بسته بندی اثاثیه منزل نارمک تهران

5/5 - (11 امتیاز)

بسته بندی اثاثیه منزل نارمک تهران

برای بسته بندی وسایل ریز و درشت از خانه بهتر است قبل از شروع هر کاری و چند روز قبل از اسباب کشی یک برنامه حساب شده از نحوه کار داشته باشید، بله، پس بهتر است یک برگه بردارید ولیست وسایلی که قرار است در جعبه قرار بگیرند را یاداشت نمایید. سعی کنید با گروه بندی وسایل سرعت کار را افزایش دهید. وسایل هر اتاق را به طور جداگانه در جعبه های خود قرار دهید. بهتره است

کارتن ضخیم مناسب بخرید زیرا محتویات داخل آن در اثر ضربه آسیب نمی بیند.اقلام شکننده مانند کریستال و ظروف چینی، هر گونه تزئینات ظریف و شکستنی باید با روکش حباب دار یا ضربه گیر محافظت شوند. گیره های فوم باید در داخل کارتن ها قرار داده شود، زیرا معمولاً فضای خالی بین کارتن ها وجود دارد که برای ایمنی بالا در هنگام جابجایی اثاثیه با محافظ های مخصوص پر می شود. پس از بسته بندی وسایل، درب جعبه ها را با چسب مخصوص محکم کنید و محتویات هر کدام را با برچسب مشخص کنید. در مقصد با مشکل مواجه نشوید. برای سهولت در انجام چنین کارهای وقت گیر، می توانید با یک باربری مطمئن که سابقه طولانی مانند باربری خونه بار در انجام این کارها دارد تماس بگیرید و بدون کوچکترین نگرانی ودغدغه های، تمام وظایف یک جابجایی موفق را به آن بسپارید باربری ما باربری خونه بار در کنار شماست تا به شما این اطمینان را بدهد که بدون کوچکترین مشکل یا شکستگی اقلام خود را به مقصد برسانید.

بهترین روش های یک بسته بندی موفق برای لوازم منزل

بهترین روش های یک بسته بندی موفق برای لوازم منزل

بسته بندی اثاثیه منزل باربری خونه بار با شما عزیزان با تجربه چندین ساله در امر بسته بندی وسایل منزل و حمل و نقل ریز و درشت می باشد و قبل از هر بسته بندی می توانید از مشاوره رایگان و نوع خدمات ما بهره مند شوید واز نوع سرویس ها و زمان جابجایی مطلع شوید. 

بسته بندی اثاثیه منزل باربری خونه بار با ارائه یک پکیج کامل اعتماد و رضایت شما را جلب خواهد کرد مهمترین خدمات ارائه شده توسط باربری خونه بار برای بسته بندی موفق عبارتند از:

1- استفاده از کارتن های 5 لایه با ضخامت و مقاومت بالا 2 برابر ضخامت کارتن موز همراه با آرم شرکت حمل و نقل در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد یک روز قبل از انجام چنین کاری کارشناسان اقلامی که بسته بندی می شوند بررسی کرده و با تعیین نوع و تعداد کارتن ها سرعت کار و ایمنی کار افزایش می یابد.

2-  استفاده از وکیوم های 20 متری که شامل تجهیزات کامل مانند فوم ضربه گیر می باشد استفاده از چسب های اسکات پهن برای محکم کردن درب کارتن ها بعد از انجام جاگیری کردن وسایل داخل کارتن ها.

3- استفاده از کارتن های رگال دار برای حمل هر لباسی که به صورت مجلسی است، استفاده از این کمدهای کوچک، حمل و نقل لباس را آسان و بدون دردسر می کند.

4- حمل و بسته بندی تختخواب های شما عزیزان با باربری خونه بار به راحتی می توانید تختخواب های خود را بسته بندی کرده و بدون کوچکترین آسیبی به مقصد مورد نظر خود حمل کنید.از دیگر خدمات حمل و نقل در تهران می توانید انواع یخچال ساید را بسته بندی کنند بسته بندی اثاثیه – بسته بندی میز ناهارخوری با ضربه گیرهای مخصوص – بسته بندی انواع تختخواب – بسته بندی لوازم آشپزخانه – بسته بندی اجاق گاز و … با شما هستیم تا خاطره ای شیرین با ما زنده کنید.

بسته بندی در اثاث کشی

بسته بندی اثاثیه منزل باربری خونه بار با کارتن مناسب یکی از استانداردهای جهانی است که در هر مکانی قابل استفاده است انتخاب و نوع کارتن با توجه به اجناس و وسایلی که در آن قرار می گیرد انتخاب می شود شما را در یک جابجایی بدون دغدغه کمک می کند. کارتن ها از نظر ساخت و هدف نیز متفاوت هستند.انتخاب کارتن های چند لایه برای وسایل با ارزش و مهم همراه با استفاده از فوم و پرکننده در فضای خالی کارتن مناسب ترین گزینه برای اثاث کشی منزل است.این نوع از کارتن ها به دلیل داشتن مقاومت بالا نسبت به ضربه مقاوم بوده و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد باید با برنامه ریزی منظم و دقیق انجام شود وگرنه به هم می ریزد و سردرگمی در جمع آوری وسایل خانواده ها را با مشکل بزرگ مواجه می کند. ، حتی باعث تعارضات اخلاقی در خانواده ها بین اعضا می شود. بهتر است برای راحتی و آسودگی در کار این امر مهم را به تیم حرفه ای به یک باربری مانند باربری خونه بار قابل اعتماد بسپارید و با خیالی آسوده به خانه جدید نقل مکان کنید. کیفیت بالایی دارد و در کمترین زمان با همکاری یکدیگر بهترین کیفیت کار را انجام می دهند روش های صحیح بسته بندی منظم قوام خاصی را به همراه دارد و آرامش خاطر را تضمین می کند. فعالیت این گروه به صورت شبانه روزی می باشد 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *