حمل پیانو تهران

5/5 - (25 امتیاز)

حمل پیانو تهران اغلب برای کسانی که پیانو دارند و یا کسانی که با آن سروکار دارند کاری دشوار به نظر می رسد.

چرا که این ساز حساس احتیاج به مراقبت ویژه در حین حمل کردن دارد و همچنین دارای وزن بالایی است. قبل از این که بخواهید این امر مهم را خودتان انجام دهید، به این فکر کنید که تعدادی شرکت باربری اثاثیه با تیم های حرفه ای هستند که می توانند حمل پیانو به شهرهایی مثل تهران را به بهترین و امن ترین نحو برای شما انجام دهند.

اگر در پروسه جابجایی پیانو به تهران یا شهر های دیگر باید حمل در آن در مکان هایی مثل آسانسور، پله ها، هواپیما و یا وسیله نقلیه زمینی  صورت گیرد، پس به شما پیشنهاد می کنیم حتما از مجموعه باربری خونه بار کمک بگیرید. ما به شما بهترین سرویس حمل پیانو به تهران را ارائه می دهیم.

ما می دانیم که پیانوها نه تنها گران قیمت و ظریف هستند، بلکه اغلب می توانند خاطرات احساسی را به همراه داشته باشند. به همین دلیل است که هدف اصلی ما در کل فرایند حفاظت از آنها است. از حمل پیانو دیواری گرفته تا حمل پیانو رویال به تهران و انواع  مختلف دیگر  پیانوها، ما همه آنها را جابجا می کنیم.

پس به هیچ وجه نگران جابجایی پیانوی به تهران نباشید. تیم باربر ما که کاملا آموزش دیده و حرفه ای هستند آمادگی رسیدگی به هر شرایطی را دارند و بهترین حمل پیانو تهران را برای شما رقم می زنند.

بهترین حمل پیانو تهران

شیوه جابجایی پیانو توسط تیم خونه بار

تیم باربری خونه بار به طور خاص برای پوشاندن و کشیدن تمام مدل های پیانو آموزش دیده اند و حین جابجایی پیانو به تهران آنها را به طور ایمن روی تخته پیانو یا قرقره متحرک 4 چرخ برای حمل و نقل قرار می دهند.

در این جابجایی، پدال ها، پایه های موسیقی یا هر چیز دیگری که در قسمت بیرونی پیانو قرار دارد برداشته و اطمینان حاصل می شود که هر کدام هنگام بارگیری روی کامیون های ما از محافظت مناسب برخوردار شوند.

شیوه بسته بندی پیانو برای حمل به تهران

تیم باربری مجرب خونه بار، هنگام بسته بندی پیانو، آن را با ملحفه و پارچه مخصوص، می پیچد. همچنین ما مطمئن می شویم که گوشه ها محافظت شده اند و پتو را با نوار بسته بندی محکم می کنیم.

نوار را از تماس با سطح پیانو دور نگه خواهیم داشت. در آخر اطمینان حاصل می کنید که پتو یا بالشتک به اندازه کافی ضخیم است که پیانو را از هرگونه ضربه ای که ممکن است ایجاد شود، محافظت کند.

درصورتکه خودتان قصد بسته بندی پیانو مد نظر را دارید، از همین دستورالعمل برای بسته بندی آن استفاده کنید و نگران آسیب رسیدن به آن در حین حمل و نقل نباشید. چرا که بسته بندی صحیح آن برای حمل پیانو تهران یا شهر های دیگر از فاکتور های اصلی سالم ماندن آن در طول مسیر می باشد.

حمل پیانو تهران 2022

چگونگی حمل پیانو توسط تیم خونه بار

شیوه ای که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت، همان شیوه ای است که تیم مجموعه خونه بار از آن برای جابجایی پیانو به تهران استفاده می کنند. در صورتیکه می خواهید از این شیوه اطلاع کسب کنید و یا خودتان میخواهید جابجایی را انجام دهید با ما همراه باشید.

هنگام بلند کردن پیانو، چه برای گذاشتن آن برروی تخته چرخ دار و چه برای قرار دادن آن در کامیون، باید به یاد داشت که نباید آن را از پایه ها بلند کرد. پایه های پیانو بسیار آسیب پذیر هستند. همچنین باید پیانو را در حالت عمودی نگه داشت. قرار دادن پیانو بصورت افقی برای مکانیک داخلی آن خوب نیست.

این دقیقا بهترین شیوه حمل پیانو می باشد که تیم خونه بار در حمل پیانو تهران یا شهرهای دیگر از آن استفاده می کند:

  • دو نفر را در هر سر پیانو قرار می گیرند و بندهای متحرک را در زیر پیانو قرار می دهند، که در هر سر آن یک بند وجود دارد.
  • در حالی که یک نفر انتهای هر بند را نگه داشته است (اکنون باید چهار نفر کمک کنند ، هر کدام چهار گوشه را پشتیبانی می کنند)، پیانو را بلند کرده و بر روی تخته چرخ دار قرار میدهند.
  • حالا آن را محکم کرده و اطمینان حاصل می شود که تمام پایه های پیانو بر روی تخته قرار دارند.
  • اگر پیانو دارای کاستور است، باید چرخ ها در جای خود قفل شوند. (در صورت امکان) یا اطمینان حاصل شود که پیانو به خوبی محکم شده است.

قرارگیری صحیح پیانو در کامیون

برای حمل پیانو به تهران، پیانو باید در پشت کامیون در حال حرکت در کنار دیوار عقب قرار گیرد – دیواری که کابین داخلی کامیون را از فضای بار جدا می کند.

اگر دارید پیانو را همراه با وسایل دیگر جابجا می کنید، پیانو یکی از اولین قطعاتی است که باید بسته بندی شود و یکی از آخرین قطعاتی است که در مکان جدید باز و نصب می شود.

بسیاری از نوازندگان پیانو پیشنهاد می کنند از تخته های چوبی برای اطمینان از سطح کفپوش پیانو استفاده شود. زیرا اکثر فضاهای کامیون ها یکنواخت نیستند. این به کاهش فشار بر روی کاستورها و پایه های پیانو کمک می کند که در حین حرکت به ثبات برسند. اگر از تخته استفاده می شود، باید آنها را در امتداد دیوار پشتی کامیون قرار داد.

هنگام قرار دادن پیانو در کامیون، از روی تخته متحرک برداشته می شود و با استفاده از بندهای متحرک، به دیوار کامیون نزدیک می شود و در مکانی ثابت قرار می گیرد. حتما باید بررسی کرد و مطمئن شد که پیانو در حین حرکت کامیون نمی تواند دور خودش بچرخد یا لق بزند.

هزینه حمل پیانو تهران

در صورتیکه قصد حمل پیانو تهران را دارید و درمورد انتخاب مجموعه باربری مناسب مردد هستید، می توانید با کارشناسان و مشاوران ما در خونه بار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. همچنین می توانید برای اطلاع از هزینه باربری پیانو به تهران با ما در تماس باشید. اصلا نگران نباشید. ما به شما بهترین و مطمئن ترین خدمات را ارائه می دهیم.

آیا این باربری بهترین شیوه حمل پیانو را در تهران انجام می دهد؟

بله، این باربری با داشتن کادری مجرب انواع پیانو های شما را پک و بسته بندی کرده و با ابزار روز دنیا پیانو شما را جابجا می کند.

آیا این باربری هنگام حمل، بیمه برای پیانو صادر می کند؟

بله، هر نوع آلات موسیقی که این شرکت حمل می کند، برای آن بیمه صادر می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *