خرید سلفون و استرچ رپ

5/5 - (1 امتیاز)

خرید سلفون و استرچ رپ

استرچ  رپ یا سلفون اسباب کشی و بسته بندی یکی از پرکاربردترین تجهیزات بسته بندی در حمل و نقل کالا می باشد. این پلاستیک با قابلیت  کشسانی بالا می تواند مبلمانی مانند مبل و صندلی را به خوبی بپوشاند و چندین کارتن و اقلام را در کنار هم قرار دهد. وجود  استرچ رپ در بسته بندی تا حد زیادی ایمنی و سلامت اقلام را تضمین می کند.

در مورد استرچ رپ بسته بندی

اگر قصد دارید وسایل خود را جمع و جور کنید واسباب کشی کنید و همچنان در مورد خرید سلفون مردد هستید، بهتر است کمی در مورد این ابزار پرکاربرد بدانید.

ابتدا به یاد بیاوریم که سلفون اسباب کشی و بسته بندی مبلمان به عنوان استرچ رپ نیز شناخته می شود.
جنس آن پلی اتیلن است.
استرچ رپ خاصیت کششی بالایی دارد.
این استرچ رپ پلاستیکی با ماهیت خاص خود می تواند هر باری را بسته بندی کند!
از این محصول برای نگهداری، مراقبت و پوشش انواع محصولات استفاده می شود.
به همین دلیل شرکت های حمل و نقل از استرچ رپ به عنوان یکی از الزامات بسته بندی استفاده می کنند.

سلفون اسباب کشی

سلفون اسباب کشی

اسباب کشی فقط قرار دادن وسایل و اثاثیه در کامیون و نیسان نیست! با افزایش فاصله جابجایی اثاثیه، سلامت مبلمان بیش از پیش مورد تهدید قرار می گیرد. امروزه با افزایش قیمت بسیاری از محصولات، ارزش لوازم منزل افزایش یافته است و حفظ بار از آسیب های مختلف شرط جابجایی و حمل بار است.

فرقی نمی کند قصد ارسال جهیزیه، اسباب کشی یا حمل کالا را داشته باشید. در هر صورت امکان آسیب دیدن تجهیزات در حین حمل وجود دارد. در صورت انتخاب یک شرکت حمل و نقل مناسب، بهترین کارگران و ناوگان باربری برای شما عزیزان ارسال می شود. کارگران ماهر نحوه جابجایی و حمل و نقل تجهیزات و محموله را می دانند. کارگران واجد شرایط باید بارها را بدون آسیب فیزیکی و با در نظر گرفتن ماهیت دستگاه در باریکترین آسانسور، راه پله و سایر مسیرها حمل کنند.

به هر حال کامیون های استاندارد سیستم فنری مناسبی دارند و دورتا دور بارگیر موکت کاری شده است.

این شرط لازم اما نه کافی برای یک اسباب کشی ایمن هستند. بسته بندی اقلام باید طبق روش و با بهترین تجهیزات بسته بندی انجام شود. در غیر این صورت، مشخص نیست که چه عواقبی سلامت شما را به خطر می اندازد اگر خدمات بسته بندی را از شرکت باربری خونه بار دریافت می کنید، برای بسته بندی وسایل از بهترین تجهیزات و لوازم استفاده می شود.

کاربرد استرچ رپ

نگهداری چندین جعبه و بار در کنار هم

کنار هم قرار دادن اشیا

محافظت از تجهیزات در برابر گرد و غبار

پوشاندن وسایلی مانند مبل، صندلی و…

محافظت از دستگاه های موجود در مقاله در برابر اشعه UV

حفظ بابل رپ یا نایلون حباب دار پیچیده شده دور اثاثیه

باربری خونه بار با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی، بسته بندی و حمل بار، کاملاً آگاه است که چه نوع استرچ رپ برای اسباب کشی مناسب است. و اقلام بسته بندی این سلفون‌ها برای بسته‌بندی کامل طراحی شده‌اند و می‌توانند در کنار سایر تجهیزات بسته‌بندی، یک مکمل ضروری باشند.

مزایا استرچ رپ

با خرید سلفون  یو وی  از دستگاه ها در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کنید.
استرچ رپ تا حدی مبلمان را از رطوبت، گرد و غبار و کثیفی عایق می کند.
تا حد زیادی از وسایل و مبلمان در برابر خراش محافظت می کند.
این محصول دارای قیمت مناسب و بسیار مقرون به صرفه می باشد.
محموله در هنگام حمل و نقل در برابر آسیب های احتمالی محافظت می شود.
نوارهای استرچ رپ را می توان بازیافت کرد.

مزایا استرچ رپ

اهمیت خرید سلفون و بسته بندی

در صورتی که بسته بندی اقلام به کمک سلفون به صورت بهینه انجام شود، جدا از محافظت از اقلام در برابر برخی شرایط خارجی، از استرچ رپ نیز در مقیاس کوچکتر و بهینه استفاده می شود.

پس از خرید سلفون می توانید از روش های زیر برای پیچیدن وسایل منزل با این محصول استفاده کنید:

از استرچ رپ به عنوان پوشش استفاده کنید

برخی از وسایل و مبلمان به دلیل ماهیت و جنسیت قابل شکستن نیستند و نیازی به استفاده از پتو یا نایلون حبابدار به عنوان ضربه گیر ندارید. وسایل انعطاف پذیر مانند مبل، تشک و غیره.برای پیچیدن این وسایل کافی است هر چند بار که لازم است استرچ رپ را دور آنها بپیچید. این کار را تا جایی انجام دهید که هیچ نقطه ای از مبلمان لمس نشود و تمام قسمت های آن با سلفون پوشانده شود. البته بسته بندی مبلمان با استرچ رپ تکنیک خاص خود را دارد و بسته به نوع و اندازه مبلمان، نوع پیچیدن سلفون دور مبلمان متفاوت است. بهتر است ابتدا سلفون را در یک جهت دور دستگاه بپیچید و سپس با زاویه ای دیگر این کار را انجام دهید. قسمت هایی را که فکر می کنید باز می شوند با نوار چسب بچسبانید.

استفاده از استرچ رپ به عنوان فیکس کننده

بسیاری از صاحبان بار نگران ایمنی اقلام شکننده و حساس مانند یخچال، ماشین لباسشویی، پیانو و غیره هستند. ترجیحاً این موارد کاملاً با روکش حباب دار یا پتو پوشانده شوند. بنابراین، دستگاه تا حد زیادی مقاوم و عایق در برابر ضربه های متعدد است.

یکی از کاربردهای استرچ رپ استفاده از این دستگاه به عنوان روکش می باشد. در چنین مواقعی دستگاه هایی که با لوازم دیگری روکش شده اند دوباره سلفون می شوند تا کمبودی نداشته باشد. به این ترتیب خاصیت مقاومتی و ضد ضربه چند برابر حالت معمولی بوده و امکان بازکردن کاور زیرین وجود نخواهد داشت.

استفاده ازاسترچ رپ به عنوان نگهدارنده برای بسیاری از بارها

هنگامی که سلفون را خریداری کردید، یکی از کاربردهایی که می توانید در بسته بندی استفاده کنید، ردیف کردن وسایل و جعبه های مختلف در کنار یکدیگر است.

یکی از تهدیدات اقلام و جعبه های قرار داده شده در صندوق عقب افتادن و تکان دادن جعبه ها روی هم است. این حالت زمانی هم می تواند اتفاق بیفتد که شما وسایل خود را در محیطی مشابه بارگیری کامیون قرار داده باشید. حتی با بسته بندی حباب دار و سایر تجهیزات بسته بندی، احتمال آسیب ناشی از لرزش و افتادن اقلام روی هم وجود دارد.

سلفون یا استرچ رپ با خاصیت کشسانی ونگهدارنگی بالایی که دارد می تواند به دست شما برسد! با خرید سلفون جعبه ها و اقلامی که می خواهید در یک مجموعه باشند را بپوشانید. با این تکنیک آیتم های مختلف به خوبی در کنار هم قرار می گیرند و بهترین عملکرد خود را در بدترین حوادث نشان می دهند.

اهمیت خرید سلفون و بسته بندی

خرید سلفون اسباب کشی

استرچ رپ یا سلفون اسباب کشی فقط برای بسته بندی وسایل و آماده کردن آنها برای یک جابجایی طولانی نیست. بدون شک عزیزانی که مغازه یا کارگاه دارند، اجناس تولید می کنند یا می فروشند، برای در امان ماندن از شرایط محیطی خاص مجبور به خرید سلفون هستند.

سلفون‌ها قیمت مناسبی دارند و بسیار مقرون به صرفه هستند. پس فکر نکنید که خرید سلفون هزینه اضافی دارد. هر کالایی به ارزش آن بستگی دارد، متعاقباً به نگهداری بهتر و بیشتری نیاز دارد.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *