نکات مهم در چیدمان اثاثیه منزل در خودروی باربری

Rate this post

نکات مهم در چیدمان اثاثیه منزل در خودروی باربری

نکات مهم در چیدمان اثاثیه منزل در خودروی باربری برای یک اسباب کشی راحت و بدون دردسر در این مقاله  برای شما شرح می دهیم. برای اطلاعات بیشتر متن زیر را با دقت بخوانید.

چیدمان اثاثیه منزل در خودروی باربری یکی از نکات مهم در اسباب کشی برای ایمن نگه داشتن اثاثیه و جلوگیری از آسیب دیدن وسایل است. ابتدا باید ماشین مناسبی را برای رفت و آمد انتخاب کنید. اکثر شرکت های حمل و نقل دارای وسایل نقلیه مخصوص برای جابجایی اثاثیه هستند. هنگام جابجایی باید دقت زیادی در چیدمان وسایل خود داشته باشید تا وسایلتان به سلامت به مقصد برسد. اگر در شهر اسباب کشی می کنید و مجبور هستید مسافت زیادی را طی کنید، چیدمان صحیح اثاثیه یکی از مهم ترین نکات برای یک جابجایی ایمن است.

سعی کنید وسایل خود را در بسته بندی های صحیح قرار دهید و لیستی از وسایل خود را قبل از رسیدن کامیون تهیه کنید و بسته هایی که حاوی موارد مشابه هستند را با دقت در یک مکان قرار دهید و آنها را در جعبه هایی برای کارکنان بار ماشین علامت گذاری کنید. اعلام کنید چه اقلامی وجود دارد و چه شکننده هستند

چیدمان صحیح مبلمان منزل چندین مزیت بزرگ دارد. در ابتدا باید اشاره کنیم که چیدمان صحیح وسایل باعث می شود از خودروهای کمتری برای حمل و نقل استفاده کنیم و هزینه حمل و نقل را برای شما کاهش می دهد، همچنین با چیدمان صحیح بار داخل وسیله نقلیه از آسیب دیدگی تجهیزات جلوگیری شده و در نهایت به حساب سر چیدن درست و اصولی اثاثیه باعث افزایش سرعت تخلیه اشیا در مقصد می شود.

اولین چیدمان اجسام سنگین در خودرو باربری

اولین چیدمان اجسام سنگین در خودرو باربری

برای چیدمان اثاثیه منزل در کامیون یا وانت ها، بهتر است ابتدا وسایل سنگینی را که حمل آنها به چند نفر نیاز دارد، بارگیری کنید. وسایلی مانند یخچال، گاز، ماشین لباسشویی و اثاثیه منزل را به درستی در انتهای خودرو قرار دهید و مراقب باشید وزن وسایل به طور مساوی در تمام قسمت های خودرو توزیع شود. تمام اجسام سنگین را در یک طرف ماشین قرار ندهید. برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل در هنگام بارگیری، سعی کنید از پارچه های ضخیم یا فوم برای محافظت بین وسایل استفاده کنید.

با چیدن وسایل سنگین و حجیم در انتهای ماشین فضای بیشتری برای کارتن های کوچکتر وجود دارد. پس از قرار دادن وسایل سنگین، این بار نوبت به وسایلی می رسد که سبکتر هستند اما فضای زیادی را اشغال می کنند، مانند فرش های رول شده، قطعات تخت و تشک. توجه داشته باشید که هنگام چیدمان این وسایل جای زیادی خالی نگذارید و یا زیاد به هم نچسبانید که باعث فشار بیش از حد به یکدیگر می شود.

چیدمان و بارگیری لوازم سبک تر و بسته های کوچک تر

بعد از اینکه اثاثیه سنگین و حجیم منزل را داخل کامیون چیدید، نوبت به جعبه ها و کارتن های سبک می رسد که می توانید آنها را با نظم و ترتیب بالای جعبه های سنگین قرار دهید. اگر از وسایل نقلیه سقف دار برای جابجایی استفاده می کنید، می توانید بسته ها را تا نزدیک سقف قرار دهید تا کارتن های بیشتری را در خود جای دهید، اما نباید به سقف بچسبند. فضای بین جعبه ها و سقف ماشین را باید با پارچه های ضخیم یا لباس های کهنه و پتو پر کرد.

برای قرار دادن بسته بندی های کارتن بیشتر در خودرو، می توانید از بسته های کوچکتر برای پرکردن فضاهای خالی مانند روی مبل ها و زیر میزها استفاده کنید.

چیدمان وسایل شکننده در خودرو باربری

هنگام بسته بندی وسایل شکننده باید بیشتر مراقب باشید. که آنها را در جعبه های مناسب بسته بندی کنید و در صورت لزوم از نایلون حباب دار برای محافظت بیشتر استفاده کنید.

توجه داشته باشید که در پایان بارگیری لوازم خانگی، این بار نوبت به چیدمان کارتون با لوازم شکستنی رسیده است. آنها را نباید در میان اجسام سنگین قرار دهید و بهتر است این جعبه ها را سر راه قرار ندهید بلکه سعی کنید آنها را زیر صندلی ها یا میزها و جایی که امنیت بیشتری دارند قرار دهید.

چیدمان وسایل شکننده در خودرو باربری

نکات ضروری که در چیدمان اثاثیه منزل باید رعایت شود.

*ازچیدن جعبه های بسته بندی شده تا سقف خودرو خودداری کنید، زیرا در این صورت برداشتن و جابجایی جعبه ها مشکل است.

*هنگام چیدمان بسته ها تعادل وزن را رعایت کنید. جعبه های سنگین تری را روی جعبه های سبک قرار ندهید زیرا تکیه گاه محکمی نخواهند داشت و احتمال افتادن جعبه ها و آسیب رساندن به وسایل افزایش می یابد.

*کارتن های حاوی اقلام گران قیمت و شکننده را حتماً برچسب بزنید تا اجسام سنگین روی آنها قرار نگیرد.

*سعی کنید جعبه های بسته بندی را با طناب محکم ببندید تا در حین حرکت جابجا نشوند و جعبه ها پراکنده نشوند.

*از پر کردن تمام فضاهای ماشین با اشیا خودداری کنید زیرا فشار آوردن به وسایل باعث آسیب دیدن آن ها. خالی بودن بیش از حد ماشین هم باز کار صحیحی نمی باشد.

*توصیه می شود تمام وسایل خود را درکارتن یا نایلون های مخصوص بسته بندی کنید، این کار به چیدمان مناسب و بارگیری و تخلیه آسان اثاثیه کمک زیادی می کند.

باربری خونه بار یک شرکت باربری مطمئن است که با بکارگیری کادری مجرب در زمینه اسباب کشی می تواند یک جبجایی خوش را برای شما به ارمغان بیاورد. کارکنان این شرکت در چیدمان صحیح اثاثیه منزل در خودروهای باربری مسلط هستند و با چیدمان صحیح در خودروهای باربری اثاثیه شما را بدون کوچکترین آسیبی به مقصد خواهند رساند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *