اسباب کشی اداره ها و شرکت ها

5/5 - (18 امتیاز)

اسباب کشی اداره ها و شرکت ها

اسباب کشی اداره ها و شرکت ها  کاری سخت و زمان بر به نظر می رسد. اما در اینجا ما 5 راه را به شما نشان می دهیم تا با استفاده از خدمات شرکت های باربری از، بهترین استفاده را در زمینه خدمات بسته بندی و همچنین خدمات اسباب کشی شرکت یا دفتر خود بهترین استفاده را ببرید و به راحتی و بدون هیچ مشکلی بدون صرف هزینه زیاد و با خیال راحت وسایل شرکت و ادارات را جابجا کنید. به یاد داشته باشید که هنگام اسباب کشی و حمل بار شرکت ها و ادارات و همچنین در هنگام اسباب کشی در ساختمان مسکونی باید اصول اسباب کشی را رعایت کنید.

توصیه می کنیم این پنج تکنیک و روش جابجایی واسباب کشی شرکت یا محل کار خود را انجام دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را از اسباب کشی با شرکت های اتوبار در بگیرید.

اسباب کشی اداره ها

استفاده از جعبه و کارتن

به طور معمول، بسیاری از شرکت ها دارای چندین جعبه حمل فایل و پرونده های مربوطه در انبار خود هستند. اما در غیر این صورت، مانند جابجایی منازل، استفاده از جعبه و مقوا برای این کار توصیه می شود. در این جعبه ها می توان فایل ها و پوشه های شرکت یا اداره، کتاب یا سایر مواد مصرفی را قرار داده و بسته بندی کرد.

جالب است بدانید در برخی از کشورهای دنیا ادارات و شرکت ها از جعبه های مخصوصی برای جابجایی وسایل و لوازم کارمندان و پرسنل خود استفاده می کنند که به آن «Tote» می گویند که در واقع نوعی جعبه جهت جابجایی وسایل و فایل های اداری است.

استفاده از جعبه و کارتن

خالی کردن فایل ها

قبل از تماس با پرسنل شرکت های اتوبار برای حمل و نقل و جابجایی اثاثیه شرکت،فایل ها و پوشه ها را جدا کرده و برای جابجایی آماده کنید. همانطور که در قسمت بالا نوشتیم تمامی پوشه ها، فایل ها و پرونده های شرکت را آماده کرده و در جعبه ها و کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم در اسباب کشی  قرار دهید. البته همانطور که قبلا هم اشاره کردیم اگر در شرکت یا دفتر خود نیازی به چنین جعبه هایی ندارید می توانید از یکی از شرکت های حمل و نقل که با آنها قرارداد می بندید بخواهید که کارتن و یا جعبه های  نیازهای شما را برآورده کرده و در اختیار شما و همکارانتان قرار دهید.

دقت در بسته بندی کامپیوترها

دقت در بسته بندی کامپیوترها

یکی از مقاطع مهم در جابجایی و حمل و نقل ادارات و شرکت ها، جابجایی تجهیزات کامپیوتری و الکترونیکی آنها از قبیل کامپیوتر، فکس و پرینتر است. بسته بندی این دستگاه ها در ارائه خدمات شرکت های باربری برای جابجایی واسباب کشی شرکت ها و دفاتر حائز اهمیت است. مخصوصا مانیتورهای کامپیوتر و لپ تاپ که شکننده و حساس هستند و به همین دلیل باید در جعبه و کارتن خودشان قرار داده شوند. هنگام قرار دادن دستگاه های فکس و قطعات کامپیوتر (از جمله مانیتور، کیس یا کیبورد) بهتر است قاب آن ها را با موادی مانند فوم یا پلاستیک پر کنید تا میزان ضربه به آنها در هنگام جابجایی به حداقل برسد. البته در نظر داشته باشید که یک باربری حرفه ای و باتجربه شاغل در شرکت های باربری در اهواز مانند باربری خونه بار به خوبی از عهده این کار بر می آید و به اهمیت این گونه موارد کاملا موافق است.

آماده سازی و داشتن طرح مشخص

بهتر است قبل از شروع به جابجایی و حمل و نقل شرکت یا تجهیزات اداری، طرح و نقشه دقیقی از محل قرار گرفتن تجهیزات و لوازم هر شرکت داشته باشید. برای این کار باید چندین کار را انجام دهید: ابتدا مکان جدید شرکت یا دفتر خود را قبل از حرکت آماده و ترتیب دهید. دوم، محل جدید هر یک از لوازم و تجهیزات را از قبل آماده و تعیین کنید. (قبل از اسباب کشی به نکات مهم توجه کنید) به خصوص برخی از اقلام حساس و مهم شرکت و اداره که باید به بهترین شکل ممکن به محل جدید حمل شوند و در جابجایی به مکان جدید موارد مهم در نظر گرفته شود. به عنوان مثال: حمل گاوصندوق. در چنین مواقعی حتما با پرسنل اتوبار و باربری از قبل هماهنگ شده باشید.

باید از قبل مشخص شود که مثلاً میز کنفرانس در محل جدید در کدام اتاق قرار می گیرد یا چاپگر و میز کارمندان و منشی ها در کجا قرار می گیرد، آماده سازی دفتر جدید پس از جابجایی محموله از بسیاری از مشکلات در آینده کاسته می شود، بهتر است قبل از انتقال به محل جدید،  نصب دستگاه سانترال، ویدئو پروژکتور یا دستگاه های حضور و غیاب را نصب کنید.

چسباندن برچسب روی کارتن ها و جعبه ها

چسباندن برچسب روی کارتن ها و جعبه ها

برخی اقدامات مانند نوشتن محتویات کارتن ها و جعبه ها بر روی آنها برای تعیین نوع محموله و مقصد هر یک می تواند کمک بزرگی به شما و همکارانتان کند. توصیه می کنیم برای جابجایی و حمل وسایل شرکت و ادارات به محل جدید و همچنین اسباب کشی و جابجایی وسایل منزل روی هر یک از بسته ها و جعبه ها داخل آن ها بنویسید. حتی می توانید برای سهولت در این کار از برچسب های رنگی استفاده کنید و با کارگران حمل و نقل شرکت اتوبار هماهنگ کنید و مسیر هر جعبه و کارتن حاوی اقلام و لوازم را به آنها یادآوری کنید. علاوه بر اینها می توانید از شماره گذاری نیز استفاده کنید، مثلاً رایانه هایی را که با شماره های PC1، PC2 و … به سالن اصلی محل جدید شرکت یا دفتر حمل می شوند، نشان دهید. حتی اگر برچسب مناسب کافی برای چسباندن و نصب روی جعبه ها و کارتن ها ندارید، می توانید از تکه های کاغذ استفاده کنید. در این صورت حتی می توانید محتویات جعبه و محل آن را روی آنها بنویسید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *