بسته بندی اثاثیه منزل سلسبیل

5/5 - (11 امتیاز)

بسته بندی اثاثیه منزل سلسبیل

بسته بندی اثاثیه منزل سلسبیل هنگام اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل و ادارات یکی از مهم ترین و سخت ترین مراحل بسته بندی آن ها است تا به بهترین شکل ممکن چیده شده و نشکند و آسیبی به آن وارد نشود. به همین منظور بابری خونه بار در کنار شماست تا بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه دهد. تیم فنی و اجرایی ما در اسرع وقت به محل درخواستی شما می رسد و بسته بندی لوازم شما را شروع نمایند.

بسته بندی اثاثیه

بسته بندی وسایل سنگین و حساس

در خصوص هزینه های حمل ونقل و بسته بندی، تیم باربری خونه بار به شما مشاوره می دهد تا فقط بسته بندی ضروری مثل لوازم سنگین و حساس مانند تلویزیون و یخچال و لباس شویی و… هر چیزی که شکستنی و حساس باشد انجام شود. برای کار، فقط لیست لوازم خود را به مشاوران ما بگویید. در این صورت قیمت نهایی شما کاهش می یابد، دقت کار افزایش می یابد و مراحل بسته بندی در زمان کوتاه تری انجام می شود.

کادر فنی بسته بندی ما به طور مستمر آموزش دیده اند تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. حتی اگر فکر می کنید که می توانید فرآیند بسته بندی را خودتان انجام دهید، ما به شما کارتن های بسته بندی می دهیم تا مشکلات شما حل شود.

اقلام مورد استفاده در بسته بندی

کارتن بسته بندی
اولین چیزی که در بسته بندی استفاده می شود و کاربرد زیادی دارد کارتن بسته بندی است که اگر کارتن خوب نباشد با کوچکترین حرکت پاره می شود و وسایل داخل آن آسیب می بیند.

چسب
بعد از کارتن نوبت به چسب می رسد، با فرض اینکه کارتن مناسبی را آماده کرده ایم و لوازم خانگی را داخل آن قرار داده ایم، وقتی از چسب های بی کیفیت برای پلم کردن درب آن ها استفاده می کنیم، اولین اتفاق دوباره رخ می دهد و چسب ها پاره می شوند و دوباره لوازم خانگی آسیب می بینند.

نایلون حباب دار
نایلون های حباب دار برای امنیت بیشتر اثاثیه منزل  مثلا برای امنیت وسایل شکننده سفارش نایلون حباب دار می تواند گزینه مناسبی باشد زیرا با حباب های هوا از وارد شدن فشار به وسایل داخل کارتن جلوگیری می کند و نقش مهمی در حفظ امنیت آن دارد.

در مورد بسته بندی، اولین چیزی که باید به آن توجه کرد کیفیت اقلام است.
زیرا اگر کیفیت لازم را نداشته باشد، تمام لوازم ما آسیب می بیند و پس از آن جدا از هزینه ای که برای این وسایل بسته بندی پرداخت کرده اید، خسارت وارده به لوازم خانگی را نیز متحمل خواهید شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *