بسته بندی اثاثیه منزل بروجرد

Rate this post

بسته بندی اثاثیه منزل بروجرد

هنگام اسباب کشی و جابجایی، اولین قدم شما بسته بندی اثاثیه منزل است که می تواند اولین و سخت ترین قسمت شما باشد، بنابراین باربری خونه بار اینجا به شما کمک می کند. برای اطمینان از اینکه در تمام مراحل به خوبی انجام می دهید، آنها نظارت کامل دارند، حتی هنگام بسته بندی که مهمترین بخش اسباب کشی است.

چرا بسته بندی مهم است

بسته بندی اثاثیه منزل کاری بسیار دشوار و در عین حال مهم ترین مرحله جابجایی است، زیرا اگر کمی کوتاهی باشد آسیب به میزان قابل توجهی افزایش می یابد، پس چرا اگر نگران ایمنی هستید به شما کمک نکنیم. از اثاثیه منزل خود مطمئن شوید که با سفارش بسته بندی باربری خونه بار میزان آسیب به حداقل رسیده و خاطره ای شیرین واسباب کشی آسان برای شما خواهد بود.

بسته بندی وسایل سنگین و حساس بروجرد

بسته بندی وسایل سنگین و حساس بروجرد

برای مدیریت هزینه ها و کاهش قیمت نهایی اسباب کشی تصمیم نگرفته اید که تمام لوازم خانگی خود را بسته بندی کنید، شاید برخی از لوازم شما سنگین باشند و یا برخی از آنها شکستنی باشند. با اعلام لیست آن‌ها باربری خونه بار تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی آن‌ها را خواهد آورد تا فقط چیزهای مهم و با ارزش شما را بسته بندی کنند.
کلیه کارگران بسته بندی باربری خونه بار آموزش دیده و مجرب می باشند. ما از بهترین تجهیزات بسته بندی مانند چسب، سلفون،نایلون حباب دار و … استفاده می کنیم. و یک کادر کاملا حرفه ای برای تکمیل این کار مهم برای شما.

اقلام مورد استفاده در بسته بندی

در مورد بسته بندی اولین چیزی که باید به آن توجه کرد کیفیت اقلام است.
زیرا اگر کیفیت لازم را نداشته باشند، تمام لوازم ما آسیب می بیند و پس از آن جدا از هزینه ای که برای این وسایل بسته بندی پرداخت کرده اید، خسارت وارده به لوازم خانگی را نیز متحمل خواهید شد.

کارتن بسته بندی
اولین چیزی که در بسته بندی استفاده می شود و کاربرد زیادی دارد کارتن بسته بندی است که اگر کارتن از کیفیت کافی برخوردار نباشد با کوچکترین حرکتی پاره می شود و وسایل داخل آن آسیب می بیند.
چسب
بعد از کارتن نوبت چسب می رسد. با فرض اینکه کارتن مناسبی تهیه کرده ایم و وسایل را داخل آن قرار داده ایم، وقتی از چسب های بی کیفیت برای بسته بندی درب آن ها استفاده می کنیم، اولین اتفاق دوباره رخ می دهد و چسب ها پاره می شوند و دوباره وسایل آسیب و صدمه می بینند.
بابل یا نایلون حباب دار
گفته می شود که روکش های نایلون حباب دار گزینه خوبی برای امنیت مبلمان منزل به عنوان مثال امنیت اقلام شکننده هستند، زیرا وجود حباب های هوا از فشار بر وسایل داخل کارتن جلوگیری می کند و نقش مهمی در حفظ امنیت آن دارد.

اقلام مورد استفاده در بسته بندی

محصولات بسته بندی باربری خونه بار

شرکت باربری خونه بار به عنوان بهترین شرکت باربری تمامی مراحل بسته بندی اثاثیه منزل را برای اسباب کشی آسان اثاثیه پوشش می دهد و دارای بالاترین سطح کیفی مطابق با استانداردهای جهانی می باشد.

کلیه اقلام به کار رفته در بسته بندی مورد تایید و دارای استانداردهای لازم می باشد.

تاریخچه بسته بندی

با توضیح اهمیت بسته بندی برای ایمن نگه داشتن اثاثیه منزل در حین جابجایی، بیایید نگاهی به کل فرآیند بسته بندی بیاندازیم و یک سری مطالب در این زمینه ارائه دهیم.

بسته بندی از قدیم الایام برای محافظت از کالاها مورد استفاده قرار می گرفته است، امروزه به جرات می توان گفت که تمامی محصولات در بسته بندی های خاص و منحصر به فرد به مشتریان ارائه می شود، بسته بندی از ارزش بالایی برخوردار است زیرا قابلیت جلوه دادن را دارد. با دیدن بسته بندی خوب می تواند تاثیر بسزایی در فروش آن داشته باشد زیرا مشتری از روی ظاهر آن محصول را قضاوت می کند و با دیدن بسته بندی خوب جذب آن می شود.

در نتیجه امروزه بسته بندی بخشی از سیاست فروش و بازاریابی است.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *