نحوه تشخیص یک باربری مطمئن

5/5 - (2 امتیاز)

نحوه تشخیص یک باربری مطمئن

نحوه تشخیص یک باربری مطمئن. باربری شرکتی است که خانه ها، ادارات و مغازه ها را جابجا می کند. شرکت های باربری نیز پس از جابجایی کار بسته بندی لوازم، حمل و چیدمان لوازم را انجام می دهند. شرکت های معتبر از مدرن ترین روش های اسباب کشی و کلیه خدمات استفاده می کنند. در این مقاله سعی شده است مشتریان با نحوه شناسایی یک باربری مطمئن آشنا شوند.

وظایف شرکت باربری

وظایف شرکت باربری

شرکت های باربری بهترین گزینه برای جابجایی راحت و ایمن هستند. تعهدات این شرکت ها عبارتند از:

قبل از امضای قرارداد، مدیریت شرکت حمل و نقل باید بیمه نامه بار را تهیه کند.

مشاوره کامل مشتری قبل ازعقد قرارداد در زمینه بسته بندی، وسایل نقلیه و مسیرهای حمل و نقل، هزینه حمل و چیدمان بار پس از جابجایی.

رسیدگی به شکایات و نظرات مشتریان

راه های تشخیص باربری مطمئن

برای انتقال ایمن و راحت، انتخاب یک باربری مطمئن بسیار مهم است. قبل از عقد قرارداد با یک شرکت حمل و نقل معتبر به نکات زیر توجه کنید.

اعتبار یک شرکت باربری

اعتبار یک شرکت حمل و نقل بسیار مهم است. یک شرکت قابل اعتماد که دارای تجربه کاری زیادی است و از کادری مجرب و متعهد استفاده می کند. محل باربری، مدیریت باربری، کارگران، ماشین های باربری و رانندگان باید دارای تجربه و تعهد به کار باشند. با یک نظرسنجی از مشتریان گذشته و مشاهده اسناد شرکت، می توانید به اعتبار باربری پی ببرید.

مدیریت یک شرکت باربری

مدیریت یک شرکت باربری از اهمیت زیادی برخوردار است. مدیر شرکت باربری باید حداقل 25 سال سن داشته باشد و تنها شغل او مدیریت بار باشد. مدیر متعهد شرکت باربری باید تبعه کشور باشد و سابقه کیفری نداشته باشد.

خودروهای شرکت باربری

خودروهای شرکت باربری باید استاندارد و مناسب برای حمل اثاثیه باشند. خودروهای اسباب کشی باید مدارک لازم برای خودرو مانند بیمه، کارت معاینه فنی و کارت شرکت حمل و نقل را داشته باشند. توجه داشته باشید که نام شرکت حمل و نقل در قسمت بغل اتاقک عقب ماشین  درج شده است. کامیون باید سال تولیدشان کمتر از 10 سال باشد. ظرفیت بار کامیون باید 8 تن یا بیشتر باشد.

داشتن راننده مجرب

داشتن راننده مجرب

یکی دیگر از ویژگی های یک شرکت باربری مطمئن، وجود راننده مجرب است. یک راننده شرکت حمل و نقل باید حرفه ای و متعهد به کار خود باشد. با قوانین راهنمایی رانندگی شهری و برون شهری آشنا باشد. راننده شرکت حمل و نقل مطمئن باید صبور باشد و بتواند ماشین را در جاده های لغزنده و حساس رانندگی کند. راننده باید کامیون را برای هر شرایط آب و هوایی آماده کند. راننده باید در بستن باربند و تسمه های بار ماهر باشد تا در صورت لزوم بار را دوباره ببندد. راننده باید از نظر فیزیکی آماده کمک به سایر کارگران باشد. راننده باید مسیرهای خروج و مقصد را به خوبی بشناسد. امن ترین و کوتاه ترین مسیر را برای حمل بار انتخاب کند. رانندگان کامیون باید گواهینامه مناسب با بار و ماشین را داشته باشند. گواهی نامه های مربوط به بار وسیله نقلیه برای رانندگان شرکت های باربری معتبر عبارتند از:

رانندگان دارای گواهینامه رانندگی پایه1 مجاز به رانندگی وسایل نقلیه با ظرفیت بار بیش از 6 تن هستند.
رانندگان دارای گواهینامه رانندگی پایه 2 مجاز به رانندگی با وسایل نقلیه با ظرفیت بار 6 تن هستند.
رانندگانی که دارای گواهینامه رانندگی پایه 3 هستند مجاز به رانندگی با خودروهایی با حداکثر 9 سرنشین هستند که دارندگان این گواهینامه در صورتی که بخواهند با وانت بار را حمل کنند می توانند 5.3 تن بار حمل کنند.

داشتن قرارداد با بیمه

داشتن قرارداد بیمه باربری یکی از مهمترین ویژگی های یک شرکت حمل و نقل معتبر می باشد. بیمه های شرکت های حمل و نقل معتبر عبارتند از:

بیمه باربری داخلی: محموله هایی را که در داخل کشور حمل می شود پوشش می دهد.
بیمه باربری صادرات و واردات: این بیمه محموله هایی را که به داخل و خارج از کشور وارد و خارج می شود را پوشش می دهد.
بیمه باربری ترانزیت: این بیمه محموله هایی را پوشش می دهد که از یک کشور خارجی به کشور خارجی دیگر حمل می شود و فقط از داخل کشور عبور می کند.
شرکت باربری خونه بار یکی از بهترین شرکت های باربری اهواز با امکانات روز دنیا می باشد. این شرکت آماده ارائه خدمات به شهروندان عزیز اهوازی می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *