فروش کارتن اسباب کشی آبادان

5/5 - (1 امتیاز)

فروش کارتن اسباب کشی آبادان به قیمت واقعی و با ابعاد و اندازه های متنوع. کارتن های مقوایی به دلیل سازگاری با محیط زیست، مقرون به صرفه بودن و تطبیق پذیری سریع به طور فزاینده ای محبوب شده اند. اگر به دنبال خرید کارتن اسباب کشی در آبادان هستید، باربری خونه بار آماده عرضه این محصول به قیمت واقعی و حتی با تخفیفات ویژه است.

البته بهتر است قبل از خرید  چند فاکتور مهم را در نظر بگیرید. در این مقاله به بررسی ویژگی های کارتن اسباب کشی خوب، قیمت خرید و ابعاد و استحکام مقوای کارتن اسباب کشی می پردازیم.

ویژگی های یک کارتن اسباب کشی خوب

یک کارتن اسباب کشی خوب باید از مقوای محکم و باکیفیت ساخته شود که بتواند وزن و فشار استفاده روزمره را تحمل کند. به دنبال جعبه هایی باشید که حداقل ۳ لایه یا بیشتر هستند، به این معنی که سه لایه مقوا برای استحکام بیشتر به هم چسبانده اند. علاوه بر این، کارتن باید از مواد بازیافتی ساخته شده و در پایان عمر خود ۱۰۰% قابل بازیافت باشد. کارتن اسباب کشی همچنین باید به راحتی جمع شود و باید با تمام سخت افزارهای لازم (نوار چسب، منگنه و غیره) همراه باشد.

همچنین باید کارتن اسباب کشی باید بتواند وزن مبلمان را تحمل کند و در هنگام حمل و نقل یا مونتاژ در برابر پاره شدن یا خم شدن ناگهانی مقاومت کند. کارتن همچنین باید طوری طراحی شود که به طور ایمن روی مبلمان قرار گیرد و در هنگام جابجایی و حمل و نقل محافظت کافی را فراهم کند.

با این که کارتن های اسباب کشی ضد آب نیستند، اما شما می توانید با روش های مختلف آنها را ضد آب کنید، ساده ترین روش استفاده از روکش های پلاستیکی است.

علاوه بر این کارتن هایی که انتخاب می کنید باید به راحتی قابل نگهداری و حمل و نقل و دارای ویژگی های قابل انباشته شدن و سبک وزن باشند. به این نکته توجه کنید که بعد از اتمام اسباب کشی شما می توانید اقدام به فروش کارتن اسباب کشی آبادان کنید، زیرا دیگر به آنها نیازی نخواهید داشت.

اگر به دنبال چنین محصولی هستید، خونه بار مناسب ترین مکان برای فروش کارتن اسباب کشی آبادان است. برای خرید و استعلام قیمت کارتن اسباب کشی با شماره های زیر تماس بگیرید:

            ۰۹۰۱۱۴۴۷۸۷۸                            ۰۹۱۶۹۱۶۸۹۵۵

فروش کارتن اسباب کشی آبادان

قیمت خرید کارتن اسباب کشی

قیمت خرید یک کارتن اسباب کشی به عوامل مختلفی از جمله اندازه جعبه، استحکام مقوا و هر ویژگی اضافی (مانند قفسه بندی یا کشوهای داخلی) بستگی دارد. به طور متوسط، بسته به اندازه و پیچیدگی یک کارتن مقوایی، می توان انتظار پرداخت کمترین قیمت را داشت.

ابعاد و استحکام کارتن اسباب کشی

وقتی صحبت از فروش کارتن اسباب کشی آبادان می شود، ابعاد و استحکام کارتن بسیار مهم است. کارتن باید به اندازه کافی محکم باشد تا وزن افراد و اشیاء را بدون فرو ریختن یا خم شدن تحمل کند. به دنبال کارتن هایی باشید که حداقل ۳ لایه یا بیشتر با ضخامت حدود ۴ میلی متر یا بیشتر باشند. ابعاد کارتن به اقلامی که قرار است بسته بندی کنید بستگی دارد، اما به طور کلی باید عرض حداقل ۳۰ اینچ و ارتفاع حداقل ۳۶ اینچ را برای اکثر موارد در نظر بگیرید.

باید گفت فروش کارتن اسباب کشی آبادان می تواند یک فرصت تجاری سودآور باشد، اما مهم است که کارتن های باکیفیت را انتخاب کنید که محکم، سازگار با محیط زیست هستند و به راحتی مونتاژ شوند. با در نظر گرفتن ویژگی های یک کارتن خوب، می توانید از خونه بار بهترین آن را تهیه کنید.

اطلاعات کامل در خصوص خرید و فروش کارتن اسباب کشی آبادان را می توانید از کارشناسان درخواست کنید. ما آماده هستیم تا در اسباب کشی منزل و تهیه لوازم مورد نیاز برای اسباب کشی اصولی به شما کمک کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *