خرید مبل دست دوم

5/5 - (4 امتیاز)

مبلمان منزل شما یکی از دلایلی است که خانه خود را دوست دارید. مبلمان لوازم جانبی است که باعث می شود اتاق های شما دور هم جمع شوند و به شما کمک می کند از امکانات یک سبک زندگی راحت لذت ببرید. از آنجا که این یک آرایش بزرگ از خانه ما است ، ما اغلب نمی توانیم به اندازه دلخواه مبلمان را جایگزین کنیم. چرا به جای صرفه جویی در هزینه مبلمان ، آنها را دست دوم خریداری نکرده و یا مبلمان را با ظرفیت دیگری استفاده مجدد نمی کنید؟ چند روز پیش ، را گزارش داد. فروشگاه محبوب مبلمان تخفیف دار فروش محصولات دست دوم IKEA را به مشتریان سوئدی خود آغاز کرده بود. چه ژست زیست محیطی بسیار خوبی است و شما می توانید این روند را در یافته های مبلمان تقلید کنید. برای کمک به شما در خرید مبلمان دست دوم یا یافتن کاربردهای جدید مبلمان قدیمی ، این 20 نکته را بررسی کنید.

خرید مبل دست دوم 2022

آنچه در این مقاله می‌خوانید

قبل از خرید مبلمان را امتحان کنید:

چه مبلمان دست دوم را در Craigslist خریداری کنید و چه یک گاراژ / فروش املاک ، قبل از مبادله پول مبلمان را “نمونه” کنید. کشوها را در کابینت ها باز کنید ، روی صندلی ها بنشینید و روی میزها تکیه دهید. اگر موردی آسیب دیده است ، باید تأیید کنید که هنوز شروع به استفاده از خانه نمی کند. حتی اگر آسیب دیده باشد ، اطمینان حاصل کنید که شخص دیگری می تواند آن را برطرف کند و به طور مناسب هزینه قطعه را پرداخت کند.

هنگام خرید مبلمان دست دوم به حواس خود اعتماد کنید:

مبلی که در خانه شخص دیگری بوده ممکن است بوی مالکان قبلی را داشته باشد. هنگام خرید مبلمان ، این مورد را در تصمیم خود در نظر بگیرید. بعضی از بوها ممکن است خارج شوند ، در حالی که بعضی دیگر مانند حیوانات خانگی و بوی سیگار کشیدن اینگونه نیست. درگیر معاملات زیاد آنقدر مجذوب خود نشوید که فراموش کنید این در حال آماده شدن برای عضویت در خانه و خانواده شما برای سالهای آینده است.

تشک های دست دوم می توانند میکروب ها را در خود جای دهند:

اگرچه وسوسه انگیز است ، اما استفاده از تشک های دست دوم بیشتر توصیه نمی شود. تشک ها می توانند میکروب ها ، باکتری ها و اشکال را در خود جای دهند که نمی توانید ببینید. اگر به تشک نیاز دارید و توانایی خرید یک تشک کاملاً جدید را ندارید ، تشک فوتون یا تشک بادی را بخرید تا زمانی که توانایی تهیه یک تشک سنتی را دارید.

استفاده از روکش داخلی می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند:

 مبلمان دست دوم و قدیمی ممکن است با اجزای سازه ای با کیفیت ساخته شده باشند و فقط به “لیفت صورت” نیاز داشته باشند. مشابه نوسازی یک خانه قدیمی ، سالها پیش مبلمان با کارایی بهتر و محصولات با کیفیت ساخته شده است. به جای عبور از صندلی قدیمی Queen Ann در یک فروشگاه عتیقه ، به فکر صرفه جویی در هزینه و پول خرید یک قطعه مبلمان کاملاً جدید باشید.

فروش مبل دست دوم

به سیستم پشتیبانی کاناپه ها توجه کنید:

 کاناپه ها در ساختار داخلی خود برابر نیستند. مراقب بادام زمینی مش یا بادام زمینی فوم برای بالشتک های مبل باشید. آنها مدت زیادی دوام نخواهند داشت. در عوض ، یک ساخت و نگهدارنده هشت طرفه دست بسته و کوسن هایی را انتخاب کنید که با پرهای پایین یا کف بسته بندی شده پر شوند.

مبلمان لمینت و روکش می تواند زیبا باشد: مبلمان روکش و لمینت را کنار نگذارید

فقط به این دلیل که چوب جامد نیست. چسبندگی روکش به تخته خرده چوب یا مواد زیرلایه ای که روی آن چسبانده شده را بررسی کنید. بسته به جایی که از این مبلمان استفاده می کنید ، مبلمان لمینت بیش از چوب می تواند سو abuse استفاده و سایش روزانه را انجام دهد. اغلب اوقات ، اگر ورقه ورقه از هم جدا می شود ، می تواند چسبانده شود ، اما نسبت به قطعاتی که قسمتهای بزرگی ندارند و نمی چسبند ، احتیاط کنید.

مبلمان چوب سخت از زمان مراقبت بیشتر دوام خواهند داشت :

چوب های سخت مانند بلوط و افرا مبلمان با دوام و محکمی ایجاد می کنند. هنگام خرید مبلمان چوبی دست دوم ، به ویژه مبل ، از چوب های نرم مانند چوب کاج دور شوید. کاج برای تکه هایی بهتر است که برای مدت طولانی تحمل وزن و فشار ندارند. وقتی قصد خرید قطعه دست دوم برای دوام را دارید ، به انواع چوب نگاه کنید.

مبلمان فلزی ثانیه های خوبی را ایجاد می کند:

مبلمان آهن یا آلومینیوم در هنگام نوسازی زیبا هستند. وقتی مبلمان فلزی دست دوم را پیدا کردید ، به عنوان پتانسیل در مقابل شکل ظاهری آن فکر کنید. زنگ زدگی را پاک کرده و با پوشش پودری بادوام از رنگ در فضای باز که مخصوص پوشاندن مبلمان فلزی است ، رنگ آمیزی کنید. شما تعجب خواهید کرد که چگونه یک رنگ جدید رنگ به کشف جدید شما روح می بخشد.

خرید مبل دست دوم 1401

مبلمان کودک ممکن است به خاطر بیاید :

هنگام خرید دست دوم مبلمان کودک مراقب باشید. اغلب اوقات مبلمان فراخوانده شده و مالک می خواهد از شر آنها خلاص شود. ایده مهم دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که ممکن است آسیب دیده و برطرف شود ، اما به درستی نیست.

از بدست آوردن سطل زباله و سطل زباله غافل نشوید:

این به معنای غر زدن در سطل های زباله و بیرون آمدن زباله از سراسر شما نیست! خوابگاه های دانشکده ، آپارتمان ها و شب قبل از وانت زباله در بسیاری از محله ها مکان خوبی برای یافتن مبلمان دست دوم است که هنوز هم ممکن است در شرایط خوبی باشد. اغلب اوقات اجاره نشینان یا بدتر از آن ، اخراج می شوند و همه چیز در حاشیه قرار می گیرد!

مبلمان “مورد نیاز مونتاژ” ممکن است محکم نباشد:

 مبلمان خود مونتاژ یک گزینه خوب و اقتصادی برای خرید مبلمان گران قیمت با نام تجاری است. اگرچه ، هنگام جستجوی مبلمان در مکان های دست دوم مراقب مبلمان خود مونتاژ باشید. اغلب اوقات ، مبلمان هنوز همه قطعات اصلی خود را ندارند یا ممکن است هدف ساختاری اولیه را مانند اولین بار در مونتاژ نداشته باشند.

اطمینان حاصل کنید که مبلمان قدیمی را برای هدف جدید خود دوباره مرتب کنید:

 آیا می خواهید یک کمد قدیمی بخرید و از آن به عنوان دستشویی حمام استفاده کنید؟ این ایده یکی از جدیدترین روندها است و به خصوص برای مبلمان قدیمی و قدیمی بسیار زیبا عمل می کند. اطمینان حاصل کنید که چوب یا سایر مواد کمد را در پوشش ضد آب دوباره مرغوب کنید. هدف گذاری مجدد مبلمان ایده خوبی است اما شما نمی خواهید یادگار یافت شده “جدید” خود را خراب کنید.

یک وسیله نقلیه را به اندازه کافی بزرگ هدایت کنید تا مبلمان خود را از آنجا دور کنید:

 یکی از بزرگترین اشتباهات این است که آماده نیستید مبلمان خود را به خانه ببرید. فروشگاه های زیادی کالای شما را برای چند روز نگه می دارند ، در حالی که دیگران تقاضا می کنند که مبلمان خود را در آن روز بگیرید. اگر می دانید که می خواهید یک کاناپه بخرید ، چند فروشگاه و فروش حیاط را ترسیم کنید تا به آنجا بروید و کامیونی را برای حمل وسایل خود آماده کنید. شما از یافتن چیزی کاملاً بی عیب و نقص متنفر خواهید بود اما نمی توانید بلافاصله آن را به خانه خود برسانید.

خرده فروشان مبلمان را که ابتدا مبلمان اجاره می کنند بررسی کنید:

 قبل از جستجوی مکان مناسب در یافتن مبلمان دست دوم در سراسر شهر ، خرده فروشان مبلمان را که به شرکت های بزرگ مبلمان اجاره می دهند ، امتحان کنید. این قطعات مبلمان معمولاً به آرامی مورد استفاده قرار می گیرند و اغلب اوقات این خرده فروشان برای خلاص شدن از موجودی خود ، فروش ترخیص کالا را انجام می دهند. مبلمان دست دوم لازم نیست از صاحب قبلی فرسوده شود. مشتریان شرکت گاهی مبلمان را برای چند ماه اجاره می کنند و سپس آنها را به خرده فروش برمی گردانند.

مبلمان دست دوم هتل ها می تواند برای خانه شما مناسب باشد:

اگرچه یافتن كمی چالش برانگیزتر است ، اما هتل ها اغلب وسایل قدیمی را بازسازی و سپس به فروش می رسانند. به روزنامه ، آگهی های تبلیغاتی آنلاین و دهان به دهان بگردید تا ببینید که هتل های محلی در نزدیکی شما پس از بازسازی چه وقت مبلمان می فروشند. هنگام خرید مبلمان هتل از تشک هایی که قبلاً در این مقاله ذکر شد خودداری کنید.

پیشنهادات هنر و صنایع دستی برای پوشاندن نقص ها:

 آیا شما عاشق یک قطعه مبلمان دست دوم شده اید اما در سطح آن ساییدگی و پارگی وجود دارد؟ چگونه می توانید برشهای کاغذ دیواری را به عنوان نوعی دکوپاژ اضافه کنید تا ظاهری سفارشی ایجاد کنید؟ کاغذ دیواری اضافه کرده و سپس سطح را با یک درزگیر شفاف به سطح آب بندی کنید. سیلر از بلند شدن کاغذ دیواری جلوگیری کرده و باعث جلوگیری از حلقه های آب و علائم سطح می شود.

خرید با ابعادی در دست:

هنگام خرید مبلمان دست دوم باید تصور کنید که چه فضایی را باید پر کنید و این فضا چقدر بزرگ است. از آنجا که با کاتالوگ مبلمان که دارای ابعاد و توصیف های مقدماتی است ، خرید نمی کنید ، باید آماده باشید. حتی اگر ابعاد خاصی ندارید ، خوب تصور کنید که با چه فضایی باید کار کنید زیرا اکثر منابع دوم مبلمان به شما اجازه بازگشت مبلمان خود را نمی دهند.

بخواهید از لیست های پستی خرده فروشان مبلمان دست دوم استفاده کنید:

بسیاری از خرده فروشان مبلمان مستعمل که به خوبی جا افتاده اند بطور منظم محموله ها را تحویل می گیرند. بسیاری از آنها ممکن است مبلمان خود را مستقیم از انبارها یا سایر منابع خرده فروشی تهیه کنند. س ifال کنید آیا آنها لیست پستی یا لیست ایمیل دارند. از این طریق می توانید هنگام تحویل محموله های جدید مطلع شوید و می توانید از اولین کسانی باشید که کالا را تحویل می گیرید!

سایت های حراج منبع خوبی برای مبلمان دست دوم هستند:

حراج های مبلمان مبلمان را از فروش املاک ، فروشگاه های مبلمان ، واحدهای ذخیره سازی بدون ادعا و بسیاری منابع دیگر دریافت می کنند. برای استفاده از مبلمان دست دوم با کیفیت ، در حراجی مبلمان منطقه خود بگردید. حراج ها هنگام انتخاب مبلمانشان سلیقه ای تبعیض آمیزتر دارند ، بنابراین کیفیت و قیمت بیش از متوسط ​​پوستر تبلیغاتی طبقه بندی شده آنلاین شما خواهد بود.

هنگام رنگ آمیزی وسایل نقاشی سبز را انتخاب کنید:

 لاک های سبز را انتخاب کنید و هنگام تازه سازی مبلمان دست دوم رنگ را رنگ کنید. رنگ و لاک در انواع مختلفی وجود دارد که VOC کم یا فاقد آن باشد. VOC کم هنگام تهیه مبلمان با دود کم و بدون گاز کمک خواهد کرد. یک مزیت اضافی هنگامی که قطعه در خانه شما باشد ، بدون گازگرفتگی خواهد بود.

رنگ آمیزی مبل دست دوم

یافتن مبلمان دست دوم هنگامی که آن را به خانه خود برسانید می تواند هیجان انگیز و پاداش آور باشد. چه آن را دوباره اصلاح کنید و چه آنکه آماده باشد ، پولی که پس انداز می کنید می تواند خوشایند باشد. هنگام خرید مبلمان دست دوم از این 20 نکته استفاده کنید و از جستجو لذت ببرید ، وقتی از آن در خانه لذت می برید ارزش آن را خواهد داشت. آیا شما خواننده تازه وارد پیشنهاداتی در مورد نحوه خرید مبلمان دست دوم و یافتن معامله دارید؟ آیا قطعاتی برای خانه خود پیدا کرده اید که سابقه خوبی در نحوه پیدا کردن آنها داشته باشد؟ آنها را با ما به اشتراک بگذارید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *