اسباب کشی خانه مادر بزرگ ها و پدر بزرگ ها

5/5 - (1 امتیاز)

اسباب کشی خانه مادر بزرگ ها و پدر بزرگ ها

اسباب کشی خانه مادر بزرگ ها و پدر بزرگ ها یکی از مهمترین وظایف و فعالیت های شرکت باربری حمل اثاثیه می باشد. این شرکت ها خدمات جابجایی را به تمامی هموطنان عزیز به ویژه سالمندان ارائه می دهند که اگر این افراد قصد جابجایی از مکانی به مکان دیگر را دارند با استفاده از نیروهای مجرب و آموزش دیده به این افراد خدمات ارائه می دهند.
جابجایی و اسباب کشی وسایل و لوازم منزل کاری سخت و طاقت فرسا است مخصوصا برای پدربزرگ ها و مادربزرگ های دراین سن این سختی چندین برابر می شود به همین دلیل بهترین کاری که می توانید انجام دهید تماس با مراکز و شرکت های اسباب کشی است. روش های آماده سازی شرایط خانه قبل از اسباب کشی و انتخاب خدمات یک شرکت باربری حرفه ای می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

علت اسباب ‌کشی

افراد مسن ممکن است دلایل مختلفی برای جابجایی اثاثیه منزل خود داشته باشند، مانند:

نزدیکتر شدن به فرزندان

به دلیل مشکلات، ناراحتی ها و بیماری هایی که دارند، مجبورند جای دیگری زندگی کنند.

آنها به تحرک کمتری نیاز دارند

نزدیک شدن به خدمات بهداشتی و مراکز درمانی

نقل مکان به یک خانه کوچکتر و جمع و جورتر

جابجایی خونه سالمندان

خروج از خانه هایی که افراد مسن در آن سال ها زندگی می کنند و خاطرات شیرین و تلخ زیادی را با خود دارند، کاری سخت و دشوار است که شاید سفری طولانی باشد و شما می توانید با کمک و همدلی آن ها این سختی را آسان کنید. . بخش بزرگی از این مشکل این است که این افراد به دلیل تغییر محل زندگی و استفاده از خدمات شرکت های بارگیری خودکار مانند تجهیزات و لوازم بسته بندی، می توانند وسایل را کمی راحت تر و سهل تر جابه جا کنند.

قبل شروع اسباب کشی

وقتی تصمیم می گیرید که اسباب‌کشی کنید و از مکانی به مکان جدیدی بروید،هنگام جمع کردن وسایل متوجه متوجه می‌شوید که برخی از وسایل دیگر قابل استفاده نیستند و باید دور ریخته شوند یا به افرادی که به آنها نیاز دارند اهدا شوند. و پول آن را صرف هزینه های دیگر کنید.

مهربان و ملاحظه گر باشید

زمانی که می خواهید وسایل افراد مسن را بسته بندی کنید، مدام از آنها سوال بپرسید و اجازه دهید در این روند به شما کمک کنند و احساس ارزشمندی بیشتری کنند. اگر به دلایلی به آنها اجازه ندهید درگیر بسته بندی وسایل منزل شوند، احساس ناتوانی و دل شکستگی می کنند.

وسایل و لوازمی که سالمندان به آن وابسته هستند را دور نریزید و اگر تصمیم به این کار دارید حتما از آنها اجازه بگیرید. وقتی می خواهید وسایلی را برای افراد مسن بسته بندی کنید. حواستان باشد که یکسری چیزها برای این افراد سوغات است و خاطرات و ارتباطات زیادی با آنها دارند، مانند عکس های قدیمی، خانوادگی و ….

برای بسته‌بندی از دوستان و آشنایان نیز کمک بگیرید

یکی از بهترین راه ها کمک گرفتن از دوستان و آشنایان هنگام بسته بندی وسایل است، اما باید در نظر داشته باشید که عجله برای جابه جایی و بسته بندی وسایل اصلا کار درستی نیست و ممکن است وسایل شما آسیب ببیند. بسته بندی وسایل سالمندان باید با زمان و حوصله کافی انجام شود. بهترین کار این است که ابتدا بسته بندی و جمع آوری و اینکه از کجا می خواهید شروع کنید اولویت بندی کنید و به آنها اطلاع دهید سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

ویژگی های خانه هنگام اسباب کشی با افراد مسن

بهتر است قبل از اسباب کشی با افراد مسن از متراژ خانه جدید مطلع شوید. در صورتی که می خواهید به مکان کوچکتری نقل مکان کنید، باید وسایلی را که به هیچ وجه استفاده نمی شوند و قدیمی هستند دور بریزید، البته قبل از آن از آنها اجازه بگیرید و این کار را انجام دهید. همچنین هنگام چیدمان خانه جدید حتما نظر آنها را جویا شوید تا شما را راهنمایی کنند.

اسباب‌کشی وسایل افراد مسن و چیدمان منزل جدید

برای مرتب کردن وسایل تا جایی که می توانید، سعی کنید وسایلی مانند خانه قبلی بچینید و همچنین جزئیاتی مانند محل قرار دادن کمد لباس و تخت یا حتی قاب عکس های خانوادگی را در همان مکان نصب کنید. وسایل آشپزخانه را مانند خانه قبلی بچینید با انجام این کارها بهتر به مکان جدید عادت کرده و احساس امنیت بیشتری می کنند.

رزرو یک شرکت باربری معتبر و مطمئن

اگر می خواهید یک جابجایی آسان و بدون دردسر افراد مسن انجام دهید، حتماً باید از دو یا چند نفر از اعضای خانواده و عزیزانشان دربسته بندی و اسباب کشی کمک بگیرید. چند هفته یا چند روز قبل از اسباب کشی با یک شرکت باربری هماهنگ کنید وقت قبلی بگیرید تا با حوصله و دقت مراحل اسباب کشی شما را انجام دهند.شما می توانید با کمک چند نفر حرفه ای و با تجربه از شرکت های اسباب کشی مانند باربری خونه بار کمک بگیرید.تا فرایند اسباب‌کشی را برای شما به خوبی انجام دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *