باربری اهواز

باربری اهواز

باربری اهواز

باربری خونه بار بهترین باربری اهواز است، که با داشتن سابقه 10سال درخشان در زمینه حمل و نقل توانسته است به فعالترین باربری در اهواز معروف شود

تنها شرکتی  که در زمینه باربری برای کارگران خود به مدت یک هفته دوره آموزشی برگزار می کند، شرکت خانه بار است

باربری اهواز
99%

رضایت مشتریان

99%

رضایت مشتریان از خدمات اسباب کشی

95%

رضایت مشتریان از بسته بندی اثاثیه منزل

90%

رضایت مشتریان از کارگران ما

100%

رضایت مشتریان از رعایت بهداشت

94%

رضایت مشتریان از رانندگان ما

نمونه یکی از مشتریان راضی ما

انجام کلیه خدمات باربری

_

خدمات شرکت باربری خونه بار عبارتند از:

خدمات باربری در اهواز چگونه انجام می شود؟

پک و بسته بندی در اهواز

خدمات اسباب کشی در اهواز، از قدیم به صورت سنتی بوده و حالا باربری خونه بار خدمات اسباب کشی را با استفاده از تکنولوژی روز پیشرفت چشمگیری داده است.

ما قبل از موقع اسباب کشی وسایل شما را پک و بسته بندی می کنیم که به آن ها صدمه ای وارد نشود

کارگر اسباب کشی در اهواز
جابجایی پیانو در اهواز

پیام صوتی مدیریت

کارگران ما چگونه کار می کنند؟

_

ما برای کادر کارگران خود دوره آموزشی برگزار میکنیم تا کارگرانی ورزیده و مجرب برای شما بفرستیم، جابجا کردن وسایل با ابزار اسباب کشی مانند تسمه و بالابر جابجایی و حمل انواع آلات موسیقی از جمله: پیانو،گیتار، کیبرد و … 

باربری اهواز

باربری اهواز شامل حمل اسباب و اثاث منزل، فرستادن اثاثیه گوناگون با تجهیزات متنوع می باشد. این تجهیزات مثل کامیون های مسقف و نیسان و … می باشد. این باربری در جنوب در شهر اهواز در حال فعالیت می باشد. البته باید در مورد این باربری به این موضوع نیز اشاره کرد، که حمل و نقل به تمام نقاط قابل انجام می باشد. این باربری معتبر می باشد و دارای کادری مجرب و کار آزموده می باشد که در حمل بار صحت و امانتداری لوازمی که بر عهده می گیرند، را کاملا رعایت می کنند.

این شرکت دارای کامیون های سر پوشیده می باشد، که جنسی مقاوم از آلیاژهای محکم را دارا هستند. در واقع این باربری در حال اشتغال باربری از اهواز به اقصی نقاط کشور می باشد.

اموری که در این باربری به انجام می رسد، حمل و نقل اسباب منزل در این شهر و جابه جایی آن به شهرهای موردنظر مشتریان و همچنین منتقل نمودن لوازم مورد نیاز خاص برای هر مشتری است. در نهایت تمام این کارها در این باربری با نهایت دقت به انجام می رسد و رضایت صد در صدی مشتریان را با خود به همراه می آورد.

باربری اهواز در شهر اهواز معتبر و در درجه نخست قرار داردهمچنین این تیم حرفه ای و با سابقه از صدمه رسیدن به اسباب و بار مشتریان نهایت تلاش را کرده و مسئولیت پذیری بسیاری را در این امر عهده دار است. حتی در این کمپانی خدماتی نیز برای بستن بار و اثاثیه ارائه می گردد تا مشتریان اگر وقت کافی برای درست بسته بندی کردن لوازم خود را ندارند، به هیچ عنوان نگرانی نداشته باشند و با خاطری آسوده بار و اسباب خود را ارسال کنند. بنابراین مشتریان با کادر این شرکت باربری ایمنی و صحت کالای خود را تضمین می نمایند.

باربری در کمال دقت به نوع بار و اثاثیه شما، بسته بندی کامل و دقیقی را برای حمل و نقل لوازم مشتری در نظر خواهد گرفت، تا رضایت مشتری را به طور کامل بدست آورد.

krfgighg

تضمین ایمنی کالا در باربری اهواز

این باربری در شهرهای جنوبی مشغول به خدمت رسانی است و با مشاهده سایت ها و منابع متعدد اطلاع رسانی قابل بازدید و دسترسی می باشد. شما مشتریان محترم با کوچکترین تماس از طریق راه های ارتباطی که در سایت و شبکه های اطلاع رسانی مثل شیپور و دیوار و … موجود است، می توانید با این باربری تماس حاصل فرمایید و از خدمات بی شمار این شرکت بهره ببرید.

در نهایت اعتماد به این باربری، رضایت دو چندان را برای شما به ارمغان خواهد آورد و البته باید خاطر نشان نمود که تلاش مستمر این تیم در سال های اخیر این اطمینان خاطر را برای مشتریان ارجمند به اثبات خواهد رساند.

باربری اهواز برای حمل و نقل بار بیمه نامه به شما می دهد و به طور شبانه روزی به مشتریان خود در حال خدمت رسانی است. اولویت اصلی این باربری جلب رضایت و آسودگی خاطر شما می باشد.

حمل اثاثیه منزل باربری اهواز

jhf8hyfg8

 بهترین باربری، باربری اهواز

در حقیقت باربری اهواز را به جد میتوان یکی از بهترین باربری ها در سطح مناطق جنوبی کشور دانست. زیرا این باربری از تجهیزات و لوازم نوین برای حمل و نقل خود بهره می برد. به طور مثال کامیون های بزرگ و عظیم، کامیونت، نیسان و … که به روز هستند، و تمام این تجهیزات دارای بیمه هستند را در اختیار دارند. شما با نوع بار خود قادر به انتخاب یکی از این وسائط نقلیه خواهید بود و صد البته تیم حرفه ای و کار بلد باربری نیز به شما در این امر راهنمایی و نظردهی می نمایند.

بنابراین این شرکت باربری خدماتی بسیار را در حیطه حمل و نقل به مشتریان خود ارائه می دهد. البته تمام این خدمات در گرو داشتن بیمه نامه و بارنامه می باشد. که این مورد خود موضوع بسیار مهمی است که در صورت اتفاقات ناگهانی و … موارد خاص به کمک شما می آید و جبران خسارات را کمی آسان تر می نماید. به همین دلیل این اصلی است که در این باربری بسیار مورد توجه کار فرمایان می باشد و باید آن را رعایت کنند. امتیاز بزرگ این باربری در واقع همین امر می باشد. در نهایت مسلما رضایت مشتریان نیز بیشتر می گردد.

باربری اهواز انواع گوناگونی از حمل و نقل را برای مشتریان ارائه می دهد و خدمت رسانی خود را به مشتریان در سال های فعالیت خود دلسوزانه به معرض دید گذاشته است. همچنین سابقه درخشانی در باربری دارد.

این باربری بسیار در تحویل به موقع و سر وقت اسباب و اثاثیه خود به مشتریان و بارها قانونمند است و با توجه به تمام اصول این کار را انجام می دهد.

pak

قیمت باربری اهواز

در عصر جدید تعرفه قیمت ها در هیچ یک از باربری ها یکسان نیست. پس به ناچار در باربری اهواز نیز قیمت ها نوسان دارند و بسته به نوع وسیله و بار این قیمت گذاری ها انجام می شود. البته در این باربری برخلاف تورم و نوسان قیمت های باربری های دیگر بسیار قیمت ها مقرون به صرفه می باشد و در مقایسه با خدمات مختلفی که ارائه می گردد

قیمت ها خیلی هم بالا نیست. بسته بندی های متنوعی که در باربری انجام می شود نیز تاثیری بر روی قیمت آنها ندارد. فقط تنها مسئله ای که قیمت حمل و نقل را تحت تاثیر قرار می دهد، همان ارسال عادی و فوری آن می باشد، که تعیین کننده قیمت کم یا زیاد باربری می باشد

در نهایت با قیاسی که ما بین این باربری و باربری های دیگر انجام می دهیم این قیمت ها را بیشتر برای ما شفاف می کند. که این باربری علاوه بر خدمات بسیاری که در امر باربری عرضه می کند، بسیار از قیمت های مناسبی برخوردار می باشد.

تورم و نوسانات ارزی باعث این گرانی در حمل و نقل یک کالا می گردد. البته با بررسی سریع بر روی تمام این شرکت های باربری میتوان بهترین باربری را چه از نظر قیمت و چه از لحاظ خدمات انتخاب نمود.

باربری اهواز از طرق گوناگون به وظیفه خطیر باربری برای شما مشتریان می پردازد. همچنین به تمام سوالات و نیازهای شما در کمترین زمان ممکن پاسخ خواهد داد.

hfgu8

باربری اهواز

این باربری مختص مناطق جنوبی نمی باشد، بلکه در تمام نقاط دلخواه مشتری خدمات خود را عرضه می دارد. در حقیقت اکثر وانت داران و یا کامیون داران و همچنین نیسان داران در این مجموعه فعالیت نموده و مشغول به کار باربری می باشند. این باربری علاوه بر ارائه خدمات از ایجاد شغل برای دارندگان وسائط نقلیه سنگین و نیمه سنگین نیز بهره برده است. این موضوع برای باربری اهواز یک مزیت محسوب می گردد و به همین دلیل است که در سال های اخیر موفقیت دو چندان کسب کرده و رضایت افراد را تا سطح بالایی ارضا نموده است. البته از گماردن افراد خبره و کارشناس نیز در این باربری نباید غافل شد.

مشتریان اسباب و اثاثیه خود را در کمال صحت دریافت نموده و همچنین زمان موردنظر مشتری این امانات تحویل داده می شود. این تحویل به موقع و درست بار برای این باربری امتیاز بزرگی محسوب می گردد. زیرا امروزه بسیار در امانت، خیانت می شود و به هر نوعی که فکر کنید یک مشکل و آسیبی به اسباب و بار افراد متحمل می گردد ولی در این باربری تا به حال از این مسائل پیش نیامده و بسیار در این امر بزرگ مسئول و حافظ مال شما مشتریان هستند. در نهایت بار شما را به بهترین نحو ممکن در یک مسیر طویل به درستی به مقصد می رسانند. این وظیفه شناسی و مسئولیت پذیری کادری است که بسیار دلسوز، شکیبا و متعهد می باشند و سبب موفقیت بیش از پیش مجموعه و تیم شده اند.

ماشین حمل بار در اهواز

برای اثاثیه درون شهری اهواز چه ماشین هایی استفاده می شود؟

_

تنها اتوبار در اهواز که برای حمل اثاثیه درون شهری فقط ماشین ایسوزو مسقف (کانتینری یا اتاق دار)ارسال می کند، خونه بار است

ماشین ها ی آن دارای ضربه گیر و پتو جهت جلوگیری از آسیب دیدن  وسایل منزل شما و همچنین جلوگیری از خیس شدن از باران  یا کثیف شدن اثاث ناشی از گرد وغبار می باشد.

در نتیجه اینجا به نفع مشتری است و حتی این ماشین ها نسبت به ماشین های روباز خیلی بزرگتر هستند و از پایانه باربری در اهواز به سمت شما ارسال می شوند.

شرایط باربری خوب در اهواز چگونه است؟

شرایط یک باربری خوب در اهواز انجام کلیه نیازهای مشتری و ارائه خدمات بروز و استفاده از ابزارهای حمل ونقل و جابجایی

دارای کارگران مجرب و دوره دیده و رعایت اصول بهداشتی، سروقت رسیدن در محل مشتری

چگونه باربری دلخواه خود را پیدا کنیم؟

با پیشرفت تکنولوژی امروزه با یک سرچ در گوگل می توانید ،شرکت های باربری مورد نظر خود را پیدا کنید و از خدمات ارائه دهنده آن شرکت مطلع شوید.

یک نکته مهم

حتما اثاثیه منزل یا کالای تجاری خود را به دست شرکت باربری بسپارید و هیچ وقت به آگهی هایی که در سایت های آگهی درج می شوند، دنبال باربری نگردید

متاسفانه بعضی از افراد سود جو که دفتر و محل ثابتی ندارد و حتی بیشتر آنها  راننده هستند ، در سایت دیوارآگهی خدمات حمل ونقل اثاثیه درج می کنند

آیا به نظر شما این افراد می توانند به خوبی وسایل شما را جابجا کنند و تمام اصول و شرایط  باربری را دارا باشند؟

جدیدا 80 درصد آگهی های باربری در دیوار کارگر فلکه هستند و هیچگونه اطلاعی در این زمینه ندارند و در صورت بروز خسارت برای اثاثیه شما هیچگونه مسئولیتی تقبل نمی کنند و بیمه ندارند.

توصیه می شود این کلمه کلیدی باربری اهواز دیوار را در گوگل سرچ نکنید تا به دام این جور دلال ها گرفتار نشوید.

چگونه می توانم با اتحادیه باربری اهوازدر ارتباط باشم؟

در صورت هرگونه خسارت یا نارضایتی از باربری می توانید با شماره 118 تماس گرفته واز آن شماره اتحادیه باربری اهواز را دریافت کنید.

رعایت اصول بهداشتی یک باربری چگونه است؟

کلیه کادر این شرکت از جمله، کارگران، راننده ها و تمام ابزار و تجهیزات حمل ونقل در هنگام کار اصول بهداشتی را رعایت می کنند، تا مشتریان با امنیت خاطر بار خود را جابجا خواهند کرد.

بهترین باربری اهواز

بهترین باربری اهواز کدام است و چگونه می توانیم بهترین باربری های اهواز را پیدا کنیم

امروزه با پیشرفت تکنولوژی کافیست در گوگل کلمه بهترین باربری  اهواز را سرچ کرده و اولین سایتی که در گوگل نمایان می شود همان باربری، بهترین اتوبار اهواز است، چون هر چه خدمات آن سایت بهتر باشد و مشتریان آن راضی باشند گوگل رتبه بهترین باربری را به آن شرکت باربری می دهد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید و از آنها بخواهید که نحوه کار آن ها به چه شکل است، تا با خیالی راحت و آسوده وسایل منزل خود را بدون دغدغه به منزل جدید جابجا کنید.

بهترین باربری های اهواز

بهترین شرکت باربری در اهواز چگونه است

یک باربری نمونه در اهواز باید تمام جوانب کار را در نظر بگیرد که چه کارهایی برای کیفیت کار باربری انجام دهد،تا مشتریان از آن شرکت راضی باشند.

باربری خونه بار در نظر دارد که خدمات کاملا متفاوت از دیگر باربری های اهواز ارائه دهد،که لغب فعالترین باربری اهواز را به خود اختصاص داده است، که ازسال 1385تا کنون مشتری های ثابت زیادی دارد که برای انجام اسباب کشی باید چند روز قبل از موعد با شرکت تماس بگیرید و نوبت دریافت کنید

اصول مثبت باربری اهواز

ا- داشتن کارگران خوب و دوره دیده

کارگر باربری اهواز خیلی مهم است که دوره دیده باشد، ویلی از وظایف یک باربری خوب باید برای کارگران خود یک دوره آموزشی برگزار کند و کارگران خود را از نحوه بلند کردن و سایل و همچنین بارچینی آن ها مطلع کند.

متاسفانه بعضی از شرکت های باربری بدون آموزشی و اطلاع از کار کارگران بی تجربه و کارنابلدی می فرستند که باعث آسیب دیدن وسایل و رنجش مشتری می شوند و در نتیجه سابقه آن باربری سیاه می شود، تنها شرکتی که در خوزستان اثاثیه منزل را بسته بندی می کند باربری خونه بار است

2-داشتن ماشین های وی ای پی و دارای ضد ضربه

داشتن ماشین های خوب و دارای امکانات یکی از مزیت های یک باربری خوب است، چون این امکانات باعث می شوند که از بروز خطر های احتمالی از آسیب دیدن وسایل منزل شما جلوگیری کند، بزار برایتان یک مثلی بزنم اگر وسایل شما در یک ماشین معمولی و بدون سقف قرار می دادید و همان لحظه باران بزند چه چیزی از وسایل شما باقی می ماند

یا در حین حرکت وسایل شما از بالا در جاده پردت شوند آیا می توانید دوباره وسایل خودتان را جبران کنید ، پس نتیجه می گیریم  که ماشین های باربری باید از خدماتی ویژه برخودار باشند .

ماشین های این باربری همه مسقف داری ضربه گیر ،پتو و…. هستند

3- پک و بسته بندی اثاثیه منزل

پک و بسته بندی اثاثیه منزل باید اصولی باشد و حتما آن را به یک باربری کاربلد بسپارید ، شاید ظاهرا بسته بندی اساس منزل کار ساده ای باشد اما در واقع ظریفکاری زیادی دارد

باید حتما مواظب باشیم که ظروف شکستنی را با ظربه گیر کارتون بندی کنیم و حتما بالای آنها بنویسیم که شکستنی هستند تا کارگران موقع جابجایی آنها را با احتاط جابجا کنند و حتما روی تک تک کارتون ها باید بمویسیم که چه وسیله ای درون آنها  قرار دادیم تا در خانه جدید بدانیم که فلان وسیله در کدام کارتون است و آن ها را در جای مناسب خود قرار بدیم

چون اگر این کار را انجام ندهید باعث میشود کارتان خیلی صخت شود و وقتی کارتون ها زیاد باشند نمی دانید که کدام وسیله در کدام کارتون جاسازی شده است.

دوره تک تک وسایل منزل باید حباب ضربه گیر و سلفون کشیده شود تا از ضربه های احتمالی جلوگیری شود، اگر می خواهید بسته بندی اساس منزل شما به خوبی توسط کاربلد انجام شود فورا به شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید و از آن ها بخواهید که اثاثیه منزل خود را پک و بسته بندی کنند.

4- داشتن ابزار کمکی جهت بلند کردن وسایل

امروزه باربری های پیشرفته برای راحتی و بالا بردن کیفیت کارشان ابزارهای فوق العاده ای فراهم می کنند که هم کیفیت کارآنها بالا میرود و هم در وقت صرفه جویی می شود و در نتیجه مشتری راضی و اثاثیه منزل آن سالم به مقصد می رسد

5-سرساعت مقرر رسیدن و انجام وظیفه به نحو احسنت

یک باربری با انضباط کاری باید سرموعد وساعت مقررشده در محل مشتری حضور یابد و با صبر و حوصله اساس منزل مشتری را به خانه جدید منتقل کند و همچنین رعایت اصول بهداشتی در موقع کار خیلی ضروری است 

آیا می توانیم به تمام باربری های اهواز اعتماد کنیم؟

خیر، امروزه با بیشتر شدن افراد سود جو و دلال که در سایت های تبلیغاتی مختلف آگهی درج می کنند ، باورتان نمی شود که نه دفتری دارند و نه سررشته ای از کار باربری دارند و بیشتر آن ها کارگر باربری و راننده هستند.

وقتی شما در گوگل کلمه بهترین باربری های اهواز را سرچ می کنید، باید در نظر داشته باشد که تبلیغ باربری که به آن دسترسی پیدا کردید ،آیا در سایت خودش مطلب گذاشته یا در سایت تبلیغاتی آن باربری را می خوانید و آیا آن شرکت یک وب سایت دارد یاخیر 

با تحقیق در مورد این مسائل می توانید باربری معتبر را ازفیک (دلال ها) تشخیص دهید.

برای درک بیشتر مطلب می توانید به مقاله باربری اهواز مراجعه کنید و آن را مطالعه کنید.

دوستان این مقاله رو به صورت pdf برای شما آماده کردیم

باربری اهواز(pdf)

حمل بار اهواز
چرا خونه بار؟

خونه بار یکی از بهترین باربری های اهواز است،که به صورت حرفه ای خدمات خود را انجام می دهد

آیا خونه بار بهترین باربری در اهواز است؟

بله، این باربری کاملا اصولی و از ابزار روز استفاده می کند

آیا وسایل سالم به مقصد میرسد؟

اتوبارخونه بار یکی از خدمات ارزنده ای که به مشتریان می دهد بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی می باشد بسته بندی وسایل برای اسباب کشی توسط تیم آموزش دیده ، آقا و خانم انجام می شود جای هیچ گونه نگرانی بابت شکستن و یا خط و خش افتادن روی وسایل نیست

هزینه پک وبسته بندی اثاثیه منزل چقدر است؟

هزینه بسته بندی وسایل منزل در اسباب کشی جدا گانه حساب می شود و به مشتری بستگی دارد که بخواهد بسته بندی انجام دهد یا ندهد

آیا کارگران خونه بار مجرب هستند؟

تنها شرکتی که در خوزستان دوره آموزشی برای کارگر برگزار می کند باربری خونه بار است

دوره آموزشی شامل: چطور اثاثیه منزل را جابجا کنند و چگونه با مشتری رفتاری داشته باشند.

آیا وسایلم بیمه می شوند؟

بله، تا سقف100میلیون بیمه وبارنامه دولتی رایگان می باشد

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

09011447878

15 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *