حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

Rate this post

حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید اگر می خواهید مطمئن شوید که هنگام جابجایی یخچال آسیبی به شما وارد نمی شود، باید همه چیز را در مورد حمل و نقل جانبی بخوانید.

اگر تا به حال مستاجر بوده اید یا به هر دلیلی نقل مکان کرده اید، قطعا با مشکلات حمل وسایل سنگین و گران قیمت مانند یخچال و فریزر آشنا هستید. حمل وسایل سنگین خانه هم سخت و هم حساس است. این کار نیاز به دقت، و ظرافت دارد. قدرت بازو برای حمل بار مورد نیاز است. اما به هیچ وجه کافی نیست. حمل اجسام بزرگ و سنگین از پله های بلند و راهروهای باریک نیاز به تجربه و به کارگیری یک سری اصول و تکنیک دارد. روشهای جلوگیری از آسیب دیدن ظاهر و تجهیزات فنی. در این متن به بررسی روش های مناسب برای حمل و نقل یخچال ساید بای ساید  می پردازیم. باربری خونه بار با ایجاد خدمات تخصصی در زمینه حمل و نقل ساید بای ساید آماده است. برای شما ساحل درست می کند و به مقصد مورد نظرتان می رساند.

روش های مناسب حمل و انتقال یخچال و فریزر ساید بای ساید

اکثر خانواده هایی که خانه خود عوضض می کنند جوانانی هستند که یا به تازگی تشکیل خانواده داده اند یا اجاره نشین هستند یا تازه خانه ای خریده و صاحب خانه شده اند. ایمن نگه داشتن وسایل منزل هنگام نقل مکان به خانه جدید برای این خانواده ها بسیار ارزشمند و حیاتی است. هر گونه آسیب به وسایل خانه بار گرانی را بر دوش صاحب خانه تحمیل می کند. به گونه ای که فرد هم از نظر مالی و هم از نظر روحی آسیب می بیند.

تجربه و دانش اولیه حمل وسایل منزل الزامی است. تکنیک ها و روش هایی برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل منزل در حین حمل و نقل وجود دارد. یادگیری این روش ها تا حد زیادی آسیب تجهیزات را در حین حمل و نقل کاهش می دهد. برای حمل اجسام سنگین مانند یخچال های ساید بای ساید که هم سنگین و هم گران هستند، باید تکنیک های خاصی را رعایت کرد. اگر خودتان قصد جابجایی وسایل را دارید، برخی از این تکنیک ها و روش ها را در این متن یاد بگیرید.

قبل از حمل یخچال این موارد را رعایت کنید

تمام وسایل را از یخچال خارج کنید. برفک موجود را حذف کنید. یخچال را تمیز کنید 6 ساعت قبل از جابجایی یخچال، آن را از برق بکشید. یخ ساز و سیستم خنک کننده آب را از لوله کشی ساختمان جدا کنید. با انجام این کارها یخچال آماده انتقال است. در حین انتقال ممکن است یخچال آسیب ببیند. در زیر به این آسیب ها و راه های مقابله با آن ها اشاره می کنیم.

قبل از حمل یخچال این موارد را رعایت کنید

آسیب های وارده به یخچال ضمن حمل و نقل

خراشیدن بدنه یخچال به خصوص درب آن یکی از شایع ترین آسیب هایی است که هنگام حمل یخچال ساید بای ساید ممکن است با آن مواجه شوید. این آسیب در آپارتمان هایی با راهروهای باریک بیشتر به چشم می خورد. برای جلوگیری از این آسیب از راهکارهای زیر استفاده کنید اگر اثاثیه منزل و یخچال خود را به درستی بسته بندی کنید مشکلی نخواهید داشت.

راه حل های مناسب برای حمل بهینه یخچال ساید بای ساید

راه حل مناسب جداسازی درب یخچال از بدنه آن است. برای جدا کردن درب یخچال به یک متخصص نیاز دارید. با برداشتن درب یخچال می توانید آن را جداگانه بسته بندی کنید. هنگامی که در خانه جدید خود مستقر شدید، از یک متخصص فنی بخواهید که در را برای شما وصل کند. برداشتن درب باعث کاهش وزن یخچال و جلوگیری از خط و خش می شود.

اگر خودتان همه فن حریف هستید و مهارت فنی دارید، می توانید خودتان این کار را انجام دهید. ولی مواظب باشید، این کار به تبحر و تخصص نیاز دارد و کار هر کسی نیست.

جدا کردن قطعه های اضافی

نکته دوم این است که اگر قسمت های اضافی را جدا نکرده اید، تمام لوازم جانبی قابل جابجایی را از یخچال خارج کنید. تو می توانی؛ قفسه ها و کشوهای یخچال را کاملا جدا کنید. به این ترتیب وزن یخچال کاهش می یابد و حمل یخچال ساید بای ساید هم راحت تر می شود. اگر قصد ندارید درب یخچال را بردارید و با چسب های مخصوص بچسبانید. چسباندن درب از باز و بسته شدن ناگهانی درب یخچال در حین حرکت جلوگیری می کند، نکته دوم این است که اگر قسمت های اضافی را جدا نکرده اید، تمامی لوازم متحرک یخچال را از یخچال خارج کنید. تو می توانی؛ قفسه ها و کشوهای یخچال را کاملا جدا کنید. به این ترتیب وزن یخچال کاهش می یابد و حمل آن در کنار هم راحت تر می شود.  اگر قصد ندارید، درب یخچال را جدا نمائید، با چسب های مخصوص دور آن را چسب کاری نمائید. چسب زدن درب مانع باز و بسته شدن ناگهانی درب یخچال در هنگام جابه جایی می شود.

به حالت عمودی یخچال را منتقل کنید

نکته سوم؛ مراقب باشید که یخچال را به صورت عمودی حرکت دهید. اگر یخچال به صورت افقی قرار گیرد، روغن کمپرسور می تواند به لوله های خنک کننده گاز نفوذ کند. از کج شدن یخچال جلوگیری کنید. مراقب قسمت های عقب یخچال باشید تا به قسمت موتور و تاسیسات برودتی آسیبی وارد نشود.

استفاده از چرخ های حمل بار

یک راه حل مناسب و بهینه برای حمل یخچال ساید بای ساید استفاده از چرخ حمل بار است. چرخ حمل بار باعث می شود که یخچال حرکت نرم تری داشته باشد و قابلیت حرکت عمودی آن کمک زیادی می کند.

نکته چهارم؛ هنگام قرار دادن یخچال در وسیله نقلیه از استحکام و پایداری آن اطمینان حاصل کنید. منافذ و اطراف یخچال را با مواد نرم مانند پتو یا فوم نرم و روکش حباب دار بپوشانید تا از خراشیدگی و افتادن جلوگیری شود.

حمل یخچال توسط شرکت های باربری

راه حل بعدی سپردن حمل و نقل یخچال  ساید بای ساید به کارگران مجرب شرکت های حمل و نقل می باشد. به این ترتیب هزینه ای که به کارگر می پردازید بسیار کمتر از هزینه ای است که برای تعمیر یخچال در صورت بروز مشکل در یخچال باید بپردازید.

نکات پایانی برای انتقال ایمن یخچال سای بای ساید

پس از رسیدن به مقصد و اتصال سیستم آب، یخچال را تا 5 ساعت روشن نکنید. اگر یخچال شما ظرف 72 ساعت به دمای خنک کننده مطلوب نرسید، برای رفع مشکل از تکنسین یخچال کمک بگیرید.

در صورت نیاز به قرار دادن یخچال در حالت افقی در حین حمل و نقل، از روشن کردن یخچال تا 24 ساعت پس از نصب در محل جدید خودداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *