بسته بندی اثاثیه منزل خراسان رضوی

Rate this post

بسته بندی اثاثیه منزل خراسان رضوی

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان ما و افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل یا وسایل اداری خود را دارند نحوه بسته بندی آن است. بسته بندی مناسب از چهار جهت مهم است:

1- بسته بندی مناسب و صحیح اثاثیه و لوازم منزل، حمل و نقل و جابجایی آنها را آسانتر و سریعتر می کند.

2- بسته بندی مناسب اثاثیه منزل و محل کار باعث می شود در هنگام حمل و نقل آسیب نبیند.

3- نوع بسته بندی نیز در انتخاب خودرو موثر است. اقلامی که به درستی بسته بندی شده اند فضای کمتری را اشغال می کنند و بنابراین به ماشین کوچکتر و سفرهای کمتری نیاز دارند که بر هزینه حمل و نقل تأثیر می گذارد.

4- وقتی وسایل خانه به درستی بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکانی جدید بسیار سریعتر است.

باربری خونه بار با سالها تجربه در ارائه خدمات مبلمان منزل آماده ارائه خدمات حرفه ای بسته بندی اثاثیه منزل و تجهیزات اداری، شرکت ها و کارخانه ها در خراسان رضوی می باشد.

بسته بندی لوازم منزل چگونه انجام می شود

بسته بندی لوازم منزل چگونه انجام می شود

بسته بندی اثاثیه منزل جزء مهمی از این خدمات می باشد و اکثر مشتریان ما از نقاط مختلف ایران در واقع به منظور اسباب کشی منزل و حمل اسباب و اثاثیه محل سکونت خود با همکاران ما تماس می گیرند. امروزه روش بسته بندی اثاثیه و لوازم خانگی بسیار حائز اهمیت است و کیفیت بسته بندی اثاثیه تا حد زیادی ایمنی و سلامت بار را تضمین می کند.

نکته مهم اینجاست که یکی از بخشهای مهم خدمات حمل و نقل و باربری مرحله بسته بندی می باشد. این کار نیاز به ظرافت و دقت خاصی دارد که به جرات می توان گفت کیفیت مراحل بعدی برچیدن مبلمان را تضمین می کند. امروزه کارگران شرکت باربری خونه بار سعی می کنند با استفاده از بهترین ابزار و تجهیزات این مرحله را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانند و با استفاده از تجهیزات مناسب این کار را انجام می دهند. مانند:

• کارتن های چند لایه (پنج لایه یا هفت لایه) 
• برچسب هایی برای چسباندن روی کارتن ها برای شناسایی محتویات آنها
• سلفون یا (استرچ رپ)
• چسب نواری
• ضربه گیر یا نایلون حباب دار

بسته بندی لوازم اداری چگونه انجام می شود

بسته بندی صحیح و دقیق اثاثیه ادارات و شرکت ها یکی از عوامل مهمی است که به ما امکان جابه جایی راحت و مناسب را می دهد البته چنانچه این کار به صورت غیر اصولی انجام گیرد، ممکن است عکس این ماجرا هم پیش بیاید و دچار مشکلات زیادی در این بین شویم. بسته بندی لوازم تجاری ممکن است در نگاه اول آسان تر از بسته بندی اثاثیه منزل به نظر برسد، اما در واقعیت اینطور نیست و عوامل زیادی برای این کار وجود دارد که باید در نظر گرفته شود.

یکی از نکات مهم در بسته بندی لوازم اداری و شرکت ها، انتخاب روش است. اینکه تمام وسایل هر اتاق در جعبه یا جعبه های مخصوص قرار گیرد و یا اینکه نحوه بسته بندی بر اساس نوع لوام باشد و لوازم مشابه را در کنار هم قرار دهند، در ضمن چون حجیم هستند انتخاب یک کارتن اسباب کشی بسیار مهم است.

نحوه علامت گذاری کارتن ها برای مرتب سازی سریعتر و بارگیری راحت تر نیز یکی از مواردی است که در بسته بندی لوازم اداری باید به آن توجه کرد و تا حد امکان از اتلاف وقت جلوگیری کرد.

نکاتی در مورد بسته بندی وسایل شرکت ها

برچسب زدن:

سعی کنید تمام کارتن ها و جعبه هایی را که بسته بندی می کنید برچسب بزنید. این برچسب ها که ترجیحاً رنگی هستند باید حاوی اطلاعاتی در مورد محتویات کارتن و اتاقی باشد که در آن قرار می گیرد.

جداسازی لوازم شکننده:

اقلام ظریف و شکستنی را جداگانه بسته بندی کنید و با برچسب های مشخص آنها را به عنوان “شکستنی” علامت گذاری کنید. همچنین هنگام بارگیری این بسته ها را روی کارتن های دیگر قرار دهید.

بسته بندی لوازم اداری:

بسته بندی لوازم اداری و ابزار احتمالاً سخت ترین قسمت جابجایی خواهد بود. با توجه به آسیب پذیری دستگاه هایی مانند مانیتور کامپیوتر و لپ تاپ، دستگاه های کپی و فکس،  باید در بسته بندی بسیار دقت کرد.

بسته بندی لوازم اداری چگونه انجام می شود

باربری خونه بار خیال شما را از اضطراب و استرس های طبیعی مربوط به اسباب کشی و خستگی های ناشی از بسته بندی و جابجایی اثاثیه منزل در خراسان رضوی آسوده می کند.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *