برای بسته بندی اثاثیه منزل ستارخان و خرید انواع کارتن می توانید با خونه بار تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

5/5 - (23 امتیاز)

ایمنی بسته بندی اثاثیه منزل ستارخان را بهتر است به یک شرکت متعهد، معتبر با سابقه درخشان مانند،  باربری خونه بار بسپارید تا  این فرآیند را کارآمدتر و ایمن تر و مقرون به صرفه تر از دیگر شرکت ها برای شما انجام دهد. قرار است در این پست ضمن معرفی خدمات خونه بار شما را با آخرین نوآوری ‌ها در بسته ‌بندی مبلمان آشنا کنیم که می ‌تواند از وسایل شما در طول فرآیند اسباب کشی محافظت کند.

برای بسته بندی اثاثیه منزل ستارخان و خرید انواع کارتن می توانید با خونه بار تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

آخرین نوآوری ‌ها در بسته ‌بندی اثاثیه

۱. پوشش های محافظ:

برای محافظت از مبلمان خود در برابر خط و خش، گرد و غبار و رطوبت در حین حمل و نقل، روکش های محافظ به راه حل های محبوب تبدیل شده اند. این روکش ها معمولاً از مواد بادوام مانند پلی اتیلن یا پارچه های سنگین ساخته می شوند و به صورت سفارشی و متناسب با اشکال و اندازه های مختلف مبلمان طراحی می شوند. آنها یک لایه حفاظتی اضافی ایجاد می کنند و مبلمان شما را از آسیب های خارجی در امان نگه می دارند. شما می توانید در بسته بندی اثاثیه منزل ستارخان از این مواد استفاده کنید. برای تهیه این مواد فقط کافیست با خونه بار تماس بگیرید.

۰۹۰۱۱۴۴۷۸۷۸                            ۰۹۱۶۹۱۶۸۹۵۵

۲. پوشش حبابدار و مواد بالشتک:

روکش حباب دار مدت هاست که یک انتخاب محبوب برای محافظت از وسایل شکننده و سطوح ظریف بوده است. به لطف پیشرفت ‌های فناوری بست ه‌بندی، روکش حبابدار بادوام‌ تر و همه‌ کاره‌تر شده است و اندازه‌ های حباب‌های مختلف متناسب با اجسام مختلف در دسترس است. علاوه بر این، مواد مختلف بالشتک مانند فوم، بالش های هوا جذب ضربه و پوشش عالی را برای وسایل مبلمان فراهم می کنند.

در بسته بندی اثاثیه منزل ستارخان قطعاً به این مواد نیاز خواهید داشت که می توانید از خونه بار با قیمت مقرون به صرفه ای تهیه کنید.

۳. کارتن های قابل تنظیم:

کارتن های استاندارد ممکن است همیشه برای مبلمان با شکل نامنظم یا شکننده مناسب نباشند. با انطباق با این نیاز، کارتن های قابل تنظیم اکنون در دسترس هستند. این کارتن ها را می ‌توان متناسب با ابعاد مبلمان خاص طراحی کرد و از تناسب کامل اطمینان حاصل کرد و هرگونه حرکت غیر ضروری را در حین حمل و نقل به حداقل رساند. علاوه بر این، آنها اغلب با لبه ها و دسته های تقویت شده برای جابجایی راحت تر عرضه می شوند.

برای بسته بندی اثاثیه منزل ستارخان و خرید انواع کارتن می توانید با خونه بار تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

۴. محافظ گوشه و لبه:

گوشه ها و لبه های مبلمان در حین اسباب کشی در معرض آسیب هستند. محافظ ‌های گوشه و لبه، محافظت قوی را ارائه می ‌دهند و از ضربه ‌ها و خراش ‌های تصادفی جلوگیری می ‌کنند. این لوازم جانبی محافظ معمولاً از مواد بادوام مانند فوم یا پلاستیک ساخته شده‌ اند و به راحتی می ‌توان آنها را قبل از بسته ‌بندی مبلمان وصل کرد.

۵. تسمه ها و سیستم های مهار:

اثاثیه بزرگ مانند مبل، قفسه کتاب یا کابینت به امنیت بیشتری در حین حمل و نقل نیاز دارند. تسمه ها و سیستم های مهار به عنوان ابزاری موثر برای ثابت نگه داشتن وسایل مبلمان در جای خود ظاهر شده اند. این سیستم ها از تسمه ها، سگک ها و بست های قابل تنظیم برای محکم کردن مبلمان استفاده می کنند تا از جابجایی یا واژگونی در حین حمل و نقل جلوگیری شود.

ما برای بسته بندی اثاثیه منزل ستارخان علاوه بر کارتن، پوشش حبابدار از تسمه ها و سیستم های مهار نیز استفاده می کنیم.

۶. مکانیسم های جداسازی قطعات:

مکانیسم‌ های نوآورانه جداسازی قطعات، جداسازی مبلمان را برای بسته ‌بندی و حمل و نقل کارآمد آسان ‌تر کرده است. وسایل مبلمان با پایه‌ های قابل جابجایی، قفسه ‌های جدا شدنی یا اجزای مدولار امکان بسته ‌بندی فشرده را فراهم می ‌کنند، در نتیجه خطر آسیب را کاهش می‌ دهند و کار را راحت ‌تر می ‌کنند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *