بسته بندی اثاثیه منزل جماران تهران

5/5 - (5 امتیاز)

بسته بندی اثاثیه منزل جماران تهران

بسته بندی اثاثیه منزل جماران تهران کلیه امور مربوط به اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه منزل با تعرفه رسمی و رعایت اصول ایمنی توسط شرکت باربری خونه بار متشکل از تیم ماهر، کارگران آموزش دیده و با استفاده از تجهیزات تخصصی جمع آوری، حمل و جابجایی بار شما انجام می شود. برای هماهنگی و استعلام هزینه بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل در جماران تهران می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

09011447878                                                                                        09169168955

همچنین مسئولیت کلیه اثاثیه، بارها و تجهیزات در تمامی امور و از لحظه ثبت قرارداد برعهده شرکت بوده و این باربری با مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل کشور و چندین سال سابقه کار، این خدمات را در اختیار شما قرار می دهد. بهترین خدمات همچنین برای سفارش کارتن های بسته بندی می توانید با ما تماس بگیرید.

تجربه و دانش کافی در مورد روش های اسباب کشی و اینکه چه نوع جعبه یا کارتن برای حمل هر یک از وسایل و ابزار در حین جابجایی مناسب است در نتیجه فعالیت چندین ساله به دست می آید.سرعت بخشیدن به فرآیند حمل و نقل و از حوادث جلوگیری کند. اسباب کشی موفقیت آمیز به همکاری، دقت، سرعت عمل و تسلط بر تمامی امور در این زمینه بستگی دارد. دقت کنید درست قبل از زمان جابجایی در مورد نحوه انجام آن تحقیق و بررسی کنید، در روز موعود به راحتی و در کمترین زمان به مقصد خواهید رسید.

تعرفه بسته بندی اثاثیه منزل جماران تهران به چه عواملی بستگی دارد

از آنجایی که قیمت عامل مهمی برای مشتریان است، لازم است در مورد تعرفه بسته بندی اثاثیه توضیح داده شود. اما به طور کلی باید گفت که باربری هایی که زیر نظر اتحادیه کار می کنند بهترین گزینه برای شما هستند زیرا نمی توانند بیش از نرخ تعیی نحق الزحمه دریافت کنند. متأسفانه یکی از مشکلات بسیاری از افراد هنگام اسباب کشی، بررسی و جمع آوری بار است. این مشکل ناشی از انتخاب اشتباه و عدم توجه به مجوز باربری است. شما باید با ما یا شرکت هایی که از اتحادیه حمل و نقل زمینی مجوز دارند همکاری کنید. اول اینکه ما هزینه اضافی دریافت نمی کنیم.

در نهایت باید تاکید کنیم که اگرچه قیمت مهم است، اما مهمترین نکته در اسباب کشی ایمن نگه داشتن بار است. و کوچکترین ضربه به وسایل حساس مانند یخچال می تواند عواقب ناخوشایندی را به دنبال داشته باشد، به خصوص زمانی که کار را به یک باربری بدون مجوز سپرده اید و نمی توانید در مورد اشتباهات فردی کارگران در جایی اعتراض کنید. بنابراین، ابتدا یک باربری دارای مجوز را انتخاب کنید.

تعداد کارگر

ویژگی های یک باربری مناسب

برخی از افراد می خواهند فرآیند بسته بندی اثاثیه منزل را سریعتر انجام دهند، بنابراین به کارگران بیشتری نیاز دارند. طبیعتاً هر چه تعداد کارگران بیشتر باشد، تعرفه بالاتر می رود. اما یک مزیت وجود دارد و آن این است که فرآیند جابجایی با سرعت بسیار بالاتری انجام می شود. به عنوان مثال اگر جابجایی و اثاث کشی با 3 کارگر در 5 ساعت قابل انجام باشد، با افزایش این تعداد به 5، می توان کار را حداکثر در 4 ساعت به پایان رساند.

البته به عنوان یک قاعده کلی می توان گفت که افزایش تعداد کارگران در اسباب کشی ایده بدی نیست، زیرا اگر این تعداد بیشتر باشد، زمان بسته بندی اثاثیه، حمل بار و تحویل مقصد کاهش یافته.

حجم و تعداد اثاثیه

هرچقدر اسباب و لوازم بیشتر باشد، بر تعرفه نهایی تأثیر می گذارد. معمولاً لوازم یک خانه معمولی شامل ماشین لباسشویی، مبلمان، میز ناهارخوری، ماشین ظرفشویی، تلویزیون، تعدادی کمد، سرویس خواب و سایر ظروف و وسایلی است که نیاز به یک ماشین دارد. در این شرایط تقریباً هزینه ها قطعی است، اما در صورت زیاد بودن تجهیزات، قیمت متناسب با حجم اسباب کشی افزایش می یابد که کاملا طبیعی است. زیرا یا زمان اسباب کشی افزایش می یابد یا برای جابجایی اثاثیه به کارگران بیشتری نیاز است. زیرا در این شرایط بسته بندی اثاثیه با لوازم بیشتری خواهد بود و این یعنی جعبه و کارتن بیشتر، سلفون بیشتر و زمان بیشتر.

حرفه ای ترین خدمات بسته بندی اثاثیه منزل جماران تهران

طبیعتا سلامت اثاثیه منزل یا محل کار در حمل و نقل کالا و اسباب کشی بسیار مهم است و ایمنی آنها باید توسط کارگر حرفه ای با استفاده از تجهیزات مخصوص بسته بندی اثاثیه حفظ شود. اسباب کشی معمولاً یکی از کارهای سخت، وقت گیر و خسته کننده به حساب می آید. یکی از سخت ترین قسمت های آن همین مرحله است که باید کاملا اصولی و همراه با ضد ضربه کردن اثاث باشد. شما باید به دنبال حرفه ای ترین خدمات باشید، نه ارزان ترین! فریب قیمت پایین را نخورید! اموال شما بسیار ارزشمند است و نباید آن را به باربری های فیک بدهید.

وسایل هر خانه از نظر اندازه و وضعیت متفاوت است و به همین دلیل نوع جمع آوری لباسشویی، لوستر، شکستنی، پیانو و آلات موسیقی، یخچال، کامپیوتر، مبلمان، میز ناهارخوری، لباس و تجهیزات سنگین بسیار متفاوت است. بسته بندی اثاثیه یکی از مهم ترین اقدامات قبل از حمل است و اگرچه ممکن است هزینه هایی را به همراه داشته باشد اما در حین جابجایی خسارت و ضرر را به صفر کاهش می دهد.

بسته بندی ظروف شیشه ای و چینی جماران تهران

بسته بندی ظروف شیشه ای و چینی جماران تهران

بسیاری از وسایل خانه با ظروف شیشه ای و چینی مرتبط هستند. حمل و نقل و بسته بندی اثاثیه شکننده باید با ظرافت خاصی انجام شود تا از آسیب در حین کار جلوگیری شود.

در مرحله اول بسته بندی ظروف شیشه ای را جمع آوری کرده وهمه را نایلون حباب دار یا کاغذ می پوشانید و در جعبه های مقوایی محکم قرار دهید

سپس برای درزگیری و سفت شدن کار حتماً درز کارتن را با چسب ببندید. برای پرکردن ته جعبه و جلوگیری از ضربه های احتمالی زیر، از کاغذهای باطله و روزنامه یا کاغذهای ضایعاتی استفاده کنید به طوری که تقریباً 10 سانتی متر از سطح زیرین فاصله داشته باشد.

حالا می توانید شروع به پر کردن جعبه کنید. ظروف بزرگتر را ابتدا در پایین و ظروف شکستنی کوچکتر را در بالا قرار دهید. فضاهای خالی بین ظروف شیشه ای را با کاغذ پر کنید و برای محافظت بیشتر کاغذهای مچاله شده را بین ظروف و دیواره جعبه قرار دهید.

در چهار طرف جعبه که معمولا قرار دادن ظروف شیشه ای به سختی انجام می شود، بهترین گزینه قرار دادن لیوان یا قندان است.

سعی کنید ظروف شکستنی و شیشه ای را که با نایلون حباب دار یا کاغذ می پوشانید با دور پیچیدن چسب محکم کنید.

نکته مهم در این نوع بسته بندی مبلمان، علامت گذاری روی بسته بندی با خودکار یا نشانگر است. به طوری که هم کارگر در حین جابجایی از محتویات جعبه آگاهی کامل داشته باشد و هم خودتان بدانید که چگونه بسته را باز کنید و در هنگام تحویل گرفتن ظروف چینی را بردارید.

سعی کنید وزن هر جعبه بیشتر از 10 کیلوگرم نباشد، البته این عدد تا 15 کیلوگرم که یک فرد عادی می تواند آن را جابجا کند مشکلی ندارد. وزن جعبه احتمال سقوط یا آسیب را افزایش می دهد.

بسته بندی اثاثیه سنگین و بزرگ

بسته بندی اثاثیه سنگین یکی از سخت ترین و حساس ترین مراحل جابجایی است. زیرا در صورت تشکیل بسته اشتباه، فرآیند حمل و نقل  نفسگیر می شود و ممکن است خسارت شدیدی به کالا، کارگران و شرکت حمل و نقل وارد می شود. دقت در استفاده لوازم با کیفیت جهت ضد ضربه نمودن اثاثیه، حمل و نقل کالا توسط کارگران شرکت های حمل و نقل را تسهیل می کند. بنابراین برای داشتن حمل و نقل ایمن و بدون کمترین آسیب، خدمات بسته بندی خود را به شرکت های باربری بسپارید.

نکات مهم و کاربردی برای حمل بارهای سنگین:

اجسام سنگین را که می توان قسمت های آنها را جدا کرد جدا کنید و آنها را جداگانه بسته بندی کنید

استفاده از کارتن های چند لایه و مستحکم برای حمل بارهای سنگین

استفاده از نایلون های حباب دار

استفاده از مواد مختلف از جمله ضربه گیرهای مختلف، چسب های مخصوص، کارتن های محکم

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *