرد.

سایر اقلام شامل لباس و لباس خواب برای کودک شما، بطری یا لیوان کودک، لوازم حمام کودک، یک دماسنج و جعبه کمک‌های اولیه، و کیسه‌هایی برای نگهداری پوشک کثیف تا زمانی که به جایی برسید که بتوانید آنها را دور بریزید.

یک کیف مخصوص لوازم ضروری برای فرزند خود آماده کنید.

در صورت امکان، کودکان خود را در روز اسباب کشی به جای دیگری بفرستید.

روز اسباب کشی یکی از پرمشغله ترین و پر استرس ترین روزها برای شما خواهد بود که اگر فرزندی داشته باشید جدا از اسباب کشی مسئولیت نگهداری از آنها دو چندان می شود.

بهتر است در صورت امکان فرزند خود را در روز اسباب کشی به جای دیگری بفرستید و از اقوام و دوستان خود بخواهید که او را چند ساعت نگه دارند و از او مراقبت کنند. تا خیال تان از بابت آن ها راحت باشد و هنگام جابجایی اثاثیه و لوازم منزل جلوی دست و پای شما نباشند، در این صورت کار جابجایی سریعتر انجام می شود.

از افرادی فامیل یا پرستار برای نگهداری کودکان کمک بگیرید.

هنگام حرکت نباید از فرزندان خود غافل شوید. در روز اسباب کشی، شخصی را برای مراقبت از نوزاد یا کودک نوپا در حالی که وسایل شما در کامیون در حال بارگذاری هستند، تعیین کنید. اضطراب شما در مورد حرکت ممکن است باعث شود فرزندتان احساس ناراحتی کند. شما می توانید با کمک گرفتن از شخص دیگری برای مراقبت از کودک خود از این امر جلوگیری کنید. برای مراقبت از آنها، از اعضای خانواده یا پرستار بچه کمک بگیرید تا همه چیز برای شما راحت تر پیش برود.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *