نکاتی برای اسباب کشی در تابستان

Rate this post

نکاتی برای اسباب کشی در تابستان

نکاتی برای اسباب کشی در تابستان، تابستان می تواند زمان سختی برای اسباب کشی  باشد. با طولانی شدن روزها و گرم شدن هوا، بسیاری از ما احساس بهتری نسبت به ماه های سردتر زمستان داریم. با پایان فصل نظافت بهار، تابستان زمان خوبی برای برداشتن گامی در جهت شاداب شدن و نقل مکان به خانه جدید است.

ساعات بیشتر (بدون باران، برف یا دمای سرد) قطعاً هنگام اسباب کشی یک مزیت است. البته، این بدان معناست که بسیاری از افراد دیگر نیز همین ایده را خواهند داشت و تابستان را به زمان شلوغی برای شرکت های حمل و نقل تبدیل می کند. در حالی که این روند تقریباً در تمام طول سال یکسان است، ما برخی از بهترین نکات خود را جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم تا به راحتی در ماه های تابستان اسباب کشی کنید.

اسباب کشی در تابستان

از قبل برنامه ریزی کنید

همانطور که گفته شد، تابستان زمان محبوبی برای اسباب کشی و بسته بندی وسایل است. اگر بتوانید از قبل برنامه ریزی کنید، به خودتان (و تیم شرکت باربری) لطف خواهید کرد. با شروع زودهنگام و رزرو حرکت خود از قبل، به احتمال زیاد کامیون و وسایل نقلیه مورد نیاز خود را خواهید داشت. اگر می توانید به آن کمک کنید، سعی کنید جابجایی خود را در روزهای تعطیل یا آخر هفته که تقاضا و قیمت ها بالاتر است رزرو نکنید.

صبح زود اسباب کشی کنید

صبح زود اسباب کشی کنید

آدم صبح نیست؟ فکر حمل جعبه در اوج  گرمای روز باید باعث شود که بخواهید از رختخواب بلند شوید. شروع زودهنگام به این معنی است که شما و  جابجایی‌هایتان می توانید بخش عمده حرکت را قبل از به حداکثر رساندن دما و رطوبت انجام دهید. همچنین می توانید از ترافیک جلوگیری کنید.

مایعات بیشتر بنوشید

با دمای بالا و فعالیت زیاد، مطمئناً در طول روز تشنه خواهید بود. مطمئن شوید که آب در دسترس دارید و جابجایی های خود را در نظر بگیرید. باربری خونه بار ممکن است مردم محلی شما به گرما عادت کرده باشند، اما یادتان باشد، آنها همه کار سخت را انجام می دهند.

آنها برای ایمن و سالم ماندن نیاز به نوشیدن آب زیادی دارند و داشتن چیزی برای ارائه به آنها بسیار خوب است. مقداری آب بطری شده را از قبل در یخچال قرار دهید تا جابجایی‌ کنندگان شما سپاسگزار شما باشند. فراموش نکنید که تعدادی بطری در خانه جدید خود نیز داشته باشید تا به آنها کمک کنید روز را با طراوت به پایان برسانند.

لوازم الکترونیکی خود را برچسب بزنید

هنگام چیدمان برای جابه‌جایی خود، مطمئن شوید که تمام جعبه‌های حمل و نقل الکترونیکی خود را به وضوح برچسب زده‌اید. وسایلی مانند تلویزیون، لوازم خانگی، لپ تاپ و تبلت را در جعبه های جداگانه خود قرار دهید. گرم شدن بیش از حد این چیزها در آفتاب تابستان آسان است، پس مراقب باشید.

برچسب زدن و جدا کردن وسایل الکترونیکی بسته بندی شده به این معنی است که آنها روی کامیون می مانند و ابتدا از کامیون خارج می شوند. اگر در آب و هوای مستعد باران های تابستانی زندگی می کنید، حتما از این جعبه ها در برابر آسیب آب محافظت کنید.

لباس سبک و خنک بپوشید

شما یک شرکت حمل و نقل استخدام کرده اید، بنابراین ممکن است فکر کنید که کار شما حداقل خواهد بود. اگرچه این ممکن است درست باشد، اما هنوز روزی نیست که بهترین یا لباس مورد علاقه خود را بپوشید. مانند کارکنان باربری خونه بار، هم برای راحتی و هم برای آب و هوا لباس کار بپوشید.

از پارچه های سبک و تنفس پذیر مانند پنبه استفاده کنید و از صندل های بند دار به نفع جوراب و کفش های بسته خودداری کنید. بهتر است برای لحظاتی که نیاز دارید آماده باشید. شما نمی خواهید به دلیل کفش یا لباس نامناسب برای عقب نماندن از جابجایی های خود تلاش کنید.

لباس سبک و خنک بپوشید

خنک شوید و استراحت کنید

اگر خانه جدید یا قدیمی شما مجهز به کولر است، بهتر است آن را روشن کنید. درها اغلب باز می‌شوند و هوای خنک را به داخل می‌دهند، اما در ماه‌های تابستان زمانی که بیرون از خانه هستید به استراحت از گرما نیاز دارید. زودتر به مکان جدید خود بروید و قبل از رسیدن خدمات باربری خونه بار خنک کنید. این اقدام کوچک به آنها کمک می کند تا کارها را آسان تر و کارآمدتر کنند.

برای بچه ها و حیوانات خانگی برنامه ریزی کنید

چندین گزینه برای کودکان در حین  حرکت وجود دارد. یکی این است که ترتیبی بدهید که کسی در طول روز آنها را تماشا کند. دیگری این است که آنها را در حرکت مشارکت دهید. خانه تکانی می تواند برای کودکان ناراحت کننده باشد، بنابراین مشارکت آنها در بخشی از فرآیند در طول روز می تواند کمک کننده باشد. اگر اطلاعاتی داشته باشند، احساس ارتباط بیشتری با محیط و فضای جدید خود می کنند.

اگر تصمیم دارید کودکان خود را در حین جابجایی در اطراف خود داشته باشید، توجه داشته باشید که آنها نسبت به دمای بالا حساسیت بیشتری دارند. آنها را در داخل و خارج از مسیر جریان جعبه ها و افراد در داخل و خارج از خانه نگه دارید.

داشتن یک دوست یا یکی از اعضای خانواده برای گذراندن روز با او می تواند کمک بزرگی باشد. گذراندن یک روز تابستانی سرگرم کننده با کسی که دوستش دارند، روحیه آنها را حفظ می کند و به آنها کمک می کند انرژی خود را بسوزانند تا بتوانند شب خوبی را در اتاق خواب جدید خود بخوابند.

همه انواع حیوانات خانگی نیز به دمای بالا حساس هستند و نگهداری راحت آنها در داخل خانه یک چالش است. در نظر بگیرید که آنها را به خانه دوست یا لانه خانه بفرستید تا آنها را خنک نگه دارید تا زمانی که هیجان فعالیت از بین برود.

هنگامی که آماده برنامه ریزی برای حرکت تابستانی خود هستید، با پیدا کردن یک باربری قابل اعتماد شروع کنید. استخدام یک شرکت حمل و نقل حرفه ای باعث می شود تا عرق زیادی از شما صرفه جویی شود و وسایل شما از گرما در امان بمانند. باربری خونه بار می تواند به شما کمک کند ظرف چند دقیقه یک جابجایی رزرو کنید تا بتوانید حرکت کنید و از آفتاب در محله جدید خود لذت ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *