نکاتی برای حمل وسایل شکستنی


  • اگر جعبه های هر یک از لوازم شکستنی را هنوز نگه داشته اید، در مرحله بسته بندی، ابتدا آنها را در لا به لای پارچه، روزنامه یا پلاستیک پیچیده سپس در داخل جعبه مخصوص شان قرار دهید. در غیر این صورت با بسته بندی محکم تر (در موارد بعدی کامل توضیح داده شده است ) هر یک از آنها به صورت جداگانه، در نهایت همه را در کنار هم در جعبه ای بزرگ با دقت بچینید.
  • وسایل شکننده را به هم نزدیک کنید تا حرکت وسایل و آسیب را به حداقل برسانید.
  • وسایل سنگین تر را در قسمت پایین و وسایل سبک تر را در قسمت بالا بسته بندی کنید تا از آسیب رساندن وسایل سنگین تر به وسایل سبک تر جلوگیری کنید.
  • تمام جعبه ها را تا کامل شدن ظرفیت پر کنید تا نه تنها آسیب را به حداقل برسانید، بلکه از لحاظ اقتصادی هم حداکثر استفاده رو ببرین .
  • برای پر کردن فضاهای اضافی در جعبه خود از مواد بسته بندی استفاده کنید.
  • برای محافظت بیشتر از وسایل شکننده تا جایی که می توانید یک جعبه را داخل جعبه دیگر بسته بندی کنید.
  • واضح است که جعبه وسایل شکننده را برچسب گذاری کنید بطوری که مشخص باشد، بنابراین حمل کننده می داند که با چه وسایلی سر و کار دارد.

تماس باما

09011447878

09169168955

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

آموزشبروزرسانی هاپک و بسته بندی اثاثیه منزل

آموختنآموزش بسته بدی اثاثیهبسته بندی اثاث منزل تهرانبسته بندی اثاث منزل در اصفهانبسته بندی اثاث منزل در کرجبسته بندی اثاثیه منزل تهرانبسته بندی اثاثیه منزل در اصفهانبسته بندی اثاثیه منزل در اهوازبسته بندی اثاثیه منزل در تبریزبسته بندی اثاثیه منزل در کرجبسته بندی اثاثیه منزل سعادت آبادبسته بندی اثاثیه منزل کرجبسته بندی اثاثیه منزل مشهدبسته بندی لوازم التحریر در منزل اصفهانبسته بندی لوازم التحریر در منزل تبریزبسته بندی لوازم التحریر در منزل تهرانبسته بندی لوازم التحریر در منزل کرجبسته بندی لوازم تحریر در منزل اصفهانبسته بندی لوازم تحریر در منزل تهرانبسته بندی لوازم تحریر در منزل مشهدبسته بندی لوازم منزل اسباب کشیبسته بندی لوازم منزل اصفهانبسته بندی لوازم منزل برای اسباب کشیبسته بندی لوازم منزل تبریزبسته بندی لوازم منزل در غرب تهرانبسته بندی لوازم منزل در مشهدبسته بندی لوازم منزل غرب تهرانبسته بندی لوازم منزل کرجبسته بندی و حمل اثاثیه منزل اصفهانبسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشیپک و بسته بندیپک و بسته بندی در اهوازمقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال