بسته بندی اثاثیه منزل مشهد

5/5 - (5 امتیاز)

بسته بندی اثاثیه منزل مشهد

بسته بندی اثاثیه منزل در اسباب کشی بسیار مهم است. زیرا اگر بسته بندی اثاثیه منزل به درستی انجام نشود، تمامی وسایل آسیب می بینند. ما در باربری خونه بار خدمات بسته بندی لوازم خانگی در مشهد و خدمات اثاثیه منزل را با کارگران مجرب ارائه می دهیم. می توانید به صورت آنلاین و با یک تماس از بهترین خدمات بسته بندی اثاثیه در مشهد تا اسباب کشی و چیدمان را تجربه کنید.

خدمات بسته بندی لوازم در بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل مشهد

از جمله خدمات بسته بندی اثاثیه منزل جهت اسباب کشی در باربری خونه بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

*بسته بندی اقلام حجیم، سنگین و حتی کوچک یکی از خدمات ویژه بسته بندی لوازم خانگی  در باربری خونه بار می باشد.

*کامیون های اثاث کشی مسقف vip و بلند و کامیون های موکت دار برای جلوگیری از آسیب به وسایل شما از دیگر خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در مشهد و سایر شهرستان ها باربری خونه بار می باشد.

*یکی دیگر از خدمات ویژه ما این است که با یک بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل از جابجایی تا چیدمان وسایل در محل جدید در کنار شما خواهیم بود.

*شما می توانید مواد بسته بندی مطمئن و با بهترین متریال از شرکت ما تهیه کنید.

*بسته بندی انواع مبل و صندلی، لوازم صوتی و تصویری، میز ناهار خوری، انواع میز و کتابخانه، بسته بندی انواع تابلو و آینه، کمد و کشو، کنسول و بوفه، لوازم بزرگ آشپزخانه و بسته بندی وسایل خرده ریزهای منزل و انواع سرویس خواب … یکی از خدمات بسته بندی مبلمان در این شرکت می باشد.

خدمات بسته بندی لوازم در بهترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل مشهد

بسته بندی اثاثیه سنگین و بزرگ مشهد

بسته بندی اثاثیه سنگین یکی از سخت ترین و حساس ترین مراحل اسباب کشی است. زیرا در صورت تشکیل بسته بندی اشتباه، روند حمل و نقل نفسگیر می شود و خسارت شدیدی به کالا، کارگران و شرکت حمل و نقل وارد می شود. استفاده دقیق از مواد بسته بندی با کیفیت بالا، حمل و نقل کالا توسط کارگران شرکت های حمل و نقل را تسهیل می کند. بنابراین برای داشتن حمل و نقل ایمن و بدون کمترین آسیب، خدمات بسته بندی خود را به شرکت های حمل و نقل بسپارید.

نکات مهم و کاربردی برای حمل بارهای سنگین:

اجسام سنگین را که می توان قسمت های آنها را جدا کرد جدا کنید و آنها را جداگانه بسته بندی کنید

استفاده از کارتن های چند لایه و مستحکم برای حمل بارهای سنگین

استفاده از نایلون های حباب دار ضخیم

استفاده از مواد مختلف از جمله ضربه گیرهای مختلف، چسب های مخصوص، کارتن های محکم

اصول بسته بندی اثاثیه جهت اسباب کشی

اصول بسته بندی اثاثیه جهت اسباب کشی

در فرآیند اسباب کشی بسته بندی اثاثیه یکی از اصول حفظ سلامت لوازم و وسائل خانگی از ابتدا تا تحویل به مقصد است. انجام صحیح و بدون نقص این کار نیازمند مراحلی است که باید به درستی و با دقت انجام شود. اگر در حین انجام این کار از تجهیزات اشتباه استفاده شود، می تواند آسیب زیادی به بار وارد کند.

به همین دلیل شرکت های باربری تسهیلات ویژه ای را برای رفاه حال مشتریان و حمل و نقل سریع و ایمن کالا و لوازم خانگی در نظر گرفته اند. امکاناتی مانند:

کارتن‌ های بادوام و چند لایه برای حمل اثاثیه شکننده
ضربه گیر (نایلون حباب دار)
استفاده از کاتن‌ های دارای رگال دار برای لباس
چسب مخصوص بسته بندی
استفاده از تجهیزات حفاظتی و عایق مناسب برای هر وسیله ای در فرآیند حمل و نقل مهم تلقی می شود. به همین دلیل کارشناسان حمل و نقل اثاثیه منزل با انتخاب مناسب از آسیب احتمالی تجهیزات شما جلوگیری می کنند. لازم به ذکر است در صورت استفاده از نوارهای لاستیکی غیراستاندارد این احتمال وجود دارد که در حین جابجایی پاره شده و کارگران باربری را با مشکل مواجه کند و یا بسته بندی نامناسب و ایمن در وسط مسیر حمل و نقل بشکند و یا باعث شود کارگران دچار مشکل شوند.

به همین دلیل بسیار مهم است که مسئول بسته بندی اثاثیه و جابجایی کالا بداند چگونه این کار را به درستی انجام دهد.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *