رعایت حقوق همسایه ها در اسباب کشی

Rate this post

رعایت حقوق همسایه ها در اسباب کشی

رعایت حقوق همسایه ها در اسباب کشی چه در آپارتمان و چه ویلایی زندگی کنید، احترام به رفتار همسایگان یکی از اصول اخلاقی است که باید به آن توجه کنید.

یکی از نکاتی که در زمان جابجایی و تعویض خانه اغلب نادیده گرفته می شود، نظارت بر وضعیت همسایه ها هنگام اسباب کشی است. چگونه می توانید با رعایت نکات بسیار ساده ای که در این مقاله ذکر شد، همسایه های شادتری داشته باشید و پس از ترک یک مکان و خانه، خاطرات خوبی از خود به جای بگذارید؟

رعایت حقوق همسایه ها

راه حل کاهش مشکلات در اسباب کشی

دو راه حل بسیار رایج برای کاهش تا حد زیادی مشکلات ایجاد شده در حین اسباب کشی وجود دارد. هر کدام از این راه حل ها برای گروهی از افراد مناسب است، اما فرقی نمی کند که یک فرد در یک ویلا زندگی کند یا در یک ساختمان با چندین آپارتمان، همه ما می دانیم که اگر اسباب کشی با برنامه ریزی و سرعت خوب انجام شود، نه تنها آنها مشکلات کاهش می یابد، اما هیچ آزاری ایجاد نمی کند. بنابراین دو راه حل کلی در رابطه با این مشکل ارائه می شود

کلیه مراحل جابجایی اعم از بسته بندی لوازم منزل، حمل اثاثیه منزل و چیدمان آن در محل جدید را به شرکت خدمات باربری خونه بار بسپارید تا با برنامه ریزی دقیق و زمانبندی مشخص، سریع و بدون بهم ریختگی کار شما را انجام دهند. و این شرکت با کادری مجرب، لوازم و اثاثیه شما را در سریع ترین زمان ممکن و بدون دخالت شما و همسایگانتان از مکانی به مکان دیگر منتقل می کند.
روش دوم این است که به سرعت وسایل را خودتان بر اساس یک برنامه زمانی دقیق جابجا کنید تا برای شما یا همسایگانتان آزار ندهد. اگر برنامه خاصی برای بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان وسایل داشته باشید، هرگز شما اذیت نخواهید شد. اما برای اینکه در اسباب کشی به وضعیت همسایگان خود احترام بگذارید، می توانید نکاتی را رعایت کنید که نه تنها آنها را آزار نمی دهد، بلکه به شما کمک می کند.

توصیه هایی برای رعایت حال همسایه ها در اسباب کشی

وصیه هایی برای رعایت حال همسایه ها در اسباب کشی

رعایت چند نکته ساده می تواند باعث شود که با حس بسیار خوبی اثاثیه منزل را جابجا کنید و نه تنها همسایه هایتان دلخور نشوند، بلکه با حس بسیار خوبی شما را همراهی کنند.

قبل از اسباب کشی به خانه همه همسایه ها بروید.با یک حس خوب از آنها برای بازه زمانی زیادی که با شما همسایه بوده اند تشکر نمایید و نکات مثبت و خاطرات خوب خود را مرور کنید و سپس اعلام کنید که در روز و ساعت خاصی اسباب کشی خواهید کرد. می توانید همزمان با آنها خداحافظی کنید. این به شما کمک می کند تا هر گونه ناراحتی قبلی را حذف کرده و آنها را برای روند اسباب کشی آماده کنید. آنها مطمئناً با کمال میل به شما کمک خواهند کرد.

در روز اسباب کشی، زباله ها را در گونی های تمیز جمع آوری کنید و به بیرون از ساختمان ببرید و از ریختن زباله در ساختمان و فضای آن خودداری کنید تا باعث ناراحتی کسی نشوید.
وقتی وسیله نقلیه رسید و می‌خواهید تجهیزات را بارگیری کنید، وسایل را به بیرون منتقل کنید. زیرا بیرون آوردن اشیا در راهرو و قرار دادن آنها در حیاط ساختمان باعث آزار همسایه ها می شود.
سعی کنید در زمان چیدن بار در خودرو حضور داشته باشید تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی که خودرو در کوچه یک حیات است، اقلام را به سرعت جابجا کرده و روی هم قرار دهید. با این کار، نه تنها وسیله نقلیه منطقه را شلوغ نمی کند، بلکه می توانید تمام موارد را در زمان بسیار کمتری بارگیری کنید.
بارگیری اثاثیه را تا زمانی که همسایه هایتان استراحت کنند به تاخیر بیاندازید تا مزاحم آنها نشوید و حتی بتوانند به شما کمک کنند.
پس از اتمام چیدمان وسایل، سعی کنید به سرعت محوطه را پاکسازی کنید و زباله های باقیمانده داخل ساختمان را به بیرون منتقل کنید و اگر ساختمان کثیف شد، فراموش نکنید که خودتان داوطلب شوید و منتظر نباشید تا خدمتکار یا سرایدار این کار را انجام دهد.خودتان انجام دهید زیرا ممکن است برنامه نظافت او با زمان حرکت شما مطابقت نداشته باشد و ساختمان برای مدت طولانی کثیف بماند.
در نهایت قبل از ترک محل قبلی مجدداً با همسایه ها خداحافظی کرده و بابت مزاحمت ایجاد شده از آنها عذرخواهی کنید.
با این چند ترفند آسان، نه تنها حرکت شما برای کسی آزاردهنده نخواهد بود، بلکه با خاطرات خوب فراوان و حسی عالی از مکان قبلی خود به مکان جدید نقل مکان خواهید کرد. رعایت حال همسایگان در اسباب کشی قطعا می تواند لذت بخش باشد، اگر این روزها نیاز به اسباب کشی دارید باربری خونه بار بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *