۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

Rate this post

اشتباه وحشتناک در اسباب کشی را قرار است در این پس بررسی کنیم که باعث  هزینه، زمان، پول و استرس برای شما می شوند. اگر به دنبال اجتناب از این اشتباهات هستید با باربری خونه بار تماس بگیرید، آنها متخصص در اسباب کشی هستند و می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

            ۰۹۰۱۱۴۴۷۸۷۸                            ۰۹۱۶۹۱۶۸۹۵۵

آشنایی با ۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

۱. به تعویق انداختن:

منتظر ماندن تا آخرین لحظه برای برنامه ریزی و اجرای اسباب کشی می تواند فاجعه باشد. با ایجاد یک چک لیست دقیق و جدول زمانی برای اطمینان از انتقال روان، زود شروع کنید. بهتر است در یک زمان مناسب و با کمک یک شرکت معتبر این کار را انجام دهید.

۲. عدم تحقیق در مورد شرکت های حمل و نقل:

۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشیاستخدام یک شرکت باربری معتبر برای موفقیت جابجایی شما بسیار مهم است. عدم انجام تحقیقات کامل ممکن است منجر به خدمات غیرحرفه ای و غیر قابل اعتماد شود. برای خواندن نظرات، مقایسه قیمت‌ها و انتخاب شرکتی که متناسب با نیاز شما باشد، وقت بگذارید.

۳. بسته بندی بیش از حد:

بسته بندی بیش از حد اقلام در یک جعبه نه تنها ممکن است حمل آن را دشوار کند، بلکه احتمال شکستگی را نیز افزایش می دهد. به یاد داشته باشید، کمتر، بیشتر است! اقلام غیر ضروری را اهدا یا دور بیندازید تا بار خود را سبک کنید. این موضوع یکی از ۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی است که باید از آن اجتناب کنید.

۴. عدم برچسب زدن:

برچسب زدن صحیح جعبه ها می تواند باعث صرفه جویی در وقت و عدم سردرد در هنگام باز کردن بسته بندی شود. هر جعبه را با محتویات آن و اتاقی که به آن تعلق دارد به وضوح علامت گذاری کنید تا از فرآیند باز کردن بسته بندی سازمان یافته و بدون درز اطمینان حاصل کنید.

۵. بی توجهی به بیمه:

حوادث همیشه ممکن است اتفاق بیفتد و محافظت از وسایل خود در حین اسباب ضروری است. غفلت از دریافت پوشش بیمه ای ممکن است شما را در معرض ضرر و زیان قرار دهد. با شرکت حمل و نقل انتخابی خود در مورد گزینه های بیمه آنها مشورت کنید. حتما توصیه می شوند به این مورد از  ۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی توجه کنید.

۶. انتخاب نادرست روز اسباب کشی:

انتخاب یک روز جابجایی نامناسب می تواند منجر به استرس بیشتر شود. عواملی مانند ترافیک، شرایط آب و هوایی و سایر رویدادهایی که ممکن است بر اجرای روان حرکت شما تأثیر بگذارد را در نظر بگیرید.

۷. دست کم گرفتن لوازم بسته بندی:

تمام شدن مواد بسته بندی در میانه راه می تواند بسیار خسته کننده باشد. مطمئن شوید که جعبه ها، نوار بسته بندی، بسته بندی حبابدار و سایر لوازم ضروری را از قبل تهیه کرده اید.

۸. بی توجهی به اطلاع دادن به طرف های مهم:

 اطلاع دادن به طرف های کلیدی در مورد اسباب کشی شما بسیار مهم است. تغییر آدرس خود را به بانک، ارائه دهندگان خدمات شهری، شرکت های بیمه و سایر موسسات اطلاع دهید تا از ناراحتی های مهم جلوگیری کنید. حتما به ۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی توجه کنید تا دچار مشکل نشوید.

۹. پشتیبان‌گیری نکردن از داده‌های مهم:

اگر دستگاه‌ های الکترونیکی را جابه‌جا می ‌کنید، حتماً از قبل از همه اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. آسیب یا از دست دادن تصادفی در حین جابجایی می تواند منجر به از دست رفتن دائمی فایل های با ارزش شود.

۱۰. ناتوانی در بسته بندی جعبه لوازم ضروری:

 در میان هرج و مرج اسباب کشی، به راحتی می توان رد اقلام ضروری را که بلافاصله پس از ورود به خانه جدید به آن نیاز دارید از دست داد. یک جعبه جداگانه حاوی مدارک مهم، لوازم بهداشتی، تعویض لباس، و لوازم اولیه آشپزخانه را بسته بندی کنید تا زمانی که در آن مستقر می شوید تحت پوشش قرار بگیرید.

اجازه ندهید این ۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی برنامه های اسباب کشی شما را خراب کند. با اجتناب از این اشتباهات و پیروی از توصیه های ما، حرکت بعدی خود را به یک تجربه بدون مشکل و بدون استرس تبدیل خواهید کرد. به ما اعتماد کنید تا شما را در هر مرحله از فرآیند اسباب کشی راهنمایی کنیم.

۱۰ اشتباه وحشتناک در اسباب کشی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *