خرید وکیوم بگ

Rate this post

خرید وکیوم بگ

خرید وکیوم بگ حمل و نقل لباس، پتو و متکا ممکن است مشکلی نداشته باشد، اما بسیار حجیم است و درصد زیادی از ماشین یا کامیون شما را اشغال می کند. اما آیا راه حلی وجود دارد؟ ممکن نیست در قرن بیست و یکم ابزاری برای حل این مشکل اختراع نشده باشد! وکیوم بگ که به آن  کیسه وکیوم وکیوم لباس و تخت نیز می گویند راه حل شماست. کافی است با خرید کیسه وکیوم همه چیز را تغییر دهید.

این دستگاه با ظاهری ساده کاربرد شگفت انگیزی دارد. به راحتی حجم لباس ها را تا 75 درصد کاهش دهید. از آنجایی که این دستگاه یکی از ملزومات اسباب کشی و مسافرت است.

درباره وکیوم بگ

ممکن است برای چند روز سفر دو یا سه تشک، پتو و چند لباس با خود حمل کرده باشید، زمانی که به این چیزها بیشتر نیاز دارید. اما به دلیل کمبود فضای کافی در چمدان یا ماشین خود ترجیح داده اید تعداد آنها را کاهش دهید.

بسیاری از مردم به دلیل نداشتن فضای کافی در خانه نمی توانند چیزهایی را که می خواهند بخرند. از طرفی اگر به دکوراسیون منزل اهمیت می دهید، دوست ندارید فضای قابل رویت خانه شما پر از وسایلی شود که به دلیل کمبود جا نمی توان آنها را در کمد قرار داد.

همچنین یکی از مواردی که می تواند هزینه های حمل و نقل و جابجایی شما را افزایش دهد، نوع کامیون و تعداد اقلام شماست. طبیعتاً هر چه اقلام کمتر یا کوچکتر باشند، کامیون مورد نیاز کوچکتر، زمان کمتری برای حمل بار و در نتیجه نیاز به هزینه کمتر خواهد بود!

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیار آزاردهنده است کاهش کیفیت لباس در اثر رطوبت، آلودگی و حمله حشرات مختلف است. حتی اگر تشک، پتو و لباس شما در کشو یا کمد امنی باشد، احتمال بروز چنین مشکلاتی وجود دارد.

بدون شک هر کدام از ما با یکی از این مشکلات مواجه بوده ایم. اما خرید وکیوم بگ راه حل است. از این وسیله معجزه آسا استفاده کنید و به کاربرد بی نظیر آن پی ببرید. قطعا دستگاهی که با کاهش حجم چند عدد متکا به اندازه یک پتوی مسافرتی بتواند بسیار جالب و کاربردی است. همچنین وکیوم بگ لباس و تخت به دلیل خاصیت پوشش دهی می تواند محافظ خوبی برای انواع لباس ها باشد.

وکیوم بگ چیست

وکیوم بگ یک ظرف پلاستیکی است که روکش پی وی سی با کیفیت بالایی دارد. در یک طرف وکیوم بگ یک زیپ کیپ وجود دارد که می توانید وسایل مورد نظر خود را در وکیوم بگ لباس قرار دهید و سپس درب زیپ را ببندید.

شما می توانید هر لباس و وسیله ای را که حجیم است و با مکش کم می شود را در وکیوم بگ یا وکیوم لباس قرار دهید. کلمه وکیوم نیز به مکش جاروبرقی اشاره دارد. با استفاده از یک سری جاروبرقی معمولی و مکش هوا به داخل کیسه جاروبرقی، حجم لباس، تشک و بالش 75 درصد کاهش می یابد. این مکش از طریق دریچه بالایی کیسه خلاء انجام می شود.

وکیوم بگ لباس در سایزهای مختلف موجود است و بسته به نیاز خود می توانید وکیوم بگ خریداری کنید.

فواید و موارد استفاده از وکیوم بگ

*کاهش حجم لباس و رختخواب تا 75 درصد حجم اولیه

*محافظت از تجهیزات در برابر حشرات و گرد و غبار

*جلوگیری از خیس شدن و بوی بد لباس

*محافظت در برابر نفوذ باکتری های مختلف

*می توان از آن برای حمل و نقل وسایل منزل و یا برای مصرف خانگی استفاده کرد

نحوه استفاده از وکیوم بگ یا وکیوم لباس

نحوه استفاده از وکیوم بگ یا وکیوم لباس

*ابتدا با توجه به میزان تجهیزاتی که دارید، سایز مناسب وکیوم بگ را خریداری کنید.

*سپس پتو، لباس، ژاکت، لحاف و سایر وسایل را در وکیوم بگ قرار دهید.

*وسایل را به طور مرتب و طبقه بندی شده روی هم در وکیوم لباس قرار دهید تا کاهش حجم با نظم بهتری انجام شود.

*بعد از اینکه لباس ها را درست چیدید، زیپ کیپ را کاملا ببندید تا هوا از این قسمت عبور نکند.
 

*دریچه بالایی وکیوم بگ را باز کنید و لوله جارو برقی را داخل آن قرار دهید.

*با عمل مکش جاروبرقی تمام هوای بین لباس ها و سایر اشیاء قرار داده شده در آن به پایین ترین حد خود می رسد. این کار را تا زمانی ادامه دهید که احساس کنید هوا در وکیوم بگ باقی نمانده است.

*پس از درآوردن لوله جاروبرقی، درب دریچه وکیوم را به سرعت روی لباس ببندید تا هوا دوباره درون لباس نرود. هرچه زودتر دریچه را ببندید، حجم کمتری خواهید دید.

*به راحتی حجم عناصری را که با فشار دستتان پایین می آیند تا کمترین حد ممکن کاهش دهید.

*می توانید وکیوم بگ را در چمدان، کمد لباس، زیر تخت و سایر اشیاء قرار دهید.

من جاروبرقی ندارم، چگونه می توانم از وکیوم بگ استفاده کنم؟ اگر به جاروبرقی دسترسی ندارید، می توانید از پمپ مخصوص وکیوم بگ استفاده کنید. البته این پمپ را باید جداگانه خریداری کنید.

ابعاد وکیوم لباس و رختخواب

کیسه های وکیوم را می توان در اندازه های مختلف خریداری کرد و بسته به میزان لباس و رختخواب می توانید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید.

وکیوم بگ کوچک به ابعاد 50×60

کیسه وکیوم سایز متوسط ​​60×80

وکیوم بگ بزرگ با ابعاد 100×70

وکیوم بگ بسیار بزرگ با ابعاد 80×100

وکیوم بگ بسیار بزرگ در ابعاد 130×80

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *