جابجایی اجسام سنگین در اثاث کشی

Rate this post

جابجایی اجسام سنگین در اثاث کشی

جابجایی اجسام سنگین در اثاث کشی. جابجایی و اسباب کشی مقوله ای بسیار سخت و طاقت فرسا است. اگر جابجایی اجسام سنگین را بلد نباشیم یا بخواهیم تمام کارهای جابجایی وسایل سنگین را خودمان انجام دهیم، این کار بسیار آزار دهنده و سخت می شود. برای این کار بهتر است از کارشناسان برتر شرکت های حمل و نقل که در جابجایی واسباب کشی خبره هستند و جابجایی اجسام سنگین را بلد هستند کمک بگیرید.

چگونه اجسام سنگین را جابجا کنیم؟

چگونه اجسام سنگین را جابجا کنیم

در هر یک از خانه های ما حداقل یک کالای سنگین وجود دارد که حمل و نقل آن بسیار دشوار است. جابجایی یخچال های بزرگ و ساید بای ساید، جابجایی گاوصندوق های سنگین، جابجایی پیانو، پارتیشن های حجیم و شکستنی و … از جمله مشکلاتی است که در هنگام جابجایی ذهن همه را به خود مشغول می کند. این فقط مربوط به خانه و وسایل منزل نیست. در ادارات و دفاتر اداري اجسام سنگين زيادي وجود دارد كه در حمل و نقل آنها نياز به تخصص دارند. در زیر ترفندهای جابجایی اجسام سنگین را برای شما شرح می دهیم تا جابجایی اجسام سنگین در حرکت برای شما آسان و ایمن شود.

ابزار جابجایی اجسام سنگین

جابجایی و حمل گاوصندوق، جابجایی و حمل پیانو در اثاثیه، حمل اجسام بزرگ و حجیم کار هرکسی نیست، برخی از بارها به اصطلاح، دست و پا گیر هستند و به راحتی قابل حمل نیستند. و نمی توان آن ها را به راحتی با گرفتن دستگره و یا پیدا کردن جای دست مسلما به تنهایی نیز نمی توان این وسایل را جابجا کرد  ، راحتی جابجا کردن کارگران باربری آموزش های لازم را برای جابجایی این وسایل دیده اند و به راحتی می توانند این وسایل سنگین را با خیال راحت حمل کنند. اسباب کشی. در برخی از وسایل نقلیه تخصصی حمل و نقل کالاهای خانگی از چرخ های سنگین یا تسمه برای جابجایی اجسام سنگین برای حمل آسان این نوع کالاها استفاده می شود.

تسمه جابه جایی اجسام سنگین

تسمه جابه جایی اجسام سنگین

این نوع تسمه برای جابجایی اجسام سنگین است و به شما در جابجایی اجسام سنگین مانند یخچال، کابینت، بوفه و غیره کمک می کند. به صورت دونفره ، بدون نیاز به فشار و زور زیاد. این تسمه ها معمولا از الیاف بزنتی ساخته می شوند و به صورت ضربدری از زیر اجسام سنگین رد می شوند وبه شما کمک می کنند تا به راحتی آنها را از روی زمین بلند کرده و حرکت دهید. با کمک این دستگاه حتی خانم ها نیز می توانند به راحتی در جابجایی اجسام سنگین در منزل کمک کنند و هیچ گونه فشار و آسیبی به شما وارد نمی کند. به دلیل اینکه به صورت ضربدری از زیر اجسام عبور داده می شوند.. فشار و وزن جسمی که قرار است جابجا شود بین دو نفری که می خواهند آن را بلند کنند تقسیم می شود و بنابراین فشار زیادی به بدن وارد نمی شود.

چرخ حمل وسایل سنگین

چرخ حمل وسایل سنگین

راه پله یکی از مشکلات حمل اجسام سنگین هنگام حرکت است. حمل وسیله ای مانند یخچال و بالا یا پایین بردن آن از پله ها اغلب برای افراد دشوار است، حتی افرادی که در حمل اجسام سنگین تجربه دارند. چرخ دستی حمل یکی دیگر از ترفندهای جابجایی وسایل سنگین در اثاثیه منزل است. این چرخ دستی ها وسیله ای برای جابجایی اجسام سنگین و حمل آسان آن ها از پله ها هستند. این دستگاه ها برای حمل در اثاثیه یخچال، صندوق، جعبه های سنگین و … مناسب هستند. شکل این چرخ دستی ها مانند حرف L انگلیسی است. برخی چرخ های کوچک تری دارند که برای حرکت روی سطوح صاف مناسب تر هستند.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *