اسباب کشی منزل و جابجایی به سبک حرفه ای

4.5/5 - (26 امتیاز)

اسباب کشی منزل و جابجایی به سبک حرفه ای

این مقاله به نقل و انتقال خانه به سبک حرفه ای ها می پردازد. اگر می خواهید یک اسباب کشی  راحت و بی دغدغه داشته باشید تا انتها ما را همراهی کنید.

نحوه جابجایی اثاثیه منزل یا محل کار یکی از سخت ترین چیزهایی است که هر فردی ممکن است با آن روبرو شود. چرا که باعث می شود محل کارش را ترک کند و حمل و نقلی که ممکن است بیش از یک هفته طول بکشد باعث از دست دادن شغل و زندگی اش می شود.

جابجایی اسباب و اثاثیه از مکانی به مکان دیگر یکی از فرآیندهایی است که برای مشتری یا شرکت اسباب کشی بسیار سخت بوده است، بنابراین باید به خوبی برای آن آمادگی داشت. جابجایی اثاثیه سنگین می تواند کار خطرناکی باشد، به خصوص اگر دید روشنی از آنچه برای رسیدن به سطح مطلوب ایمنی سفر لازم است نداشته باشید. برای جلوگیری از آسیب احتمالی به اشیاء قیمتی در هنگام جابجایی از خانه ای به خانه دیگر، باید از دستورالعمل های ایمنی آگاه باشید.

بهترین راه برای جابجایی اثاثیه سنگین، که ساده ترین هم است، این است که اجازه دهید شرکت های حمل و نقل حرفه ای این کار را برای شما انجام دهند. نکات ایمنی روز جابجایی باید اثاثیه شما را تا زمانی که به خانه جدید خود برسید از آسیب محافظت کند.

برای اسباب کشی حرفه ای منزل، اثاثیه خود را جدا کنید.

وسایل بزرگ مانند تخت، کمد، لباس، کتابخانه، مبل و میز بیشترین مشکلات را در روز اسباب کشی برای شما ایجاد می کند. در واقع اثاثیه به دلیل ابعاد بزرگ، وزن زیاد، شکل غالباً ناجور، شکستنی گاه به گاه و ارزش بالا به عنوان مثال، اثاثیه عتیقه یکی از سخت ترین چیزها برای انتقال به خانه دیگری است.

ایمنی همیشه در حمل و نقل وسایل سنگین مطرح است، به همین دلیل زمانی که تصمیم می گیرید برخی از وسایل بزرگ یا سنگین خود را با خود ببرید، بهتر است از یک شرکت حمل و نقل حرفه ای استفاده کنید، آنها می دانند چه کار کنند

سازهایی مانند پیانو علاوه بر سنگین بودن، بسیار ظریف هستند و جابجایی آنها دشوار است. برای اطمینان از حمل و نقل ایمن، یک روش بارگیری تخصصی باید توسط یک متخصص با تجربه انجام شود. بنابراین پیانو یا آیتم های خاص خود را فقط به کسانی بسپارید که تجربه کافی دارند.

با این حال، در شرایطی که نمی‌توانید یک شرکت حرفه‌ای را بپردازید یا اگر می‌دانید چطور، می‌توانید با چند دوست مورد اعتماد از خانه خود این کار را انجام دهید. بهتر است قبل از اینکه اثاثیه را از خانه خارج کنید، آن را جدا کنید. لازم به یادآوری است که جداسازی اثاثیه یکی از بهترین نکات ایمنی جابجایی است. با برداشتن اثاثیه بزرگ خود تا حد امکان از اشیای قیمتی خود محافظت کنید. ابتدا اثاثیه خود را اندازه بگیرید تا ببینید آیا با تمام درها و راهروها مناسب است یا خیر.

مقاله پیشنهادی برای شما:👈 اسباب کشی در اهواز

خطرات اسباب کشی را شناسایی و از بین ببرید.

ایمنی هنگام جابجایی در خانه بسیار مهم است. اگر نکات ایمنی اولیه را نادیده بگیرید، ممکن است دچار مشکل شوید.

در حین جابجایی ممکن است به اثاثیه ارزشمند شما آسیب وارد شود، بنابراین باید هر کاری که می توانید انجام دهید تا در حین جابجایی آسیبی نبینید.

خوشبختانه، رعایت برخی نکات ایمنی برای جابجایی اثاثیه سنگین آسانتر از سایر نکات است. فقط از تجربه خود استفاده کنید تا حرکت خود را بدون دردسر انجام دهید. در اینجا چند نکته ایمنی بسیار آسان وجود دارد که باید هنگام جابجایی اثاثیه از خانه یا آپارتمان خود به خاطر بسپارید. برای انجام این کار، خطوط شروع و مسیرهای بیرونی را از خطرات احتمالی دور نگه دارید. خوب، این ممکن است ساده تر از آنچه هست به نظر برسد.

در مسیر خروجی برنامه ریزی شده اثاثیه خود به آرامی قدم بزنید و مناطق خطرناک و مکان هایی را که می توانند هنگام جابجایی وسایل سنگین از خانه خطرناک باشند شناسایی کنید. هنگامی که مناطق مشکل را شناسایی کردید، تمام تلاش خود را برای محافظت از آنها انجام دهید.

در هنگام جابجایی اثاثیه سنگین، فضاهای بیرونی نیز می توانند باعث بروز حوادث شوند، بنابراین باید مطمئن شوید که مسیرهای بیرون از خانه خالی و تمیز از گل، برف و به خصوص یخ هستند. شما می توانید هنگام جابجایی خانه خود با ایجاد فضای بدون مانع بیشتر برای آزادی حرکت و هرگونه حرکت غیرمعمول، ایمنی را تضمین کنید.

برای اسباب کشی حرفه ای یک تیم گروهی تشکیل دهید.

یکی از بهترین نکات ایمنی جابجایی این است که سعی نکنید همه کارها را خودتان انجام دهید. بار خانه تکانی برای یک نفر بسیار زیاد است، چه برسد به اینکه اثاثیه بسیار سنگین را حمل کند. به یاد داشته باشید که انتقال به خانه یک تلاش تیمی است و قرار نیست به تنهایی انجام شود. به هر حال، اسباب کشی سنگین به تنهایی می تواند خطرناک باشد، بنابراین تلاش برای قهرمان شدن در روز جابجایی خود نتایج فاجعه باری خواهد داشت.

هنگام اسباب کشی منزل سعی نکنید همه کارها را خودتان انجام دهید.

به این فکر کنید که از یک طرف چه چیزی برای سالم ماندن اثاثیه ارزشمند شما بهتر است و از طرف دیگر چه چیزی برای امنیت شما و خانواده بهتر است. اگر توانایی پرداخت به یک شرکت حرفه ای را ندارید، باید اطمینان حاصل کنید که می توانید نیروی انسانی کافی را جمع کنید. مطمئناً، یکی از اولویت های اصلی شما این باشد که از قبل اسباب کشی راهی بی نظیر و دوستانه را جستجو کنید تا بی دلیل برنامه های دوستانتان را بر هم نزنید.

تجهیزات مناسب برای اسباب کشی حرفه ای را تهیه کنید.

هنگام جابجایی مبلمان از خانه ای به خانه دیگر به نکات ایمنی توجه کنید. برای جلوگیری از تصادفات و صدمات در حین جابجایی، ابزار مناسب برای جابجایی اثاثیه سنگین تهیه کنید، زیرا اسباب کشی سنگین تر، بزرگتر و حمل و نقل دشوارتر از آنچه در ابتدا برآورد شده بود، است. تجهیزات جابجایی مورد نیاز خود را اجاره یا خریداری کنید تا جابجایی خود را آسان تر و ایمن تر از همیشه کنید.

تجهیزات جابجایی از نظر کاربرد، کارایی و ایمنی منحصر به فرد است. تعجب آور است که تجهیزات سیار مناسب برای بلند کردن و جابجایی اجسام سنگین در حین حرکت چقدر ساده، موثر و مهم هستند. چیزی که می توانید کاملاً از آن مطمئن باشید این است که در روز جابجایی وسایل سنگین و حجیم کمبودی وجود نخواهد داشت.

از روش های مناسب لیفتینگ استفاده کنید.

یکی از بهترین نکات ایمنی جابجایی سنگین و نکات حفاظتی استفاده از تکنیک های مناسب است. درک این نکته مهم است که باید حرکات عجیب و غریب و غیرعادی زیادی انجام دهید که بدن شما به آن عادت ندارد. خم شدن، هل دادن، کشیدن، پیچاندن و البته بلند کردن اثاثیه سنگین. در نتیجه ممکن است شما یا یکی از دستیارانتان به نحوی آسیب دیده باشید.

اگر هنوز مطمئن نیستید که چگونه وسایل سنگین را خودتان جابجا کنید،  نکات مربوط به حرکت حرفه ای را رعایت کنید تا آسیب نبینید. همیشه با بلند کردن اثاثیه سنگین با پاهای خود از کمر خود محافظت کنید. زانوهای خود را خم کنید، پشت خود را صاف نگه دارید و پایین تنه خود را تقویت کنید. سهولت جابه‌جایی افراد و دارایی‌های آنها برای بهبود محل سکونت یا فرصت‌های کاری یکی از مهم‌ترین عوامل لازم برای کیفیت زندگی است.

اثاثیه ها را درون وسیله نقلیه سازمان دهی نمایید.

در حرکت حرفه ای، سنگین ترین اجسام ابتدا بارگذاری می شوند. در جلوی کامیون و درست در پشت کابین راننده، سنگین‌ترین اقلام مانند اجاق گاز، ماشین لباسشویی و یخچال روی پالت‌های چوبی قرار می‌گیرند تا حرکت آن‌ها در حین حرکت کامیون محدود شود.

جعبه ها به صورت عمودی چیده شده اند. بنابراین پایه آنها جعبه هایی است که شامل اجسام سخت و سنگین مانند کتاب یا ظروف آشپزخانه است و سپس جعبه هایی که شامل اشیاء شکستنی یا اجسام سبک مانند بالش پر از الیاف است روی آنها قرار می گیرد.

در دو طرف خودرو قطعات بلندی مانند تخت و میز، آینه، صفحه شیشه ای و فرش قرار دارد.

مبل ها و صندلی ها در مرکز خودرو قرار می گیرند که برای حفظ تعادل باید مبلمان سنگین در جلو، انتهای و وسط خودرو قرار داده شود.

در انتهای خودرو، جعبه ها را روی هم قرار ندهید تا هنگام باز شدن خودرو و شروع تخلیه، از افتادن آنها جلوگیری شود.

برای انجام یک اسباب کشی حرفه ای از خدمات شرکت های باربری حرفه ای استفاده نمایید.

اگر فکر می کنید جابجایی یک کار سخت و سنگین است، حق با شماست. جابجایی می تواند یک تجربه بسیار استرس زا باشد، نه تنها به این دلیل که دیگر در یک مکان آشنا زندگی نمی کنید، بلکه به این دلیل که برای مدتی به راحتی به وسایل خود دسترسی نخواهید داشت. وجود یک تیم حرفه ای برای کمک به شما نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند، بلکه آرامش خاطر شما و خانواده تان را فراهم می کند. شرکت های حرفه ای سطحی از خدمات را ارائه می دهند که وقتی خودتان آن را انجام می دهید نمی توانید آن را دریافت کنید.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی بابری خونه بار مراجعه فرماید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *