بسته بندی اثاثیه منزل همدان

Rate this post

بسته بندی اثاثیه منزل همدان

بسته بندی آسان، حمل آسان! همین حالا برای آسان ترین اسباب کشی زندگی خود اقدام کنید. باربری خونه بار یکی از قدیمی ترین شرکت های حمل و نقل امکاناتی را در اختیار شما قرار داده است تا اثاثیه منزل شما را با بهترین لوازم و تجهیزات بسته بندی کرده و با سلامت و ایمنی کامل به راحتی به محل مورد نظر حمل کنید.

ما به شما قول می دهیم، اسباب کشی هرگز به این آسانی نبوده است! کافی است تمام کارها را به باربری خونه بار بسپارید و شاهد یک اسباب کشی آسان و سریع با دقت و ایمنی کامل باشید. خونه بار از ابتدا کار را انجام می دهد و تمامی لوازم و اثاثیه شما را جمع آوری، بسته بندی، بارگیری و حمل می کند. تمام تمرکز ما ارائه اسباب کشی خوب و کاهش خستگی شما در حین اسباب کشی است. بنابراین توصیه می کنیم تمامی کارها را به ما بسپارید و بر بسته بندی اثاثیه منزل و حمل و نقل و چیدمان مجدد آن نظارت داشته باشید.

باربری خونه بار بهترین انتخاب برای بسته بندی اثاثیه منزل در اسباب کشی می باشد. شما ساکنین محترم همدان با سپردن کار بسته بندی به راحتی می توانید صفرتاصد اثاث کشی خود را به باربری خونه بار بسپارید.

تیم آموزش دیده ما با تخصص و تجربه کافی در این زمینه این اطمینان را به شما داده است که بدون نگرانی و در سریع ترین زمان ممکن با بهترین امکانات و تجهیزات اسباب کشی کنید.باربری خونه بار کالاهای شما را با ضمانت بسته بندی و به مقصد مورد نظر ارسال می کنند. با ما تماس بگیرید و به جمع مشتریان راضی خونه بار بپیوندید.

خدمات بسته بندی اثاثیه منزل همدان

ویژگی های یک باربری مناسب

دقت بالا در کار
نگران نباش! بسته بندی اثاثیه شما با نهایت دقت و تمرکز انجام می شود تا چیزی آسیب نبیند. دقت و تمرکز بالا بارزترین ویژگی کارکنان ماست!

دقت بالا در کار یکی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که در باربری ها انجام می شود.

مقرون به صرفه بودن
همسفر بار تمام تلاش خود را برای کاهش هزینه های اسباب کشی  انجام خواهد داد. در باربری خونه بار بهترین خدمات را با بهترین قیمت پیدا خواهید کرد.

سرعت عمل در کار
تیم بسته بندی و باربری خونه بار در اسرع وقت اقدام خواهد کرد. بسته بندی، بارگیری و حمل و نقل بدون اتلاف وقت.

سرعت عمل در کار یکی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که در باربری انجام می شود.

کارتن بسته بندی
کارتن های بسته بندی در تمامی سایزها و انواع مختلف برای بسته بندی با بالاترین کیفیت ارسال می شود.

بسته بندی کارتن یکی از خدمات بسته بندی اثاثیه است که در باربری ها انجام می شود.

 

نحوه بسته بندی اثاثیه

نحوه بسته بندی اثاثیه

نحوه بسته بندی اثاثیه به دو عامل اصلی «نوع تجهیزات» و «فاصله جابه جایی» بستگی دارد. بهتر است اقلام خود را از نظر مواد غذایی، شوینده ها، اقلام شکستنی، قابل اشتعال، اقلام کاغذی، اقلام با ارزش، وسایل برقی و … جدا کنید. و به یاد داشته باشید که برای جابجایی مسافت های طولانی از بسته بندی محکم و ایمن استفاده کنید.
در نحوه بسته بندی اثاثیه ممکن است علاوه بر جداسازی، نوع بسته بندی اثاثیه های مختلف نیز متفاوت باشد. اقلام مورد استفاده در بسته بندی اثاث و همچنین نوع بسته بندی به نوع اثاث و لوازم شما بستگی دارد. برخی از اثاث باید در کارتن های بسته بندی شوند، برخی باید در کیسه ها بسته بندی شوند و حتی برخی نیز باید در گونی بسته بندی شوند. برخی از لوازم باید در جعبه بسته بندی شوند، برخی باید در روزنامه باطله پیچیده شوند و برخی دیگر که جز لوازم ضروری باید در کیفی در دسترس قرار دارد..

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه منزل

*استفاده از کارتن های باربر 3 لایه و 5 لایه برای بسته بندی اثاثیه حساس و شکننده

*وکیوم کوچک و بزرگ شامل شامل نایلون حباب دار (فوم ضربه گیر) –  استرچ رپ  (سلفون)

*نایلون حباب دار

*چسب پهن ۵ سانتی و باکیفیت

*ساک رختخواب

*منگنه، روزنامه  باطله  و ماژیک

جهت اسباب کشی به صفحه اصلی باربری خونه بار مراجعه فرمایید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *