نحوه جداسازی وسایل حجیم هنگام اسباب کشی

Rate this post

نحوه جداسازی وسایل حجیم هنگام اسباب کشی

نحوه جداسازی وسایل حجیم هنگام اسباب کشی در این مقاله را توضیح می دهیم. برای اطلاعات بیشتر، توصیه می کنیم آن را با دقت مطالعه کنید.

وقتی از خانه ای به خانه دیگر نقل مکان می کنید، یک سوال پیش می آید و آن این است که با وسایل حجیم خود چه می کنید. برای محافظت بهتر، برخی از قطعات تجهیزات حجیم باید تا حدی از هم جدا شوند.

آیا باید تمام آن وسایل بزرگ و سنگین خانگی را کنار بگذارید و بعد از آن جابجایی وسایل جدید بخرید؟ این گزینه ممکن است کمی افراطی به نظر برسد، اما در واقع راه خوبی برای کاهش هزینه های جابجایی شماست. یا باید چند اقلام حجیم انتخابی را با خود ببرید. این گزینه ای است که اکثر مردم انتخاب می کنند.

با فرض اینکه گزینه دوم را انتخاب کنید – بسته بندی و جابجایی فقط چند مورد حجیم انتخاب شده – پس بسته بندی آنها توسط خودتان به کاهش هزینه های جابجایی شما کمک می کند زیرا نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارید. با این حال، جابجایی وسایل حجیم به تنهایی به هیچ وجه آسان نیست و مهم ترین مرحله، جداسازی وسایل حجیم است. در واقع، دانستن نحوه جدا کردن وسایل حجیم برای جابجایی وسایل حجیم را بسیار آسان تر و ایمن تر می کند.

تعیین کنید که وسایل حجیم خود را جابجا کنید.

قبل از شروع جداسازی، اولین کاری که باید انجام دهید این است که وضعیت جابجایی خود را ارزیابی کنید تا تصمیم بگیرید کدام قسمت از وسایل حجیم را با خود به خانه جدید منتقل کنید. کاری که باید انجام دهید این است که یک لیست کامل از تمام وسایل حجیم خانه تهیه کنید.

به یاد داشته باشید که اقلام حجیم‌تری که تصمیم به بسته‌بندی و جابجایی دارید، هزینه‌های جابجایی شما را افزایش می‌دهد، بنابراین فقط قطعاتی را انتخاب کنید که واقعاً به آن‌ها نیاز دارید و برایتان ارزش دارند.

اقلام حجیم خود را اندازه بگیرید و اندازه ها را مقایسه کنید.

آیا هنگام جابجایی نیاز به جدا کردن تمام وسایل حجیم دارید؟ جداسازی وسایل حجیم تنها زمانی ضروری است که یک قطعه از تجهیزات حجیم برای عبور ایمن از درهای خروجی و راهروها خیلی بزرگ باشد یا خیلی سنگین باشد که به راحتی به عنوان یک واحد با خیال راحت جابجا شود.

ابعاد – ارتفاع، عرض و طول – قطعات بزرگ‌تر را اندازه‌گیری کنید، سپس تمام درها و راهروهای داخل خانه را اندازه‌گیری کنید و در نهایت این اندازه‌ها را با هم مقایسه کنید تا مراحل بعدی بسته‌بندی و جابجایی خود را مشخص کنید.

اقلام حجیم خود را اندازه بگیرید و اندازه ها را مقایسه کنید.

فضای کافی برای جداسازی وسایل حجیم ایجاد کنید.

اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای جدا کردن وسایل حجیم خود به روشی امن دارید. بسته به کالای وسایل حجیم خاصی که می‌خواهید جدا سازی کنید، سطح دشواری کار جداسازی وسایل حجیم  می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

در اکثر سناریوهای جداسازی قطعات حجیم، ایده اصلی این است که بتوانید قطعاتی را که در حال جداسازی هستید جابجا کنید، به خصوص زمانی که اقلام بزرگ و سنگین هستند.

نحوه جداکردن را یاد بگیرید.

با یادگیری نحوه جدا کردن وسایل ، جدا کردن وسایل بزرگ از وسایل حجیم، چه جزئی و چه ساده، بسیار آسان خواهد بود.

با این حال، برخی از اقلام حجیم پیچیده تر از این هستند و ممکن است برای جداسازی صحیح آنها به دستورالعمل های مربوطه نیاز داشته باشید. این امر به ویژه در مورد واحدهای بخش بزرگی از تجهیزات که از دستورالعمل های مونتاژ یا جداسازی خاصی پیروی می کنند تا از آسیب جلوگیری کنند، صادق است.

ابزار لازم برای جداسازی وسایل حجیم را آماده کنید.

قبل از شروع کار، توصیه می کنیم ابزار مورد نیاز خود را تهیه کنید تا بتوانید این کار را به خوبی انجام دهید.

پیچ گوشتی ها: مجموعه ای از پیچ گوشتی ها را بردارید زیرا قسمت های مختلف با پیچ هایی با اندازه های مختلف به هم پیچ می شوند.

آچار: برای باز کردن پیچ ها و مهره هایی که قطعات را در کنار هم نگه می دارند به آچارهای مختلفی نیاز دارید.

چکش: یک چکش کوچک بردارید، اما با احتیاط از آن استفاده کنید، زیرا می تواند به راحتی به تجهیزات حجیم آسیب برساند.

ابزار لازم برای جداسازی وسایل حجیم را آماده کنید.

از دوستان خود بخواهید تا به شما کمک کنند.

وسایل بزرگتر و سنگین را به طور کامل از هم جدا نکنید. از فردی که می توانید به او اعتماد کنید، مانند یکی از اعضای خانواده، دوست، همسایه یا فردی از محل کار، بخواهید که به شما کمک کند.

اکنون که آماده شروع باز کردن وسایل حجیم هستید، زمان آن رسیده است که به این مسئله بپردازید.. به یاد داشته باشید که با باز کردن وسایل حجیم خود، ساختار زیرین اقلام حجیم را آسان‌تر و ایمن‌تر می‌کنید و به طور موثر خطر آسیب به کف، دیوارها و درها و صدمات شخصی را از بین می‌برید.

از تمام قطعات وسایل حجیم جدا شده محافظت کنید.

پس از جداسازی قطعات حجیم، نوبت به محافظت از قطعات جدا شده می رسد تا در حین حمل و نقل آسیب نبینند. محافظت از وسایل حجیم را فراموش نکنید، اقلام حجیم شما ابتدا باید بسته بندی شوند و سپس محافظت شوند.

اگر لازم است ، افراد حرفه ای استخدام کنید.

جدا کردن وسایل حجیم بدون کمک متخصصان می تواند دشوارتر از آنچه انتظار دارید باشد. به عنوان مثال، اگر اتفاق بیفتد که عناصر تجهیزات حجیم که به هم چسبیده یا میخکوب شده اند، خطر آسیب دیدن قطعات بسیار زیاد است. اگر می خواهید اقلام حجیم را جدا کنید از خدمات شرکت های حمل و نقل مانند باربری خونه بار استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *