بسته بندی اثاثیه منزل ساری

Rate this post

بسته بندی اثاثیه منزل ساری

آیا تا به حال شده که بخواهید یک وسیله را جابجا کنید و در حین اسباب کشی آسیب دیده باشد؟ اگر قصد بسته بندی و اسباب کشی در ساری دارید و می خواهید خود را از نگرانی و استرس بسته بندی اثاثیه منزل و آسیب های ناشی از اسباب کشی رها کنید، پیشنهاد می کنیم این کار را به شرکت باربری و بسته بندی اثاثیه منزل باربری خونه بار بسپارید.

بسته بندی اثاثیه منزل ساری برای اسباب کشی

در واقع یکی از انواع بسته بندی که در رابطه با اثاثیه منزل انجام می شود، به منظور ایمن سازی وسایل در حین جابجایی است.

در این نوع بسته بندی اثاثیه منزل با توجه به اینکه اثاثیه داخل منزل از منزلی به منزل دیگر جابجا می شود، باید به مواردی توجه نمود که سلامت وسایل را در حین جابجایی حفظ کند.

متخصصان و نیروهای فنی شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل در ساری را در اسرع وقت و کاملا ایمن بسته بندی می کنند.حالا با خیال راحت و فارغ از دغدغه باربری و بسته بندی می توانید لوازم دلخواه خود را بخرید.

خوشبختانه شرکت بسته بندی اثاثیه منزل و اداری خونه بار در ساری در صورت نیاز با استفاده از بسته بندی کارتن های چند لایه، رول های پلاستیکی ضد ضربه و سلفون به کمک شما خواهند آمد.

کارشناسان و کارگران ماهر خونه بار پس از بررسی لوازم خانگی شما، مواد بسته بندی لازم را ارزیابی کرده و دست به کار می شوند.

نحوه بسته بندی وسایل منزل باربری خونه بار

در باربری خونه بار علاوه بر کارتن های پنج لایه،نایلون حباب دار یا ضد ضربه نیز برای بسته بندی اقلام حساس مانند تجهیزات صوتی و تصویری استفاده می شود.

در واقع، کارگری که اثاثیه منزل را بسته بندی می کند، ابتدا وسایل حساس به ضربه را با نایلون حباب دار می پیچد و سپس داخل کارتن می گذارد. به این ترتیب بسته بندی اثاثیه منزل برای جابجایی تا حد امکان ایمن می شود.

پاره شدن مبلمان و خراش روی وسایل چوبی از دیگر اتفاقات رایج هنگام جابجایی اثاثیه است. شرکت باربری و بسته بندی اثاثیه منزل خونه بار در ساری از سلفون های رولی و ضربه گیر برای پوشش کامل مبلمان و وسایل چوبی مانند بوفه، میز و … استفاده می کنند.

همچنین برای بسته بندی لباس ها نیز معمولاً در یک کیسه یا کارتن های رگال دار بسته بندی می شوند.

بسته بندی اثاثیه منزل ساری برای اسباب کشی

هزینه بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

مقدار و نوع اقلام شما مهمترین عاملی است که بر هزینه بسته بندی اثاثیه منزل تاثیر می گذارد. هر چه تعداد وسایل بیشتر باشد؛ بیشترکارتن، پلاستیک حباب دار و … استفاده می شود. در نتیجه هزینه این نیز افزایش می یابد.

بنابراین نوع، مقدار و ابعاد مواد بسته بندی مورد استفاده در تعیین قیمت موثر است.

تعداد کارگران شرکت اسباب کشی که توسط شرکت اعزام می شوند علاوه بر وسایل بسته بندی بر هزینه حمل و نقل و بسته بندی اثاثیه منزل تاثیرگذار است.

تعداد دستگاه های شما بیشتر باشد. این نیاز به نیروی انسانی بیشتری دارد. همچنین باید ساعات کار بیشتری به بسته بندی اختصاص داده شود.

علاوه بر این موارد عوامل دیگری نیز باعث افزایش هزینه های حمل و نقل و بسته بندی می شود که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

هزینه بسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشی

عوامل موثر بر افزایش قیمت باربری و بسته بندی لوازم منزل

هزینه حمل و نقل و بسته بندی لوازم سنگین و بزرگ مانند یخچال ساید بای ساید، پیانو و گاوصندوق به صورت جداگانه برآورد می شود.

با توجه به هزینه یخچال ساید بای ساید، بسته بندی و حمل و نقل این واحد با ایمنی کامل ضروری است.

اگر بدنه یا قطعات یخچال در حین جابجایی آسیب ببیند. برای تعمیر یا تعویض قطعات یخچال باید هزینه زیادی بپردازید.

پس بهتر است با پرداخت هزینه ای معقول از ایمنی بسته بندی و ارسال یخچال مطمئن شوید. عرض راهرو در جابجایی یخچال نیز موثر است. اگر عرض راهرو کم باشد؛ درب یخچال باید جدا شود و سپس حمل شود.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *