بسته بندی اثاثیه منزل پلدختر

Rate this post

بسته بندی اثاثیه منزل پلدختر

اگر به دنبال یک شرکت مناسب و قابل اعتماد برای ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در پلدختر هستید، شرکت باربری خونه بار در خدمت شما هستیم.

باربری خونه بار با در اختیار داشتن افراد مجرب و متخصصین و آشنا به اصول بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری می تواند گزینه مناسبی برای سپردن بسته بندی وسایل در حین جابجایی باشد. تمامی افراد فعال در شرکت ما آموزش های لازم را گذرانده و در خدمت شرکت قرار گرفته است. 

بسته بندی وسایل منزل در پلدختر با باربری خونه بار

شرکت های باربری و حمل و نقل نیز خدماتی مانند بسته بندی کالاهای خانگی را ارائه می دهند. اتوبار و باربری خونه بار بسته بندی اثاثیه منزل را به صورت حرفه ای و با در نظر گرفتن روش های اروپایی در پلدختر انجام می دهند.

سپردن کار اسباب کشی به شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل مزایای زیادی دارد که در اینجا به اختصار به آنها اشاره می شود.

استرس و اضطراب را کاهش دهید

کاهش آسیب به اثاثیه

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در هزینه

بسته بندی اصولی برای همه وسایل

آسباب کشی آسان

بسته بندی وسایل منزل در پلدختر با باربری خونه بار

بسته بندی وسایل اداری

تیم بسته بندی خونه بار با داشتن تجربه کافی در بسته بندی لوازم اداری برای بسته بندی کامل و منظم کلیه تجهیزات و سیستم های شرکت و مراکز اداری یکی از تخصص های ویژه ای است که نسبت به سایر شرکت ها دارد.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی چقدر زمان می برد

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل که توسط شرکت بسته بندی اثاثیه منزل ارائه می شود قطعا با کارهایی که خودتان انجام می دهید متفاوت است. کارگران بسته بندی اثاثیه منزل با تمامی مراحل کار آشنا هستند. بنابراین در مدت زمان کوتاهی، تمامی لوازم مورد نظر شما بسته بندی می شود. همچنین در مواردی که خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و حمل و نقل بین شهری را از شرکتی دریافت می کنید، سرعت کار افزایش می یابد. زیرا در ساعت مشخصی کارگر بسته بندی لوازم خانگی در محل حاضر می شود و پس از بسته بندی وسایل کاملا سالم منتقل شده و تمامی کارها از روی دوش شما برداشته می شود.

تجهیزات بسته بندی وسایل

وکیوم حباب دار

وکیوم حباب دار بیشتر در وسیله های شکننده استفاده می شود زیرا مقاومت بیشتری دارد و از ضربه زدن در حین اسباب کشی جلوگیری می کند.

سلفون
سلفون برای پوشش تمامی وسایل استفاده می شود و سلفون از جمع شدن گرد و غبار روی مبلمان، تلویزیون، میز تلویزیون، ظروف آشپزخانه و تابلوهای شما جلوگیری می کند.

کارتن با ضخامت بالا
باربری خونه بار از کارتن هایی با ضخامت بالا برای بسته بندی و دسته بندی وسایل شما استفاده می کند و وسایل شما را در این کارتن ها قرار می دهد تا آسیبی به وسایل وارد نشود.

چسب پهن
از چسب پهن برای بستن یخچال،در زیر تلویزیون،  در کمدها و… استفاده می شود تا درها هنگام جابجایی باز نشوند.

تجهیزات بسته بندی وسایل

نکات عمومی برای بسته بندی

توصیه هایی برای بسته بندی قبل از اسباب کشی وجود دارد که توصیه می کنم آنها را رعایت کنید:

1- ابتدا حتما از یک شرکت معتبر بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد.

2- ابتدا از وسایلی که کمتر استفاده می کنید شروع به بسته بندی و جمع آوری وسایل جابجا کنید. به عنوان جعبه ابزار یا تجهیزات ورزشی.

3- پس از بسته بندی روی کارتن ها، محتویات هر جعبه را با ماژیک یا برچسب یادداشت کنید. این به شما در هنگام چیدن مجدد وسایل کمک زیادی می کند.

4- هرگز اجسام سنگین را در کارتن های بزرگ قرار ندهید زیرا کارتن های بزرگ خیلی محکم نیستند. بهتر است وسایلی مانند پتو، بالش و … را  در کارتن های بزرگ و اقلامی مانند کتاب و ظروف شکستنی در کارتن های کوچک قرار دهید.

5- جاهای خالی کارتن ها را پر کنید. زیرا ممکن است کارتن ها در هنگام حمل و نقل له شوند.

6- هرگز کارتن های بزرگ را با کتاب پر نکنید. زیرا به دلیل وزن زیاد حمل آن دشوار است. در عوض، نیمی از آن را با کتاب و نیمی دیگر را با وسایل کوچک پر کنید.

7- اجسام سنگین را کف کارتن قرار دهید سپس اجسام سبکتر را روی آنها قرار دهید.

8- اقلام شیشه ای یا سرامیکی را با نایلون حباب دار(بابل رپ) یا کاغذ بسته بندی کنید.

9- ظروف مسطح مانند بشقاب، فایل یا قاب عکس را در جعبه های بسته بندی بخوابانید.و به صورت عمودی قرار ندهید.

10- نکته مهم دیگری که باید رعایت شود، چسباندن صحیح کارتن ها است. اطمینان حاصل کنید که قسمت پایین و روی کارتن ها خوب و به درستی چسبانده شده است. بهتر است کارتن را به شکل چهارخانه بچسبانید.

11- پس از اتمام بسته بندی، فراموش نکنید که جعبه های حاوی مواد شکستنی را علامت بزنید و کلمه شکستنی را روی آنها بنویسید.

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *