باربری اینترنتی

Rate this post

باربری اینترنتی

از آنجایی که باربری اینترنتی بسیار سریعتر و دلپذیرتر از آن چیزی است که می توانید تصور کنید، فرآیند اسباب کشی را تکمیل کنید و از تجربه سریع و ارزان خود لذت ببرید.

با یک تماس بهترین تیم باربری و اسباب کشی برای شما اعزام می شود

امروزه ارتباطات مجازی و اینترنتی همه جنبه های زندگی را در بر گرفته و آن را متحول کرده است. هر روز که می گذرد بر شدت و سرعت تحولات افزوده می شود و دامنه ارتباطات مجازی و حضور در شبکه های اطلاع رسانی اینترنتی بیشتر می شود. هر فردی با فشار دادن چند دکمه در خانه خود می تواند تمام اطلاعات لازم را از سراسر جهان به دست آورد. حضور در فضای مجازی روابط و ارتباطات را تحت تاثیر قرار داده است و افراد بدون محدودیت با همه مردم دنیا در ارتباط هستند. همه در این فضا تحت تأثیر دیگران هستند و بر دیگران تأثیر می گذارند. شرکت های خدمات باربری نیز از این امر جدا نیستند و اپراتورهای حمل و نقل از تمام توان خود برای پیشی گرفتن از رقبای خود در این بازار رقابتی و فشرده استفاده می کنند و سهم بیشتری از بازار باربری اینترنتی را به خود اختصاص می دهند.

شرکت باربری اینترنتی

شرکت باربری اینترنتی

با گسترش ارتباطات اینترنتی در زمینه باربری، اپلیکیشن های کاربردی و مفید زیادی در بازار راه اندازی شده است و هرکسی می تواند با دانلود و نصب این برنامه های اینترنتی سفارش خود را به رانندگان وسایل نقلیه و دفتر باربری  اعلام کند.

علاوه بر برقراری ارتباط و تماس تلفنی، هر فردی در منزل می تواند وارد سایت باربری شده و از طریق اینترنت درخواست خدمات دهد. نرم افزارهای متعددی در زمینه اسباب کشی به افراد خدمات ارائه می دهند. مدیریت باربری با دانلود و نصب اپلیکیشن اتوبار و ثبت مشخصات فردی و مشخصات کالاهای قابل حمل، به وضوح از جزئیات کالای مشتری مطلع شده و نزدیکترین پرسنل را به آن محل اعزام می کند.

بیمه بار و دریافت خدمات بیمه ای

هر نوع کالایی که توسط باربری حمل و نقل می شود، اعم از اینکه سفارش به صورت آنلاین، حضوری یا تلفنی انجام شود، قبل از حمل تحت پوشش بیمه ای معتبر قرار می گیرد. شرکت بیمه متعهد می شود سلامت و ایمنی بار را برای جبران خسارات احتمالی و غیر مترقبه در صورت بروز حوادث ناگهانی و پرداخت ارزش مالی کالا به صاحبان کالا تضمین کند. هیچ راه دیگری مانند ارائه خدمات بیمه ای برای ایجاد آرامش به صاحب کالا و سپردن اقلام مورد علاقه خود به عوامل اتوبار وجود ندارد.

مزایای استفاده از باربری اینترنتی

بزرگترین مزیت استفاده از سامانه های باربری هوشمند، سرعت انجام کار است. با ثبت نام در این سامانه ها و ثبت درخواست شما با تمام مشخصات کاری اتوبار بسیار راحت و آسان شده است و مدیریت اتوبار با توجه به موقعیت و مکان رانندگان آنها را به نزدیکترین محل ارسال می کند. با این کار مشتری در زمان کوتاه تری و بدون واسطه خدمات لازم را دریافت خواهد کرد.
همچنین رانندگان با طی مسافت کمتری در زمان کمتری به محل کالا می رسند. کاهش مسافت چندین مزیت برای مشتری و راننده دارد. هرچه مسیر راننده کوتاهتر باشد، هزینه حمل و نقل برای مشتری کمتر است. استهلاک خودرو کاهش می یابد و مصرف سوخت خودرو کاهش می یابد و امکان ارائه خدمات با هزینه کمتر به صاحبان وسایل نقلیه فراهم می شود. بدین ترتیب با قیمت کمتر و در زمان سریع تری خدمات باربری به بهترین نحو انجام می شود.
آگاهی مشتری از هزینه های قسمت های مختلف بسته بندی و جابجایی اثاثیه و هزینه های مواد بسته بندی باعث می شود که مشتری تصمیمات دقیق و بهتری بگیرد و در زمان کمتری انتخاب های آگاهانه داشته باشد.

مزایای استفاده از باربری اینترنتی

چیدمان اصولی اثاثیه درون ماشین در باربری اینترنتی

نیروهای متخصص موجود پس از بسته بندی دقیق و محکم بسته ها را از اقلام سنگین و حجیم گرفته تا اقلام حساس و شکننده در یک وسیله نقلیه به دقت طوری می چینند تا در پیچ و خم جاده ها به هیچ وجه با سرعت زیاد و جاده های پر دست انداز و صعب العبور حرکت نکنند. و نباید آسیبی ببینند.

ارتباط با باربری اینترنتی

اگر کار اسباب کشی دارید و می خواهید سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید، باید برنامه مربوطه را روی سیستم و گوشی هوشمند خود نصب کنید. سپس در سامانه مربوطه عضو شوید و مشخصات شخصی، کالای مورد حمل و آدرس دقیق مبدا و مقصد خود را ثبت کنید. در اپلیکیشن مربوطه، لیست تمامی خدمات دریافتی و قیمت هر بخش مشخص شده است. با توجه به نیاز و توانایی پرداخت، شما انتخاب می کنید که به چه خدماتی نیاز دارید و از چه بخشی صرف نظر کنید. مشاوران متخصص باربری با شما تماس خواهند گرفت و به صورت تلفنی به شما مشاوره تخصصی می دهند.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *