خرید بقچه زیپ دار و ساک لباس

Rate this post

خرید بقچه زیپ دار و ساک لباس

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که لباس های زیادی در خانه دارید و مجبورید با براشتن یک لباس باید لباس های باقیمانده را با  مرتب کنید، راه حلی مناسب و کاربردی به شما پیشنهاد می کنیم. بقچه زیپ یا ساک زیپ دار یکی از وسایلی است که در هر خانه ای باید وجود داشته باشد.

کاربرد و مزایا بقچه زیپ دار

در گذشته از بقچه برای قرار دادن لباس و سایر لوازم پارچه ای مانند روکش و کوسن و … استفاده می کردند. اکنون با اندکی تغییرات در نوع پارچه و مکانیزم آن،ساک و یا بقچه زیپ دار به بازار عرضه شد. این بقچه‌های لباس پارچه ای در سایزهای مختلف از 0 تا 6 موجود می باشد.یک سایز صفر بسیار کوچک است و می توان از آن برای قرار دادن و مرتب کردن لباس زیر استفاده کرد. از سایزهای بزرگتر نیز برای قرار دادن لحاف و متکا استفاده می شود.

مهم نیست که قصد حرکت دارید یا نه. در هر صورت یک  بقچه زیپ دار باید در هر خانه ای پر از لوازم پارچه ای باشد.این وسیله ساده اما کاربردی در همه جا کاربرد دارد. اگر از ساک زیپی استفاده نکنید، پارچه ها به درستی چیده نشده اند و این گونه وسایل در معرض رطوبت و آلودگی محیط قرار می گیرند.

بدون شک در اکثر خانه های ایرانی کشو کمد لباس کافی نیست و اعضای خانواده مجبورند در قسمت خالی کمد لباس، سفره و اثاثیه زیادی بگذارند. حال اگر به یکی از این اقلام نیاز داشته باشند، باید لباس مورد نظر خود را در میان چیزهای زیادی جستجو کنند. باید دید بعد از این کار جمع آوری چیزهای بهم ریخته چقدر دشوار خواهد بود.

با ساک و بقچه‌های زیپ دار می توانید وسایل مورد نظر خود را در سایزهای مختلف ساک لباس دسته بندی کنید. از طرفی به لطف ساختار خوب این ساک ها، وسایل داخل آن از حشرات مضر و رطوبت محافظت می شود.

انواع ابعاد بقچه زیپ دار

انواع ابعاد بقچه زیپ دار

در مورد این روش جادویی و تاریخچه آن برای شما خواهیم گفت. ماری کوندو خالق روش کُن ماری، مشاور حرفه ای و نویسنده ژاپنی است. تخصص او سازماندهی لوازم است. حالا این وسایل می توانند لوازم خانگی یا هر چیزی که فکرش را بکنید باشد. ماری تا به امروز چهار کتاب در این زمینه منتشر کرده است و اصل و ترجمه کتاب های او در بیش از 30 کشور به فروش رسیده است.

او به‌عنوان خالق روش کُن ماری، زحمت سازمان‌دهی وسایل سفر را بر طرف کرده است. در این قسمت به شما خواهیم گفت که روش Con-Marie در مورد چیدمان وسایل در صندوق عقب خودرو چه می گوید.

همانطور که خدمت شما عرض کردیم،بقچه لباس ها از سایز 0 تا 6 موجود است. معمولاً از سایزهای متوسط ​​مانند 2 برای استفاده معمولی استفاده می شود.

سایز سایزهای مختلف ساک های زیپ دار طبق لیست زیر می باشد:

اندازه 0: ۱۸×۲۲×۳۰
ساز 0.5: ۲۱×۲۹×۳۶
اندازه 1: ۳۰×۳۹×۴۴
اندازه 2: ۳۵×۴۱×۶۴
سایز 3: ۴۶×۴۶×۷۴
سایز4: 4:۵۰×۵۰×۸۴
سایز 5: ۵۰×۵۹×۱۰۰
ابزار 6: ۵۳×۵۱×۱۳۰
البته ابعاد گفته شده برای بقچه لباس تقریبی است و این استاندارد جهانی و عمومی است. اندازه ها می تواند از 1 تا 3 سانتی متر متفاوت باشد.

مزایا خرید بقچه زیپ دار لباس

*امکان قرار دادن لباس، لحاف، متکا، پتو، روتختی و انواع عروسک های پارچه ای

*طبقه بندی لباس های خانگی

*طبقه بندی لباس های تابستانی و زمستانی

*ایجاد نظم و سازماندهی در چیدمان خانه

*دسته بندی لباس‌های افراد خانه

*محافظت از لباس در برابر حشرات مودار

*جلوگیری از نفوذ رطوبت و گرد و غبار به وسایل داخل بقچه

*از بو گرفتن لباس جلوگیری کنید

*تاشو و حمل آسان

*می توان آن را زیر تخت، در کشو، در کابینت و … قرار داد.

کاربرد بقچه لباس زیپ دار در اسباب کشی

کاربرد بقچه لباس زیپ دار در اسباب کشی

یکی از بهترین راه ها برای جابجایی لباس استفاده از ساک زیپ دار است.کارتن اسباب کشی یکی از مهم ترین ملزومات برای بسته بندی مبلمان است، اما به دلیل انعطاف پذیری بقچه زیپی، عمر طولانی و محافظت بهتر در برابر رطوبت، استفاده از بقچه زیپی توصیه می شود.

اگر جعبه‌های اسباب کشی زیر چندین بار قرار گیرند، ساختار خود را از دست می دهند. اما از آنجایی که لباس‌ها و پارچه‌ها نرم و انعطاف‌پذیر هستند و در بیشتر مواقع وجود چند وسیله دیگر روی آن‌ها مشکلی ندارد، بهتر است از یک بقچه لباس زیپ‌دار برای بسته‌بندی و پوشاندن چنین وسایلی استفاده کنید.

وجود نظم در فرآیند حمل بار بسیار مهم است. از طرفی اگر بسیاری از لباس ها در کنار هم جمع شده باشند و مرتب سازی صورت نگیرد، قطعا پس از جابجایی و رسیدن به مقصد، زمان زیادی را صرف دسته بندی و مرتب کردن وسایل خواهید کرد.

برای جابجایی آسان و سریع و جلوگیری از مشکلات بعدی بهتر است از بقچه های زیپ دار در سایزهای مختلف استفاده کنید.

با کمک این وسیله می توانید به راحتی لحاف، کاور، پتو، هر لباس، هر پارچه ای را حمل کنید و حتی پس از جابجایی اثاثیه می توانید از آن استفاده کنید. با قرار دادن لباس ها در کمد، خیالتان راحت می شود زیرا لباس ها مچاله و نامرتب نمی شوند.

کاربرد ساک زیپ دار در مسافرت

همیشه استفاده از راه های ارزان و مناسب در یک موقعیت خاص خوب است. البته با توجه به کیفیت در این مسئلهه غیر قابل انکار است!

معمولاً برای یک سفر چند روزه، تمام وسایل و لباس ها را در یک چمدان بزرگ جمع می کنند. اما اگر چمدان به اندازه کافی بزرگ نباشد یا سفر طولانی در پیش داشته باشیم و چمدان کافی در دسترس نباشد چه؟

قطعا خرید یک چمدان یا کیف مسافرتی برای چندین لباس منطقی نیست. زیرا هزینه و قیمت چمدان بسیار بالاست. در چنین مواردی می توان از روش های جایگزین اما ایمن استفاده کرد. خرید یک بقچه زیپدار راه حل است.

بقچه های زیپدار قیمت مناسبی دارند و برای حمل و دسته بندی پارچه ها و اقلام انعطاف پذیر ایده آل هستند. اگر در خانواده فرزندی دارید و آنها اصرار دارند عروسک های خود را حمل کنند، می توانید عروسک های کوچک و بزرگ آنها را به راحتی در یک بقچه زیپدار قرار داده و با خود حمل کنید. مزیت این بقچه ها این است که می توانید آن ها را در هر جایی قرار دهید و بسیار انعطاف پذیر هستند.

همانطور که خدمت شما اشاره شد،بقچه زیپدار در سایزهای مختلف موجود است. بسته به میزان وسایل و نحوه سفر، یک یا چند بقچه زیپدار کوچک و بزرگ انتخاب کنید.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *