بسته بندی اثاثیه منزل مرادویج اصفهان

Rate this post

بسته بندی اثاثیه منزل مرادویج اصفهان

نقل مکان به یک خانه جدید برای همه یک تجربه هیجان انگیز است، اما این هیجان جای خود را به استرس و نگرانی می دهد، درست زمانی که به بسته بندی تمام وسایل خود برای نقل مکان فکر می کنید. بسته بندی اثاثیه منزل و جمع آوری هر چیزی که ممکن است در راه آسیب ببیند مشکل ساز است.

این مشکل هنگام جابجایی وسایل حجیم و اثاثیه سنگین تشدید می شود. باربری خونه بار می خواهد روز اسباب کشی شما تا حد امکان بدون تنش و استرس باشد، به همین دلیل این نکات حرفه ای را برای بسته بندی اثاثیه منزل شما در مرادویج اصفهان ارائه می دهد.

اهمیت بسته بندی بار و اثاثیه منزل مرداویج اصفهان

در سال های اخیر قیمت لوازم خانگی به طور نجومی افزایش یافته است و اگر وسیله ای آسیب ببیند یا خراب شود، تعویض آن مشکل است. این مورد به خوبی اهمیت بسته بندی مناسب وسایل منزل را در حین جابجایی نشان می دهد. بسته بندی صحیح این وسایل باعث می شود که آنها سالم و بدون آسیب به مقصد برسند و در حین جابجایی به اموال شما آسیب مالی وارد نشود.

برای بسته بندی اثاث منزل به چه چیزی نیاز داریم

اولین و مهم ترین مرحله در اسباب کشی و جابجایی، بسته بندی اثاثیه منزل شماست که در صورت عدم انجام صحیح و حرفه ای می تواند آسیب های زیادی را در حمل و نقل به بار آورد. بنابراین بهتر است به جای اینکه خودمان این کار را انجام دهیم، بسته بندی را به باربری های متخصص در این زمینه و کارگر اثاث کشی ماهر دارند بسپاریم. اما برای بسته بندی به چه چیزهایی نیاز داریم؟ در زیر برخی از ابزارها و تجهیزات مورد نیاز ما آورده شده است:

کارتن بسته بندی اسباب و اثاثیه

وقتی اثاثیه منزل را بسته بندی می کنیم، اولین چیزی که نیاز داریم کارتن است. معمولا افراد برای این منظور از کارتن های مختلفی که در اطراف خود دارند استفاده می کنند بدون اینکه بدانند این کارتن ها برای حمل بار مناسب نیستند. کارتن های بسته بندی مناسب کارتن های 3 لایه، 5 لایه و 7 لایه در اندازه ها و ابعاد مختلف می باشد.

هنگام بسته بندی اثاثیه منزل، بهتر است از کارتن های کوچک برای وسایل چینی، کریستالی و شکننده و از کارتن های بزرگ برای حمل وسایل سبک استفاده کنید. معمولا ازکارتن های مربعی برای حمل کتاب استفاده می شود.

استفاده از بابل رپ یا نایلون حبابدار در بسته بندی وسایل

بابل رپ  یا به اصطلاح رایج پلاستیک ضربه گیر یا نایلون حباب دار دومین چیزی است که هنگام بسته بندی وسایل به آن نیاز داریم. از سال 1960 که این محصول اختراع شد، یکی از بهترین انتخاب ها برای حمل و نقل و بسته بندی وسایل بزرگ و سنگین منزل در سراسر دنیا بوده است. این محصول سبک وزن، بادوام و همه کاره اولین بار برای ارسال کامپیوترهای تولید انبوه IBM مورد استفاده قرار گرفت. از این نایلون برای بسته بندی اقلام شکننده قبل از قرار دادن در کارتن نیز استفاده می شود. از مزایای این وکش بسته بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عایق ضربه
می توان آن را به طور مکرر استفاده کرد
سبک
مقرون به صرفه

استفاده از بابل رپ یا نایلون حبابدار در بسته بندی وسایل

دستگاه چسب کش برای افزایش امنیت بار در بسته بندی

پس از قرار دادن لوازم در کارتن، لازم است بدنه را با چسب کاملاً ببندید تا احتمال باز شدن یا پارگی کارتن در هنگام حمل به حداقل برسد. حتی در مواردی که کالا خیلی سنگین است می‌توان ابتدا یک دور داخل کارتن را بسته بندی کرد و پس از قرار دادن شی بیرون آن را به خوبی محکم ساخت. برای این منظور می توانید از دستگاه های چسب زنی استفاده کنید که بسیار راحت تر و سریعتر از چسب های دستی هستند. دقت کنید که چسب باید 5 سانتی متر باشد. زیرا این چسب ها بسیار مقاوم هستند و سطح بیشتری را می پوشانند.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *