کارهای اساسی که باید بعد از اسباب کشی انجام دهید

Rate this post

کارهای اساسی که باید بعد از اسباب کشی انجام دهید

کارهای اساسی که باید بعد از اسباب کشی انجام دهید.یکی از مهم ترین مسائل هنگام اسباب کشی که در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت.

دوره پس از جابجایی در ابتدا می تواند طاقت فرسا باشد، به خصوص اگر ندانید پس از اسباب کشی چه کاری انجام دهید.

موارد زیر به شما پیشنهادهای خوبی در مورد کارهایی که پس از نقل مکان به خانه جدید خود انجام دهید ارائه می دهد. نکته مهم این است که اگر زمان مناسبی داشته باشید، با یک موقعیت استرس زا مواجه نخواهید شد.

زمان اسباب کشی خود را سازماندهی کنید.

مطمئناً متوجه خواهید شد که در اولین روز پس از نقل مکان به خانه جدید، می توانید استرس و اضطرابی را که باعث خستگی عصبی می شود، از بین ببرید.

متأسفانه، با وجود کارهای زیادی که باید انجام دهید، وقتی به خانه جدید خود نقل مکان می کنید، زمان کافی برای انجام کارها نخواهید داشت. در واقع بسیار مهم است که زمان جابجایی به مکان جدید را به بهترین شکل ممکن سازماندهی کنید. تمام کارهایی را که پیش‌بینی می‌شود تا الان تکمیل شود، در نظر بگیرید.

کارتن های بسته بنده شده را باز کنید.

بر خلاف بسته بندی خانه برای جابجایی، بهترین چیز در مورد بسته بندی این است که می توانید آن را به موقع و خیلی سریع انجام دهید. باز کردن بسته بندی پس از یک جابجایی مهم است و ماهیت کار فشرده آن را نباید دست کم گرفت، اما واقعاً زمان زیادی ندارید.

اولین جعبه هایی که باید باز کنید، جعبه های اصلی شما هستند که با موارد بسیار مهمی پر شده اند. در مرحله بعد، باید شروع به باز کردن تمام وسایل اتاق خواب و حمام کنید، زیرا این دو مکان در وهله اول مورد نیاز هستند. آیا نمی خواهید فقط یک دوش سریع بگیرید و در تخت راحت خود استراحت کنید؟ بدون شک یکی از اولین کارهایی است که پس از نقل مکان به خانه جدید می توانید انجام دهید.

کارتن های بسته بنده شده را باز کنید.

درباره خانه جدید خود تحقیق کنید.

در بیشتر موارد، خانه جدید شما مکانی کاملاً ناآشنا خواهد بود، بنابراین وقت آن رسیده است که تحقیقات خود را انجام دهید. به دنبال علائم آسیب موجود باشید، لوله ها را برای نشت بررسی کنید. همچنین در مورد کنتور گاز، سپس قرائت کنتورهای آب و برق خود را ثبت کنید.

آیا در و پنجره ها به اندازه کافی ایمن هستند؟ آیا دودکش های H نصب شده اند؟ نیازی به گفتن نیست، هر چه بیشتر در مورد مکان جدید خود بدانید، برای شما بهتر است. یکی دیگر از کارهایی که باید انجام دهید این است که قفل درهای خود را برای حفظ امنیت خانه خود عوض کنید.

بعد از اسباب کشی آدرس پستی خود را تغییر دهید.

چه به تازگی به یک شهر جدید نقل مکان کرده باشید، آدرس پستی جدید خانه شما متفاوت خواهد بود. و این عملاً به معنای تغییر آدرس پستی خود در مدت کوتاهی پس از انتقال است.

بعد از اسباب کشی فرزند خود را در یک مدرسه جدید ثبت کنید.

اگر به تازگی با یک کودک در مدرسه به خانه جدیدی نقل مکان کرده اید، باید بدانید که چقدر مهم است که یک مدرسه جدید برای آنها پیدا کنید تا بتوانند به تحصیل خود ادامه دهند. این مدرسه جدید همچنین باید شهرت داشته باشد تا فرزند شما بتواند بهترین شروع را در زندگی داشته باشد.

اگر قبل از این اقدام یک موسسه آموزشی خوب برای پسر یا دختر خود انتخاب نکرده اید، باید همین الان این کار را انجام دهید و یکی از کارهایی که باید در زمان مهاجرت به شهر جدید انجام دهید این است که انتخاب در این مهلت ها بسیار مهم است. تمام شد، این کار مهم را انجام دهید.

ابتدا توصیه هایی از دوستان، همکاران یا حتی همسایگان دریافت کنید تا بدانید کدام مدارس خوب هستند و کدام مدارس خوب نیستند. جمع آوری اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین همیشه ایده خوبی است، اما بهتر است با چند کودک همسن فرزند مدرسه ای خود ملاقات کنید، با مدیر مدرسه یا چند معلم آنجا صحبت کنید تا ایده واقعی تری در مورد انتظارات به دست آورید. فراموش نکنید که مدارک لازم برای ثبت نام فرزندتان در مدرسه مورد نظرتان را تهیه کنید.

بعد از اسباب کشی فرزند خود را در یک مدرسه جدید ثبت کنید.

بعد از اسباب کشی دوستان جدیدی برای خود پیدا کنید.

نقل مکان به خانه جدید برای همه افراد درگیر دشوار است. یکی از عوارض جانبی احتمالی اسباب گشی  پدیده ای است که به عنوان اضطراب جدایی شناخته می شود. دوری از دوستان و خانواده خوب دلیلی است که شما را غمگین و حتی افسرده می کند.

اما هر جا که پویایی شهر جدید شما را می برد، فراموش نکنید که با دوستان قدیمی خود در تماس باشید، زیرا این یک راه اثبات شده برای غلبه بر افسردگی ناشی از اسباب کشی است.

بعد از اسباب کشی با شهر جدید خود آشنا شوید.

وقتی به یک شهر جدید نقل مکان می کنید، آن را بهتر بشناسید. علاوه بر کاربردی بودن شناخت مکان‌های اصلی شهر (سوپرمارکت‌ها، بانک‌ها، مراکز درمانی، اداره‌های پست، مدارس، بانک‌ها، مؤسسات مهم دولتی و…)، با آن بیشتر آشنا می‌شوید.

پیاده روی مکرر داشته باشید تا ابتدا محله خود و سپس کل شهر را کاوش کنید. دیدنی های شهر را بشناسید، کمی بیشتر در مورد تاریخ آن بیاموزید و سعی کنید درک بهتری از نگاه مردم محلی به زندگی به طور کلی داشته باشید.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *